Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Архітекторам

Компанія «Теплософт» - це організація, яка поставила за мету забезпечення комфортного мікроклімату в будинках та квартирах українців. Ми займаємося наданням широкого спектру послуг різного плану. У переліку – монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації, кондиціювання, вентиляції, сантехнічних виробів та альтернативних джерел енергії.

Такий комплексний підхід до наданих послуг забезпечує відчутні переваги, що полягають у легкій та ефективній комунікації фахівців, їхній високій професійній підготовці та оперативній якісній реалізації систем.

Наші клієнти не мають проблем з експлуатацією обладнання, встановленого та змонтованого нашою компанією. Все тому, що ми відповідаємо за свою роботу. За потреби завжди приходимо на допомогу.

Фахівці «Теплософт» не губляться та не ховаються від замовників. Важливим є те, що більшість наших клієнтів користуються практично повним комплектом наших послуг. Замовникам не доводиться шукати винних виконавців шляхом переміщення з одних компаній до інших.

Наші послуги полягають у наданні повного циклу робіт, тобто ми починаємо з розробки концепцій, проектної документації. Закінчуємо безпосередніми монтажними роботами та сервісними послугами.

Паралельно наші фахівці підбирають необхідні агрегати та прилади, необхідні комплектуючі та витратні матеріали за вигідними цінами для виконання робіт. Все це відрізняється високим якісними та експлуатаційними можливостями.

Ми пропонуємо співпрацю компаніям, окремим спеціалістам, які працюють у сфері архітектури, дизайну та будівництва. Зокрема, ми запрошуємо архітекторів, які будуть приємно вражені запропонованими умовами:

 •  
  Умови роботи – найвигідніші.
 •  
  На проект загалом та на обладнання надаються знижки у максимальних розмірах.
 •  
  Вашому проекту буде надано найвищу пріоритетність.
 • Проект можна від імені компанії «Теплософт».
 • Проекти відзначаються якісною розробкою, в яких не упущені найтонші нюанси.
 • Проектування буде гарантовано відповідати до найменших деталей та розмірів.
 • Інженерні рішення розробляються для різних напрямків та об'єктів.

Компанія «Теплософт» готова до співпраці з різними партнерами, щоб забезпечити спільне здійснення проектів, що залучаються з обох сторін. Таким чином, створюються додаткові зручності для клієнтів, оскільки їм набагато вигідніше працювати з одним виконавцем, ніж отримувати послуги від різних організацій.

Ми – за партнерські відносини з різними установами, організаціями та компаніями, основою діяльності яких є такі якості, як стабільність, оперативність, якість. Водночас, прийдемо до вершин вітчизняного ринку, забезпечимо максимально повне задоволення запитів українців.

Професіонал від фірми “Теплософт” проведе базові заміри, проконсультує і надасть рекомендації + підготує ескізний проект і два кошториси цін: на роботи і на матеріали.
wrapperwrapper
Заявка для співпраці
*Ваші дані повністю захищені і не будуть передані третій стороні.