Монтаж касетного кондиціонера

Проблема кондиціювання приміщень для створення комфортних температурних умов сьогодні вирішується без проблем. Особливо виграшна для цього установка касетного кондиціонера, оскільки можна направляти повітряні потоки відразу в чотирьох напрямках.

Монтаж касетного кондиціонера

Будь-яка кліматична техніка буде працювати ефективно і довго, якщо її установка виконується фахівцями високої кваліфікації. Монтаж касетного кондиціонера здійснюється ними відповідно до проектних документів та інструкцій фірми-виробника.

Даний тип обладнання вимагає монтажу, що відрізняється від теплонасосів або канальних пристроїв. Для нього не потрібна попередня підготовка, наприклад, ремонт або оздоблення будівель. Ці кондиціонери розміщуються і в діючих приміщеннях з підвісними стелями, і на об'єктах, що знаходяться в будівельній стадії.

Установка касетного кондиціонера: монтажні етапи

Замовника наших послуг завжди цікавить вартість монтажу касетного кондиціонера. Хочемо заспокоїти: вона демократична і повністю відповідає якості й обсягам виконуваних робіт, на етапах яких зараз і зупиняємося:

  • Місце розташування - при його виборі враховується, що монтаж внутрішніх блоків, в тому числі, комунікацій, проводиться в міжстельових порожнинах. Видимою залишається декоративна решітка розподілення повітря.

Якщо планується обслуговувати великі площі, установка касетного кондиціонера у Львові, так само як і в будь-якому іншому населеному пункті, здійснюється в центрі приміщення. Цим гарантується рівномірність розподілу повітря потрібної температури. Для зовнішніх модулів підходять стіни за вікном, горища, підвали і т.д.

  • Монтаж комунікацій - це дренажні трубопроводи, магістралі для фреону, міжблочні кабелі живлення, тобто комплектуючі, без яких монтаж касетного кондиціонера не буде повноцінним. Блоки такого кліматичного пристрою з'єднують трубопроводами, забезпечуючи мінімальні холодовтрати. Для установки мідних трубок в суміщених системах вентиляції і кондиціювання використовується порожнина повітропроводів припливно-вентиляційних конструкцій.

Конструкція кондиціонера касетного типу

Касетний кондиціонер - це два модулі - зовнішній і внутрішній. Перший - схожий на блоки інших типів кондиціонерів, а другий має конструктивні відмінності. Установка касетного кондиціонера практично не відрізняється від монтажу іншої клімат-техніки аналогічного призначення.

Виробники пропонують внутрішні блоки невеликих розмірів, щоб вони встановлювалися в міжстельовому просторі. Їх висота зазвичай дорівнює 200-350 мм.

Кондиціонер касетного типу - це:

  • Корпус.
  • Тепловий обмінник.
  • Вентилятор.
  • Панель для управління потоками повітря.
  • Приєднувальна коробка.
  • Решітка.
  • Очисний фільтр повітря.

Монтаж касетного кондиціонера у Львові або іншому місті, селищі виконують наші майстри компанії Теплософт. Вони можуть встановити і класичну 4-сторонню модель, і одно- або двосторонню, які також можуть бути придбані нашими клієнтами.

Виконуючи монтаж касетного кондиціонера ціна якого прийнятна для співвітчизників, ми гарантуємо якість роботи і її повну відповідність загальноприйнятим нормативам.