При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж касетного кондиціонера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
ВАЖЛИВО: наше ставлення до своїх клієнтів і власної репутації дуже відповідальне, а тому інформація, що надається нами з усіх питань, зокрема, щодо вартості та строків здійснення монтажу кондиціонерів, тільки достовірна. Якщо Ви перебуваєте в пошуку більш низьких розцінок на вітчизняному ринку, Ваш шлях у зовсім інші компанії, які відрізняються іншими корпоративними цінностями. Свій гонорар за різнобічні послуги ми розраховуємо з урахуванням свого багаторічного професійного досвіду, вимірюваного дванадцятьма роками, а також жорсткими зобов'язаннями перед будь-яким замовником. Для нас не має ніякого значення ні його статус, ні фінансовий добробут. Він робить замовлення - ми виконуємо. Вартість своїх послуг вважаємо демократичною, економічно обґрунтованою і в повній мірі прийнятною для численних клієнтів, головним для яких є якість робіт і гарантований кінцевий результат.

Розрахунки на монтажні роботи і касетні кондиціонери

50 м2 - ціна 3000 грн

Кондиціонер Sensei: 844 USD

Кондиціонер OLMO: 913 USD

Кондиціонер Leberg: 920 USD

Кондиціонер IDEA: 990 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 994 USD

Кондиціонер Neoclima: 1050 USD

Кондиціонер Fujitsu : 2284 USD

Кондиціонер Toshiba: 2582 USD

Кондиціонер Panasonic: 3630 USD

65 м2 - ціна 3300 грн

Кондиціонер Sensei: 1093 USD

Кондиціонер OLMO: 1210 USD

Кондиціонер Leberg: 1260 USD

Кондиціонер IDEA: 1300 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 1338 USD

Кондиціонер Neoclima: 14600 USD

Кондиціонер Fujitsu : 2517 USD

Кондиціонер Toshiba: 3273 USD

Кондиціонер Panasonic: 3920 USD

100 м2 - ціна 3600 грн

Кондиціонер Sensei: 1530 USD

Кондиціонер OLMO: 1642 USD

Кондиціонер Leberg: 1685 USD

Кондиціонер IDEA: 1505 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 1795 USD

Кондиціонер Neoclima: 1910 USD

Кондиціонер Fujitsu : 3840 USD

Кондиціонер Toshiba: 4298 USD

Кондиціонер Panasonic: 4570 USD

150 м2 - ціна 3900 грн

Кондиціонер Sensei: 1704 USD

Кондиціонер OLMO: 1869 USD

Кондиціонер Leberg: 1960 USD

Кондиціонер IDEA: 2095 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 2191 USD

Кондиціонер Neoclima: 2270 USD

Кондиціонер Fujitsu : 4450 USD

Кондиціонер Toshiba: 4887 USD

Кондиціонер Panasonic: 5090 USD

Наші переваги

 • 1 рік гарантії на монтаж кондиціонера

 • Матеріали преміум класу

 • Великий вибір кондиціонерів

 • Професійні монтажники

 • Оплата по факту

 • Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Гарантія на монтажні роботи 1 рік, підкріплена актом виконаних робіт, цього достатньо щоб зрозуміти чи монтаж кондиціонера зроблений вірно і дотриманий всіх норм. Виїзд на протязі року при будь якій поломці кондиціонера БЕЗКОШТОВНИЙ ❗❗❗
1 рік гарантії на монтаж кондиціонера
При монтажі кондиціонерів використовуються труби преміум класу виробництва Італії, Німеччини, Франції. Від цього залежить довговічність системи прокладеної траси.
Матеріали преміум класу
У нашому асортименті більше 1000 кондиціонерів любих видів і типів. Це дає змогу підібрати саме той кондиціонер який потрібен Вам.
Великий вибір кондиціонерів
Встановлення кондиціонерів проводять монтажники зі стажом більш 12 років, а це дає змогу вирішувати будь які проблеми з монтажем.
Професійні монтажники
Ми не просимо наперед гроші за невиконану роботу. Оплата відбувається по факту виконаних робіт!
Оплата по факту
Досвід роботи наших спеціалістів позволяє вирішувати всі нюанси по установці кондиціонера по телефону, а це 99% з 100%. Але все ж якщо клієнт бажає консультацію на обєкті - то виїзд інженера безкоштовний!
Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Проблема кондиціювання приміщень для створення комфортних температурних умов сьогодні вирішується без проблем. Особливо виграшна для цього установка касетного кондиціонера, оскільки можна направляти повітряні потоки відразу в чотирьох напрямках.

Монтаж касетного кондиціонера у Львові і Львівській області

Будь-яка кліматична техніка буде працювати ефективно і довго, якщо її установка виконується фахівцями високої кваліфікації. Монтаж касетного кондиціонера здійснюється ними відповідно до проектних документів та інструкцій фірми-виробника.

Даний тип обладнання вимагає монтажу, що відрізняється від теплонасосів або канальних пристроїв. Для нього не потрібна попередня підготовка, наприклад, ремонт або оздоблення будівель. Ці кондиціонери розміщуються і в діючих приміщеннях з підвісними стелями, і на об'єктах, що знаходяться в будівельній стадії.

Установка касетного кондиціонера: монтажні етапи

Замовника наших послуг завжди цікавить вартість монтажу касетного кондиціонера. Хочемо заспокоїти: вона демократична і повністю відповідає якості й обсягам виконуваних робіт, на етапах яких зараз і зупиняємося:

 • Місце розташування - при його виборі враховується, що монтаж внутрішніх блоків, в тому числі, комунікацій, проводиться в міжстельових порожнинах. Видимою залишається декоративна решітка розподілення повітря.

Якщо планується обслуговувати великі площі, установка касетного кондиціонера у Львові, так само як і в будь-якому іншому населеному пункті, здійснюється в центрі приміщення. Цим гарантується рівномірність розподілу повітря потрібної температури. Для зовнішніх модулів підходять стіни за вікном, горища, підвали і т.д.

 • Монтаж комунікацій - це дренажні трубопроводи, магістралі для фреону, міжблочні кабелі живлення, тобто комплектуючі, без яких монтаж касетного кондиціонера не буде повноцінним. Блоки такого кліматичного пристрою з'єднують трубопроводами, забезпечуючи мінімальні холодовтрати. Для установки мідних трубок в суміщених системах вентиляції і кондиціювання використовується порожнина повітропроводів припливно-вентиляційних конструкцій.

Конструкція кондиціонера касетного типу

Касетний кондиціонер - це два модулі - зовнішній і внутрішній. Перший - схожий на блоки інших типів кондиціонерів, а другий має конструктивні відмінності. Установка касетного кондиціонера практично не відрізняється від монтажу іншої клімат-техніки аналогічного призначення.

Виробники пропонують внутрішні блоки невеликих розмірів, щоб вони встановлювалися в міжстельовому просторі. Їх висота зазвичай дорівнює 200-350 мм.

Кондиціонер касетного типу - це:

 • Корпус.
 • Тепловий обмінник.
 • Вентилятор.
 • Панель для управління потоками повітря.
 • Приєднувальна коробка.
 • Решітка.
 • Очисний фільтр повітря.

Монтаж касетного кондиціонера у Львові або іншому місті, селищі виконують наші майстри компанії Теплософт. Вони можуть встановити і класичну 4-сторонню модель, і одно- або двосторонню, які також можуть бути придбані нашими клієнтами.

Виконуючи монтаж касетного кондиціонера ціна якого прийнятна для співвітчизників, ми гарантуємо якість роботи і її повну відповідність загальноприйнятим нормативам.