Монтаж теплої підлоги

Теплі підлоги в нашому житті порівняно новий тип опалення приміщень, але досить поширений, оскільки разом із забезпеченням оптимального температурного мікроклімату гарантує повний комфорт і простір.

Монтаж теплої підлоги у Львові і Львівській області

Зими на території нашої країни відрізняються різноманітністю температур. Бувають і періоди сильних морозів, а тому ні в містах, ні в сільській місцевості нашим співгромадянам не обійтися без ефективного обігріву своїх квартир, будинків та офісів.

Виходячи з потреби в надійному обігріві, установка теплої підлоги має велику популярність. Наша компанія Теплософт надає цю послугу за пристойною вартістю. Монтажем займаються досвідчені майстри. Роботи здійснюються якісно і швидко.

Переваги, якими відрізняється укладання теплої підлоги

Щоб замовник зрозумів всі переваги, якими характеризується монтаж теплих підлог, розповімо про плюси їх використання в якості обігріву приміщень:

  • Забезпечення рівномірного теплорозподілення.
  • Усунення сирості.
  • Гарантії економії споживаної електричної енергії.
  • Простота і дешевизна експлуатації.
  • Можливість використання теплої підлоги в якості пристрою охолодження.

Клієнту необхідно знати той факт, що монтаж теплої підлоги у Львові, так само, як і в іншому населеному пункті, можливий не завжди. Коли є централізоване водопостачання, то кращим варіантом стане електрообігрів. У мешканців будинків, які побудовані за сучасними проектами, хвилювань менше, оскільки в новобудовах є особливі стояки. Володіючи заміським будинком, ви повинні знати, що такий спосіб є оптимальним.

Що мається на увазі під теплою підлогою?

Щоб укладання теплих підлог було максимально ефективним, слід розібратися, що і як. Це опалювальна система, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій поверхні підлоги. Вона використовується для забезпечення опалення різних приміщень - від приватних до загального користування, тобто саун, гаражів і т.д.

Завдяки рівномірності нагріву, вид обігріву для людини є природним. Рух нагрітих потоків направляється знизу вгору, забезпечуючи оптимальний температурний мікроклімат.

Встановлення теплої підлоги і його види

Нами виконується установка теплої підлоги, яка може бути:

  • Водяною, яка являє собою систему трубопроводів для циркуляції рідини, нагрітої до необхідного температурного рівня. Її головною перевагою є можливість використання для підігрівання підлоги наявним тепловим носієм. Купувати додатковий опалювальний котел немає необхідності. Водяні теплі підлоги найчастіше використовуються при наявності індивідуальних систем опалення.
  • Електричною - цей тип покладено в основу первісного використання даної технології. Спочатку це був довгий провід, що укладався майстрами вручну. Пройшовши модернізацію, сьогодні вона представляється у вигляді матів, готових до простого приклеювання їх до основи. Поверх таких матів укладається кабель або робиться тонка стяжка з подальшою вкладкою ламінату, лінолеуму або іншого декоративного покриття. Монтаж теплої підлоги цього типу набагато простіший від водяного.

Монтаж теплої підлоги електричного типу можливий з використанням одного їх його підвидів:

  • Плівкова - відрізняється товщиною елемента нагрівання, що не перевищує 1 мм. Така плівка може бути використана під будь-яким покриттям підлоги, за винятком кахельної плитки. Тепла підлога цього типу економічніша і довговічніша, як стверджують виробники.
  • Інфрачервона - працює на принципі сонячного випромінювання. Її інфрачервоні спектри повітря не нагрівають. Вони гріють навколишні предмети, які потім віддають тепло навколишньому повітрю. Цей тип підлог відрізняється низьким енергоспоживанням. Укладання теплої підлоги з програмованим терморегулятором дає економний вид опалення.
  • Кабельна тепла підлога відрізняється багатьма перевагами, серед яких менший діаметр кабелю від діаметра трубопроводу, відсутність будь-яких шумів і ймовірності проривів, швидке прогрівання підлоги, не засмічується і не замерзає.

З'явилося бажання мати такий вид опалення в будинку? Звертайтеся, і установка теплої підлоги буде нами виконана швидко і з належною якістю.

© Теплософт 2017–2019 Всі права захищені