При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Проектування систем вентиляції і кондиціювання
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Ми рідко задумуємось, наскільки наше життя залежить від якості повітря в приміщенні. Протягом дня ми відвідуємо  різні приміщення, чи це офіс, чи магазин, чи навіть наша оселя.  Видаляючи забруднене повітря, замінюючи його свіжим і чистим припливним повітрям, ви зможете покращити мікроклімат, самопочуття і продуктивність людей, які находяться в даному приміщенні. Цим завдання займається система вентиляції, отже, щоб отримати оптимальний повітрообмін в приміщенні, слід якісно запроектувати систему вентиляції.

Для чого потрібне проектування вентиляції?

Існує багато важливих причин, через які слід довіряти проектуванню вентиляційних систем тільки грамотним, професіональним і досвідченим спеціалістам:

Якісне проектування вентиляції і кондиціонування будинку зроблять будь-який дім більш затишним і комфортним. Сучасне обладнання дозволяє забезпечити максимально сприятливі умови експлуатації житлових об’єктів протягом усього року. Літом кондиціонери можна налаштувати на охолодження, а пізньою осінню  і зимою – на обігрів.

Ніхто не зможе створити більш функціональну, потужну і зручну в експлуатації систему вентиляції, як досвідчені проектні компанії по вентиляції, які багато років займаються проектування вентиляційних систем внутрішнього простору. До кожного об’єкту під час проектування слід підходити індивідуально, вивчати всім умови експлуатації і підбирати обладнання, яке при мінімальних затратах зможе краще всього виконувати поставлене завдання.

Мабуть, тільки грамотні, досвідчені і кваліфіковані експерти можуть  здійснити проектування систем вентиляції з врахуванням фінансових можливостей замовника. Проектні фірми по вентиляції прагнуть підбирати такі технічні рішення, вузли і матеріали систем вентиляції, які не «вдарять» по кишені клієнта.

При проектуванні систем вентиляції інженери підбирають обладнання і системи для замовників не тільки по технічним і функціональним характеристикам, але й по естетичних показниках, щоб приміщення не стало менш привабливим.

Проектування вентиляції має на увазі в деяких випадках великий фронт робіт, тому слід відрізняти етапи проектування, які виконують проектні компанії по вентиляції і етапи розрахунку в процесі угоди між замовником та виконавцем робіт, тобто порядок виконання робіт.

Етапи проектування вентиляції будинку, котеджу, офісу та промислових підприємств:

Поетапність розробки вентиляції залежить від призначення будівлі та об’єму виконання робіт.

В більшості проектування відбувається в такі етапи:

Не залежно від архітектурних особливостей будинку, проектування вентиляції будинку включає:

Проектування вентиляції котеджу – не легке завдання, при реалізації якої слід врахувати багато факторів:

Правильно провести розрахунки зможуть тільки професійні спеціалісти, тому підготовку документації і проектування вентиляції котеджу слід довірити професіоналам.

Сучасний офіс уже не можна уявити без систем вентиляції і кондиціонування, адже від створення оптимальної температури і подачі свіжого повітря залежить працездатність працівників, для цього потрібно якісно запроектувати систему вентиляції та кондиціонування повітря.

Під час проектування вентиляції офісу велику роль відграють два параметри:

Для офісних приміщень дуже важливо мати автономну систему вентиляції з можливістю керувати роботою системи, щоб задавати її графік в робочий час.

Проектування вентиляції промислової будівлі істотно відрізняється від проекту житлових приміщень. При виконанні проектних робіт даного виду будівель необхідно враховувати багато факторів і умов, які впливають на комфортні умови праці для співробітників і підтримка необхідного мікроклімату для роботи високоточного технологічного обладнання, таких як:

До основних етапів проектування вентиляції промислових підприємств можна віднести:

Слід врахувати, що проектування промислової вентиляції вимагає особливої уваги, оскільки потрібно зробити оцінку технологічного. Для комфортних умов перебування працівників важливим фактором є проектування витяжної системи вентиляції, адже при проходженні технологічних процесів виділяється велика кількість шкідливостей від певних технологічних агрегатів, які необхідно одразу видаляти з приміщення, не даючи їм асимілюватись з внутрішнім повітрям. 

Проектування вентиляційних систем вимагає необхідного визначення параметрів мікроклімату обслуговуваних приміщень.  Тому необхідно розуміти – які параметри ми забезпечуємо: допустимі чи оптимальні.

Тип об'єкта Мінімальна вартість проекту ** Вартість грн. / м2
Квартири, апартаменти 2 000 грн. 30 грн./ м2
Котеджі, заміські будинки 5 000 грн. 30 грн./ м2
Плавальні басейни 15 000 грн. 40 грн./ м2
Адміністративні, торгові, офісні приміщення 8 000 грн. 20 грн./ м2
Ресторани 13 000 грн. 20 грн./ м2
Складські приміщення 7 000 грн. 10 грн./ м2
Стоматологічні клініки 10 000 грн. 25 грн./ м2
Виробничі приміщення 10 000 грн. 40 грн./ м2

Способи розрахунку вентиляції

Основна мета розрахунку механічної вентиляції – визначити кількість повітря, яке необхідно подати і видалити з приміщення.

Розрізняють такі основні способи розрахунку вентиляції:

Якщо характер і кількість шкідливих домішок (речовин) не піддаються обліку, повітрообмін визначають по кратності. Кратність повітрообміну визначається відповідно до нормативної літератури згідно призначення приміщення.

Розрахунок проводиться за формулою:

L = n · V [м3/год]
де L – необхідна продуктивність вентиляції;
n – нормативна кратність повітрообміну;
V – об’єм приміщення.

При розрахунку системи вентиляції за шкіливостями враховуються усі фактори, які впливають на мікроклімат у приміщенні:

Переваги проектування вентиляції

Багато людей не замислюються про переваги, які несе в собі проектування системи вентиляції. Проект необхідний, як для якісного монтажу обладнання, так і для майбутнього обслуговування системи вентиляції, її очищення та подальша експлуатація. Вартість проектування вентиляції безпосередньо залежить від складності технічного завдання, яке надає замовник. Чим менше вимог до системи вентиляції, тим простіше буде її функціонування, і тим швидше буде готовий проект. Проектування систем вентиляції у Львові пропонує компанія «Теплософт», яка знаходить індивідуальний підхід до кожного проекту, шукає альтернативні рішення, пропонує вигоду в плані ціни щодо розробки проекту системи вентиляції. Проектні фірми по вентиляції надають усю необхідну документацію для комфортної роботи вашої системи. Відкривши проект, можна відразу зрозуміти – де розташовані ті чи інші елементи системи, де можна отримати доступ до вентиляційних каналів чи обладнання і так далі.

Переваги проектування вентиляції:

5.0/5 (Оцінок - 18)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.