Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж рекуператорів
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж трьох рекуператорів Ventoxx в будинку з сіп панелей
Монтаж трьох рекуператорів Ventoxx в будинку з сіп панелей
Монтаж трьох рекуператорів Ventoxx Comfort в будинку з сіп панелей в с. Брюховичі.
Встановлення двох рекуператорів Prana 200 С і одного Prana 150.
Встановлення двох рекуператорів Prana 200 С і одного Prana 150.
Проведено монтаж двох рекуператорів Prana 200 С і одного Prana 150.
Етапи робіт
1) Підбір рекуператора і узгодження ціни.
1) Підбір рекуператора і узгодження ціни. Розраховуємо потужність рекуператора та підбираємо його модель.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Проводимо алмазне буріння, монтуємо рекуператор та підключаємо його.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Функціонування всієї вентиляційної системи буде ефективнішим, якщо здійснити монтаж рекуператора, який є теплообмінником, що забезпечує використання тепла від витяжного повітря. Таку послугу представляє і наша компанія у Львові та інших населених пунктах.

Установка рекуператора поліпшить комфорт для людини

Ще недавно встановлення рекуператора в будинку не була поширеною. Ситуація змінюється, оскільки вартість газу та електроенергії постійно зростає.

Вентиляція, що працює за принципом рекуперації, забезпечує часткове повернення тепла з повітря, яке вже відпрацьоване. Тепле повітря, яке видаляється з приміщення, робить частковий нагрів зустрічного припливного свіжого повітря в теплообміннику.

Встановлення рекуператора у Львові і Львівській області

Тут важливим є рекуператор установка якого забезпечує потрапляння в приміщенні свіжого і вже нагрітого повітря, що важливо для підтримки оптимального мікроклімату.

Установка рекуператора у квартирі: гарантована якісна послуга

Ми займаємося різними напрямками діяльності, які особливо важливі для співвітчизників. Замовляючи у нас рекуператор і його монтаж, замовник гарантовано отримує:

 •  
  Встановлення у високоякісному виконанні, без бруду і пилу.
 •  
  Доступну ціну на установку рекуператора, яка виконується нашими фахівцями без задіяння сторонніх виконавців.
 •  
  Монтаж рекуператорів здійснюється в час, який максимально зручний для клієнтів.
 • Правильний монтаж рекуператора Прана та й інших виробників - це запорука бездоганної довготривалої служби обладнання.
 • Гарантію на обладнання та виконані роботи.

Монтаж рекуператора: оптимальне місце для розташування

Установка рекуператора в будинку повинна починатися з вибору оптимального місця для його розташування. Для цього слід звернути увагу на багато чинників, серед яких і ефективність функціонування приладу, і естетичні уподобання замовника, й інші.Монтаж рекуператора у Львові

Займемося формулюванням найважливіших аспектів, від яких залежить робота рекуператора і гарантія зручностей для людей. Встановлення виконується вище від рівня вікна, бажано над опалювальною батареєю.

У цих місцях повітря гаряче, а тому рекуператор буде добре прогріватися, а, значить, віддасть більше енергії повітрю. Прилад не може розташовуватися в кутку кімнати, оскільки при такому розташуванні будуть створюватися перешкоди для рівномірності свіжих повітряних потоків від рекуператорів.

Місце під монтаж рекуператора Прана вибирається з урахуванням наявності можливості для доступу з вулиці до решітки зовні. Хоча і не доводиться часто заглядати туди, оскільки обслуговують рекуператор частіше з кімнати, він необхідний для огляду на предмет засмічення і пошкоджень, що проводиться раз на кілька років.

Коли квартира розташована вище другого поверху і ви не хочете звертатися до альпіністів, встановлення рекуператора може виконуватися у Львові над віконним отвором або збоку біля його верхньої частини. Ці зони доступні через вікно.

Засмучуватися, якщо не виходить виконати один з чинників, не слід. Наші фахівці завжди знайдуть розв'язання будь-якої проблеми.

Починаємо здійснювати монтаж

Установка рекуператора у квартирі починається з буріння в зовнішній стіні наскрізного отвору. Його діаметр повинен дорівнювати 10-20 см. Необхідний і ухил назовні близько 2-3 град. Буріння є достатньою трудомістким процесом.

Для буріння у Львові та інших містах використовується бурильна машина, яка характеризується значним крутним моментом та коронки-насадки, які мають алмазні зуби.

Система повинна жорстко кріпитися, щоб була можливість для гарантування кута нахилу і моменту обертання. Якщо буріння здійснюється в щільних матеріалах, наприклад, в цеглі, бетоні або залізобетоні, то потрібна подача води, яка буде охолоджувати коронки.

Ціна на монтаж рекуператора залежить від трудомісткості підготовчих робіт і безпосередніх монтажних операцій.

Встановлення рекуператора

Важливий агрегат, яким є рекуператор установка якого здійснюється далі безпосередньо на місце, повинен кріпитися надійно. Весь монтажний процес здійснюється за інструкцією.

Монтаж рекуператора вимагає його установки в корпус з утеплювачем. Обов'язковою є перевірка зазорів і ухилів. Необхідна герметизація як внутрішня, так і зовнішня. Далі - установка зовнішньої кришки, внутрішнього наповнення і кришки всередині приміщення.

Агрегат підключається до розетки 220 В. Це і є завершенням монтажних робіт. Буде потрібно лише програмування пульта управління.

Практика показує, що встановлення у квартирі вимагає вирішення достатньої кількості нюансів і завдань. Для цього потрібні спеціальні практичні навички та теоретичні знання. Не обійтися і без певного інструментарію.

Виходячи з цього, слід зробити висновок: монтаж рекуператора краще доручити нашим фахівцям, у яких є все необхідне. Замовлення буде здійснено найкращим чином, без будь-яких недоліків. Ціна на установку рекуператора при цьому буде найдемократичнішою.

5.0/5 (Оцінок - 7)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Який принцип роботи рекуператора?

Припливне повітря нагрівається через теплообмінник за рахунок тепла витяжного повітря.

2️⃣ Скільки коштує монтаж рекуператора?

Ціна монтажу рекуператора від товщини і матеріалу зовнішньої стіни та діаметру рекуператора.

3️⃣ Які марки рекуператорів ви монтуєте?

Встановлюємо такі рекуператори: Vaillant, Vents, Prana, Ventoxx, Blauberg та інші.

4️⃣ Чи встановлюєте рекуператори по готовому ремонту?

Алмазне буріння отвору дозволяє не руйнувати ремонт.