Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Постачальникам

Компанія «Теплософт» завжди йде назустріч організаціям, які готові до співпраці у спільному веденні проектів, що залучаються з обох сторін, тобто з нашої та з боку партнера.

Допустимо, до нас надходить звернення клієнта, у якого є потреба в реалізації проектів у сфері опалення, водопостачання, каналізації, сантехніки, кондиціювання, вентиляції, альтернативних джерел енергії. При цьому він потребує залучення до роботи постачальників і виконробів, архітекторів і монтажників, дизайнерів інтер'єру.

Питання вирішується пропозицією наших партнерів. Замовлення всього комплексу послуг в одному місці набагато зручніше, ніж використовувати різні організації. Виходячи з цього, ми прагнемо налагодити партнерські відносини з фахівцями, які представляють інші сфери.

Ми готові до всебічного спілкування з клієнтами та ведення проектів від імені їхніх компаній, пропонуючи унікальні умови для діяльності постачальників та можливість отримувати максимальні знижки.

Основними критеріями, за якими здійснюється оцінка можливих партнерських відносин із потенційними постачальниками, є:

 • 1
  Компанія-постачальник та бренд відомі, відрізняються гарною репутацією.
 • 2
  Партнер бажає брати активну участь у просуванні власного бренду разом із нашою компанією.
 • 3
  Умови роботи, які пропонує партнер, є прийнятними для нас.
 • 4
  Постачальник має всі можливості для сучасного бізнесу, використовує сучасні технології.
 • 5
  Сторони детально обговорюють усі сторони співпраці, щоб потім не виникало жодних непорозумінь.

Компанія не приймає необдуманих рішень. Пропозиції ретельно вивчаються, а потім йдуть продумані кроки до укладення договору, в якому буде передбачено абсолютно все, що може мати хоч найменше відношення до партнерських відносин і бути корисним для партнерства.

Постачальникам пропонуємо:

 • Взаємовигідна довгострокова співпраця.
 • Чітке визначення напрямів партнерства, визначення потреби у конкретних діях сторін.
 • Продумані фінансові складові весь період співробітництва.
 • Чесність та довіра

У всіх випадках в основі співпраці будуть використовуватися принципи взаємовигідного співробітництва та повної довіри. Найважливішими критерієм є спільні інтереси сторін та прозорість комерційної взаємодії професіоналів.

Наші пропозиції дають постачальникам суттєві переваги, оскільки ми маємо всебічний досвід співпраці з різними партнерами, які діють у різних сферах діяльності.

Претензій до нашої діяльності ніхто не мав і не буде мати! Ми завжди бережемо репутацію. Плідна співпраця стане відчутною користю у всіх питаннях діяльності партнерів.

Професіонал від фірми “Теплософт” проведе базові заміри, проконсультує і надасть рекомендації + підготує ескізний проект і два кошториси цін: на роботи і на матеріали.
wrapperwrapper
Заявка для співпраці
*Ваші дані повністю захищені і не будуть передані третій стороні.