Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж системи зволоження повітря
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Досвідчені монтажники

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Ми завжди готові виконати належним чином проектування і монтаж систем зволоження. Працюємо на різних об'єктах: виробничих і адміністративних, в громадських будівлях, багатоповерхових будинках і котеджах. Використовуємо тільки матеріали високої якості. Монтаж устаткування виконується з максимальною акуратністю. Все це забезпечує впевненість в кінцевих результатах, тобто в правильному функціонуванні всіх систем.

Проектування і монтаж системи зволоження повітря у виконанні компанії Теплософт

Установка зволожувача повітря здійснюється нашими монтажниками, що мають за плечима теоретичні знання і практичний досвід. Вони діють строго за розробленим проектом. Звідси і гарантія надійного функціонування систем.

Монтаж зволожувача повітря несе споживачам цілий ряд корисних перетворень:

 • Оптимізує комфортний мікроклімат для життєдіяльності і роботи.
 • На 60-70 відсотків знижує вміст пилу в повітрі.
 • Сприяє слідуванню строгим правилам в виробничих і технологічних операціях.
 • Знижує ризики псування готової продукції і псування сировини.
 • Знижує статичну електрику.

Треба тільки прийняти рішення про встановлення такої системи, щоб в короткі терміни отримати її у власне користування. Монтаж ультразвукового зволожувача повітря або будь-якого іншого буде виконаний професійно і ви відчуєте всі вигоди на собі.

Монтаж зволожувачів повітря

Компанією здійснюється установка зволожувача повітря для приміщень, що мають площу в межах 200-2000 і більш кв. метрів. Це може бути монтаж зволожувачів повітря:

 1. Адіабатичного типу, які мають атомайзери або гідравлічні форсунки. Вологість регулюється шляхом розщеплення води до дрібнодисперсних суспензій з подальшою їх подачею з потоками повітря. Продуктивність даних пристроїв - близько 15 літрів щогодини. Цього достатньо для швидкої зміни параметрів вологості в приміщеннях.
 2. Ультразвукового типу, які функціонують завдяки високочастотним впливам на воду. Щомиті скорочення ультразвукової мембрани доходять до 1.65 мільйона разів, за рахунок чоговідбувається утворення водяного туману. Монтаж системи зволоження повітря у Львові в цьому випадку гарантує високу продуктивність: завдяки посекційній установці генерується до 18 літрів вологи щогодини.
 3. Стільникового типу, що відрізняється простим і недорогим способом підвищення рівня вологості. У таких випадках потрібен монтаж канального зволожувача. Присутнє природне поверхневе випаровування із змінних касет, в яких знаходяться матеріали просочені вологою. Дані пристрої вимагають підключення до джерел водопостачання. Необхідно також надійно ізолювати контури рециркуляції невикористаних рідин.
 4. Парового типу з великим енергоспоживанням, якщо порівнювати з іншими варіантами. Тут необхідний монтаж системи зволоження приміщень, яка буде безшумною. Буде забезпечуватися очищення пари, що викидається, від різних мікроорганізмів шляхом інтенсивного теплообробітку.
 5. Систем розпилення низького і високого тиску, іменованих ще системами туманоутворення. За допомогою них швидко знижується температура і підвищується вологість. Ціна на монтаж системи зволоження повітря надзвичайно приваблива, що відзначається користувачами.
 6. Традиційної конструкції, які запобігають появі солоних нальотів на поверхні. Прилади не вимогливі до якості води, яка використовується. Монтаж системи зволоження повітря обходиться без припливно-витяжної вентиляції.

У чому цінність зволоження повітря в приміщеннях

Проектування і монтаж систем зволоження є гарантією створення найточніших параметрів мікроклімату, що надає позитивний вплив на людський організм. Низькі відсотки вологості перешкоджають природним процесам насичення киснем організму людини, викликаючи виснаження, погіршуючи працездатність і прискорюючи зневоднення.

Взимку відбувається подача сухих потоків повітря (близько 3-5 відсотків), оскільки при мінус 5-10 градусах вологовміст знаходиться на рівні 1 г / кг. У герметично закритих приміщеннях продукти харчування і водопостачання доводять вологість до 20-ти відсотків.

При падінні зовнішньої температури цей рівень падає. У літню пору відбувається зниження рівня вологості, оскільки використовується кондиціювання. Монтаж системи зволоження приміщень необхідний практично скрізь для підтримки вологості на необхідному рівні.

Будь-якого клієнта, що замислюються про оптимальний мікроклімат, цікавить ціна на монтаж системи зволоження повітря. Скажімо однозначно: ми завжди розглядаємо кожне конкретне замовлення з точки зору, яка передбачає комфортність людини, доступність наших послуг і їх високий рівень. Судячи з відгуків клієнтів, нам це вдається. Звертайтеся до наших менеджерів і отримаєте таку затребувану послугу, як проектування і монтаж системи зволоження повітря, в найкращому вигляді.

0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.