При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
Меню

Установка припливної установки VentMachine і канальних кондиціонерів General в квартирі

Монтаж на даному об'єкті (квартира загальною площею 100кв.м.) Виконувався в два етапи. На першому етапі були здійснені всі чорнові (брудні) роботи з прокладання міжблочних комунікацій. У цей період була встановлена припливна установка, кондиціонер General ARHG24LM. Розлучена вентиляція в усі кімнати.
Припливна установка VentMachine ПВУ-500 встановлена на вулиці, за вікном санвузла. Повітряні потоки розходяться по приміщеннях за системою жорстких воздуховодов. Дана припливна установка має в комплекті пиловий фільтр, адсорбційний, фотокаталітичний фільтр, завдяки цьому в приміщення надходить очищене повітря. Внутрішній блок кондиціонера General ARHG24LM розташований в застельовому просторі санвузла.
Настінний дротяний пульт управління кондиціонером General UTY-RVNGN і пульт від припливної установки розташовані в зоні вітальні.
При повторному виїзді монтажної бригади були встановлені вентиляційні решітки AluGrills в кількості 7 шт, зроблені пуско-налагоджувальні роботи системи кондиціонування і вентиляції.