При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж систем вентиляції і кондиціювання
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Для створення в будинку комфортних умов, необхідних мікрокліматичних показників потрібно не тільки якісно розрахувати, а і правильно провести монтаж вентиляції і кондиціонування. Монтаж вентиляційних систем повинен проводитись заздалегідь навченими працівниками, які мають досвід роботи та кваліфікацію даного виду робіт.

Монтаж систем вентиляції та кондиціювання у Львові і Львівській області – довіртесь фахівцям

Тільки правильно виконаний монтаж вентиляції та кондиціонування повітря дозволяє створити у будівлі необхідний мікроклімат, щоб забезпечити комфортне перебування людей та функціонування будівлі.

В залежності від призначенні споруди системи вентиляції  поділяються на: побутові системи і  виробничі (промислові) системи.

В більшості побутова вентиляція виконує витяжну функцію, яка здійснює видалення повітря з санвузлів, кухні, при цьому приплив повітря відбувається шляхом відкривання вікон, або через нещільності будівельних конструкцій.

Монтаж систем вентиляції виробничого призначення, виконують як і для забезпечення мікрокліматичних умов у приміщенні так і для проведення технологічного процесу. Оскільки враховуються всі виробничі тонкості та специфіка роботи підприємства монтаж вентиляційних систем такого типу вимагає широких знань у даній сфері та представляє досить складне завдання.

До основного обладнання вентиляційної системи можна віднести:

Установка припливної вентиляції потребує встановлення повітрозабірної решітки, яка здійснює забір свіжого повітря в систему. Можуть виконуватись у круглій чи квадратній формі. Монтаж повітропроводів та фасонних елементів виконують з метою транспортування повітря по вентиляційній системі.

Щоб повітря циркулювало по системі вентиляції і подавалось в найдальші точки системи встановлюють вентилятор, який має бути правильно підібраний на подачу визначеного об’єму повітря при певній швидкості не перевищуючи нормативних значень. Установка вентиляційного устаткування, а саме вентилятора вимагає правильного підбору характеристик потужності та тиску вентилятора.

Важливим фактором при подачі повітря є його очищення, яке здійснюється у фільтрах системи вентиляції. Фільтри вентиляції можуть бути грубої та тонкої очистки, це залежить від умов використання вентиляційної системи.

Для рівномірного розподілення повітряних мас по всьому об’єму приміщення використовують повітророзподільники в якості яких виступають решітки, дифузори, дефлектори.

Роботи по монтажу вентиляції також включають автоматизації регулювання системи вентиляції, що є важливим фактором. При якісній автоматизації вентиляційної системи параметри повітря підтримуються на найвищому рівні. Основне призначення автоматизації засноване на контролі усіх параметрів та економії електричної енергії. Тому монтаж вентиляційної системи повинен виконуватись після чіткого розрахунку та підбору січення повітропроводів.

Більшість вентиляційних систем вимагають монтаж повітропроводів. До основних характеристик вентканалів відносять: наявність тепло та  шумоізоляції; герметичність; розміри; матеріал. Розміри повітропроводів повинні встановлюватись такого типу, щоб не перевищувалась нормативна швидкість повітря у вентканалах, адже це призведе до створення шуму та вібрації.

Види повітропроводів:

За формою повітропроводи поділяють:

Використання форми повітропроводі певного виду залежить від архітектурних особливостей будинку та можливості, від цього залежить специфіка встановлення вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції - порядок проведення робіт

Установка систем вентиляції включає наступний ряд робіт:

Монтаж вентиляції проводиться після розрахунків та проектування системи.

Монтаж вентиляційних систем включає:

Установка вентиляції повинна проходити в чіткій послідовності та відповідати технічним умовам.

Монтаж вентиляційного обладнання виконується згідно архітектурних особливостей будинку, дизайнерських рішень та бажання замовника. Під час встановлення габаритних елементів слід такі конструкції міцно закріпити та віброізолювати.

Монтаж вентиляції в більшості випадків проводиться перед початком внутрішніх робіт у приміщенні (опоряджувальних робіт). 

Монтаж систем вентиляції може виконуватись в ході будівництва споруди або при реконструкції будинку (встановлення додаткових елементів системи, модернізація).

Монтаж кондиціонування має свої особливості:

- не слід встановлювати зовнішні блоки кондиціонерів у місцях де на його поверхню можуть потравляти різні забруднення (наприклад, листя  з дерев);

- щоб повітряні потоки не спрямовувались прямо на людину, варто встановлювати зовнішні блоки там, де людина не перебуває постійно під потоком повітря.

Оскільки,  монтаж кондиціонування – це не простий процес, який вимагає дотримання усіх будівельних правил. Грамотний монтаж кондиціонування забезпечить усі необхідні кліматичні умови та забезпечить довговічність у експлуатації системи.

Стандартний монтаж кондиціонування має наступний вигляд:

На початок встановлення вентиляційних систем спеціалісти визначають розміри та місце розташування системи та виконують монтаж припливної вентиляції. При необхідності проходження вентканалів через огороджуючі конструкцію робляться отвори в стінах чи перекритті. Далі виконують монтаж вентиляційних труб і скріплюють їх між собою.

Повітропроводи до стіни кріпляться за допомогою хомутів. Для виконання поворотів, переходів, розділення потоків повітря використовують фасонні частини, при виборі яких слід звертати увагу на аеродинамічні властивості, адже вони збільшують опір системи вентиляції що підвищує потужність вентилятора. Монтаж повітропроводів системи вентиляції має бути чітко виконаний, труби повинні бути міцно закріплені до будівельних конструкцій та не повинно бути провисань.

До монтажу даного обладнання відноситься:

Установка системи вентиляції вимагає правильного виконання роботи по установці обладнання, слід дотримуватись проектних та розрахункових даних по об’єкту. Монтаж систем вентиляції включає у себе багато різних нюансів та особливостей у процесі виконання. Тому ціни на вентиляцію вираховуються згідно технічної складності системи та згідно бажання замовника.

До пусконалагодження відносять:

Необхідно також перевірити систему на аеродинамічні властивості, при різних режимах:

Ці випробування виконують з метою перевірки системи на герметичність, та перевірки чи не буде виникати зворотня тяга. В результаті завершення монтажних робіт компанією видається технічна та проектна документація і гарантійний лист замовнику. Після цього монтаж вентиляції вважається виконаним. Оскільки кожна споруда має свої технічні особливості, ціни на вентиляцію розраховуються індивідуально.

5.0/5 (Оцінок - 33)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.