При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж рекуператорів
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Функціонування всієї вентиляційної системи буде ефективнішим, якщо здійснити монтаж рекуператора, який є теплообмінником, що забезпечує використання теплавід витяжного повітря. Таку послугу представляє і наша компанія у Львові та інших населених пунктах.

Установка рекуператора поліпшить комфорт для людини

Ще недавно установка рекуператора в будинку не була поширеною. Ситуація змінюється, оскільки вартість газу та електроенергії постійно зростає.

Вентиляція, що працює за принципом рекуперації, забезпечує часткове повернення тепла з повітря, яке вже відпрацьоване. Тепле повітря, яке видаляється з приміщення, робить частковий нагрів зустрічного припливного свіжого повітря  в теплообміннику.

Тут важливим є рекуператор установка якого забезпечує потрапляння в приміщенні свіжого і вже нагрітого повітря, що важливо для підтримки оптимального мікроклімату.

Установка рекуператора в квартирі: гарантована якісна послуга

Ми займаємося різними напрямками діяльності, які особливо важливі для співвітчизників. Замовляючи у нас рекуператор і його монтаж, замовник гарантовано отримує:

  • Установку рекуператора в високоякісному виконанні, без бруду і пилу.
  • Доступну ціну на установку рекуператора, яка виконується нашими фахівцями без задіяння сторонніх виконавців.
  • Монтаж рекуператорів здійснюється в час, який максимально зручний для клієнтів.
  • Правильний монтаж рекуператора Прана та й інших виробників - це запорука бездоганної довготривалої служби обладнання.
  • Гарантію на обладнання та виконані роботи.

Монтаж рекуператора: оптимальне місце для розташування

Установка рекуператора в будинку повинна починатися з вибору оптимального місця для його розташування. Для цього слід звернути увагу на багато чинників, серед яких і ефективність функціонування приладу, і естетичні уподобання замовника, й інші.

Займемося формулюванням найважливіших аспектів, від яких залежить  робота рекуператора і гарантія зручностей для людей. Установка рекуператора виконується вище від рівня вікна, бажано над опалювальної батареєю.

У цих місцях повітря гаряче, а тому рекуператор буде добре прогріватися, а, значить, віддасть більше енергії повітрю. Прилад не може розташовуватися в кутку кімнати, оскільки при такому розташуванні будуть створюватися перешкоди для рівномірності свіжих повітряних потоків від рекуператорів.

Місце під монтаж рекуператора Прана вибирається з урахуванням наявності можливості для доступу з вулиці до решітки зовні. Хоча і не доводиться часто заглядати туди, оскільки обслуговують рекуператор частіше з кімнати, він необхідний для огляду на предмет засмічення і пошкоджень, що проводиться раз на кілька років.

Коли квартира розташована вище другого поверху і ви не хочете звертатися до альпіністів, установка рекуператора може виконуватися у Львові над віконним отвором або збоку біля його верхньої частини. Ці зони доступні через вікно.

Засмучуватися, якщо не виходить виконати один з чинників, не слід. Наші фахівці завжди знайдуть рішення будь-якої проблеми.

Починаємо здійснювати монтаж

Установка рекуператора в квартирі починається з буріння в зовнішній стіні наскрізного отвору. Його діаметр повинен дорівнювати 10-20 см. Необхідний і ухил назовні близько 2-3 град. Буріння є достатньою трудомістким процесом.

Для буріння у Львові та інших містах використовується бурильна машина, яка характеризується значним крутним моментом та коронки-насадки, які мають алмазні зуби.

Система повинна жорстко кріпитися, щоб була можливість для гарантування кута нахилу і моменту обертання. Якщо буріння здійснюється в щільних матеріалах, наприклад, в цеглі, бетоні або залізобетоні, то потрібна подача води, яка буде охолоджувати коронки.

Ціна на монтаж рекуператора залежить від трудомісткості підготовчих робіт і безпосередніх монтажних операцій.

Установка рекуператора

Важливий агрегат, яким є рекуператор установка якого здійснюється далі безпосередньо на місце, повинен кріпитися надійно. Весь монтажний процес здійснюється за інструкцією.

Монтаж рекуператора вимагає його установки в корпус з утеплювачем. Обов'язковою є перевірка зазорів і ухилів. Необхідна герметизація як внутрішня, так і зовнішня. Далі - установка зовнішньої кришки, внутрішнього наповнення і кришки всередині приміщення.

Агрегат підключається до розетки 220 вольт. Це і є завершенням монтажних робіт. Буде потрібно лише програмування пульта управління.

Практика показує, що установка рекуператора в квартирі вимагає вирішення достатньої кількості нюансів і завдань. Для цього потрібні спеціальні практичні навички та теоретичні знання. Не обійтися і без певного інструментарію.

Виходячи з цього, слід зробити висновок: монтаж рекуператора краще доручити нашим фахівцям, у яких є все необхідне. Замовлення буде здійснено найкращим чином, без будь-яких недоліків. Ціна на установку рекуператора при цьому буде найдемократичнішою.

🔥 Який принцип роботи рекуператора?

Припливне повітря нагрівається через теплообмінник за рахунок тепла витяжного повітря.

✅ Скільки коштує монтаж рекуператора?

Ціна монтажу рекуператора від товщини і матеріалу зовнішньої стіни та діаметру рекуператора.

📌 Які марки рекуператорів ви монтуєте?

Встановлюємо такі рекуператори: Vaillant, Vents, Prana, Ventoxx, Blauberg та інші.

🎯 Чи встановлюєте рекуператори по готовому ремонту?

Алмазне буріння отвору дозволяє не руйнувати ремонт.