Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж систем осушення повітря
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Досвідчені монтажники

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

В даний час затребуваною є така послуга, як проектування і монтаж систем осушення повітря. Її затребуваність пояснюється прагненням людини до створення оптимального мікроклімату в приміщеннях. Правильний рівень вологості позитивно впливає на здоров'я людей. Допомагає клієнтам у цьому і компанія Теплософт.

Монтаж систем осушення повітря на професійному рівні

Осушувачі використовуються для того, щоб регулювати вологість в  приміщеннях з великою кількістю вологовиділень. Професійно виконаний монтаж систем осушення дозволяє налагодити функціонування вентиляції і осушувача. Правильний підбір обладнання стане гарантією прекрасного виконання ним своїх завдань.

Деякі схеми, за якими здійснюється монтаж осушувальних систем

Монтаж систем осушення повітря у Львові вимагає підведення до його місця комунікацій у вигляді дренажних труб і електрокабеля. Особливості вибору обладнання і його установка вимагає знання деяких положень:

  1. Монтаж настінних осушувачів здійснюється за допомогою кронштейнів, розрахованих саме для цього. Найчастіше вони входять в комплектацію агрегату, але краще все ж поцікавитися при покупці.
  2. Монтаж осушувачів прихованого розташування виконується в нішах, або в приміщеннях по сусідству. Буде потрібна наявність повітропроводів в стінах, а також уточнення довжини і діаметру повітропроводів.
  3. В монтаж систем осушення повітря входить також налаштування діапазону вологості, для якого використовується гідростат.
  4. Коли проводиться установка настінного осушувача, до уваги береться відстань від підлоги і стін. Важливо правильно організувати повітрозабір та повітророздачу.

Особливості монтажних операцій для різних повітряних осушувачів

Системи осушення різних типів відрізняються деякими відмінностями по монтажних роботах і за призначення приладів, про які зараз і поговоримо:

  • Монтаж канального осушувача повітря виконується в тих випадках, коли настінні або підлогові прилади не можуть бути використаними. Місцем установки цього осушувача може бути підвал, сусіднє або суміжне приміщення, а також горище. До осушуваних приміщень прокладаються повітроводи для забору і роздачі повітряних потоків. Гарантується істотне зниження шуму від роботи осушувача.
  • Монтаж осушувальних систем, в конструкцію яких входить приточно-витяжна вентиляція . Цей тип обладнання розташовується в певних приміщеннях, але може знаходитися і прямо в приміщеннях для басейнів. Системи можуть комплектуватися і функцією рекуперації тепла. Дана опція дозволяє істотно знижувати енерговитрати.
  • Монтаж осушувальної системи з підмішуванням свіжого повітря. Спочатку готується і встановлюється система для припливу, витяжки та рециркуляції. Далі здійснюється підводка трубопроводів для дренажу, електрокабелів, аварійного трапа для зливу води, і нарешті - монтаж самого агрегату на опори, що гасять шум і вібрацію, підключення повітропередаючих і інших комунікацій.

Робота над проектами

Проектування і монтаж систем осушення повітря виконується нами під ключ, тобто від виготовлення проекту до монтажу, і пусконалагоджувальних робіт. Для цього в компанії є все необхідне, тобто персонал з відповідною підготовкою і досвідом, повний набір інструментів і бажання бути корисними співвітчизникам.

Установка канальних осушувачів повітря, наприклад, здійснюється при наявності індивідуального проекту. Якщо його немає, то у клієнта можуть виникати серйозні збитки через некоректність і неефективність функціонування встановленого обладнання.Проекти зазвичай розробляються при наявності певних відомостей про приміщення (площа, висота, температурний рівень, інтенсивність вологовиділення, наявність систем вентиляції).Коли передбачається монтаж осушувальних установок в басейнах, необхідно ще надати дані про розміри водних дзеркал, кількість відвідувачів і температуру наповнення басейну.

Співпраця з нами - суцільні вигоди

Проект, який ми розробляємо для замовника, буде містити абсолютно все те, що необхідне, щоб без проблем виконати монтаж осушувальних систем. Це - розрахована система повітропроводів, пристрої розподілу повітря, відомості про тип і необхідну потужність осушувача. Важливо, що ціна на монтаж систем осушення повітря з проектуванням є демократичною, а, значить, доступною для більшості українців, у яких виникає потреба в замовленні цих послуг.

Ми не перший рік працюємо на вітчизняному ринку, а тому ніколи не втрачаємо свого обличчя. Ми завжди гарантуємо якість пропонованого товару та послуг, що надаються.

0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.