Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж опалення в квартирі
великий вибір виробників, всі роботи "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір комплектуючих для системи опалення і узгодження ціни
1) Підбір комплектуючих для системи опалення і узгодження ціни Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності системи опалення квартири, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Прокладаємо трубопроводи системи опалення в квартирі, підключаємо нагрівальні прилади, котел і т.п.
4) Здача роботи
4) Здача роботи Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна здійснювати запуск котла.

Проблему забезпечення оптимального температурного мікроклімату в житлі може ефективно вирішити установка автономного опалення в квартирі. Наша компанія надає саме таку послугу у Львові і інших містах нашої країни.

Опалення в квартирі: оптимальний варіант в нашому виконанні

Починати монтаж індивідуального опалення в квартирі слід з підбору опалювального обладнання . Якщо скористаєтеся нашими послугами, то всі ці питання будуть вирішені нашими фахівцями в повній відповідності з діючими законами і нормативами.

Автономне опалення в квартирі: виконання розрахунків

У нас фахівці розробляють проект опалення квартири, з обов'язковим урахуванням абсолютно всіх нюансів приміщення і побажань замовника. Це може бути опалення різних квартир, в тому числі індивідуальне опалення в новобудові.

Комфортна температура в житлі залежить від того, наскільки правильно виконано монтаж опалення в квартирі, в ході якого розводка опалення в квартирі здійснена оптимально.

Розрахунок опалення здійснюється з урахуванням таких параметрів, як площа квартири і потужність котла.

Ефективне опалення в квартирі немислиме без врахування кліматичних характеристик регіону. Для південних районів питома потужність нижча, а для північних - вища.

Установка індивідуального опалення в квартирі розпочинається з розрахунку потужності котла. Для цього визначаються тепловтрати кожної з кімнат враховуючи температурний режим в кожній з них,  параметри зовнішнього повітря в місці будівництва, та конструкцію зовнішніх стін, вікон і перекриття.  Після чого на основі сумарних тепловтрат вибирається опалювальний агрегат, необхідний для конкретних умов експлуатації в приміщенні.

На розрахунок опалення впливає схема і вид системи. Оптимальною прийнято вважати двотрубну систему опалення, яка є більш складною. В такому випадку  ціна автономного опалення в квартирі у Львові  є більш високою, що пов'язано з потребою більшої кількості матеріалів і збільшенням обсягу роботи.

Правда, двотрубне опалення має високу якість, оскільки забезпечується рівномірне нагрівання всіх батарей. Однотрубна розводка опалення в квартирі є підходящим варіантом тільки там, де використовується невелике число радіаторів.

Котел, для індивідуального опалення в квартирі

Пропоноване автономне опалення в новобудові може забезпечувати лише обігрівання, тобто бути одноконтурним, а може підтримувати і обігрівання, і гаряче водопостачання - тобто бути двоконтурним.

Далі визначаються з видом передбачуваного палива. Питання важливе, оскільки це буде найбільша видаткова стаття всього опалювального процесу. Котельні бувають однопаливні, що функціонують на одному паливі, наприклад, на природному газі або на електроенергії.

Сучасне автономне опалення в квартирі може комплектуватися і комбінованою котельнею, яка працює на різному паливі. Комбінації можуть бути наступними: електрика і природний газ, або рідке паливо, природний газ і тверде паливо.

Від матеріалу, з якого виконаний котел, залежить тривалість його служби. Котли виготовляються з чавуну або сталі. Чавунні агрегати важкі, звідси і більш важка установка. Їх Термін служби значно більший.

Газовий котел

Опалення в квартирі з використанням газового котла залишається досить популярним, оскільки забезпечується висока ефективність обігріву. Ціну газу не можна назвати низькою, але вона залишається доступною. До того ж останнім часом вона стала нижчою.

Газове опалення в квартирі характеризується багатьма перевагами:

 • Гарантія безпеки, завдяки багаторівневій системі захисту.
 • Котел займає мало місця, а тому може використовуватися практично скрізь.
 • Агрегат працює безшумно.
 • Необхідна температура підтримується в будь-яких умовах, навіть при низькому тиску.
 • Демократична вартість котла.

Електрокотел

Монтаж індивідуального опалення в квартирі з використанням електричного котла виконується і тоді, коли він є основним, і тоді, коли він є додатковим джерелом обігріву. Установка такого котла відрізняється легкістю і простотою. Виконуючи опалення в новобудові, використовувати можна настінні або підлогові варіанти електрообладнання.

Електричне індивідуальне опалення в новобудові на сьогодні менш популярне, хоча спостерігається зростання його затребуваності. До плюсів таких котлів можна відносити такі чинники:

 • Безшумне функціонування.
 • Абсолютна гігієнічність.
 • Висока ефективність.
 • Відповідність всім висунутим вимогам технічного та естетичного плану.
 • Таке опалення в квартирі відрізняє висока економічна доцільність.
 • У кожному приміщенні може встановлюватися свій режим.

Комплектуючі для опалювальних систем

Монтаж опалення в квартирі або в будь-якому іншому житловому приміщенні не може бути виконаний без використання різних комплектуючих елементів. Зокрема, автономне опалення в квартирі вимагає придбання труб і радіаторів.

Популярні нині поліпропіленові труби не завжди можуть застосовуватися для того, щоб ними було виконано розводка опалення в квартирі. Причина в робочій температурі даного матеріалу, яка може бути не більше 95-ти градусів.

Твердопаливні котли забезпечують вихідну температуру теплового носія на рівні понад 100 градусів, а тому в таких випадках краще використовувати металеві труби.

Установка автономного опалення в квартирі вимагає різної кількості труб. Для двотрубного варіанту їх буде необхідно більше, ніж для однотрубного.

Проект опалення квартири містить і потребу у використанні радіаторів. Вважається, що найоптимальнішим варіантом є секційні батареї. На показник тепловіддачі впливає матеріал, з якого виготовлена секція радіатора:

 • З чавуну - віддача тепла в обсязі 110 ват.
 • З сталі - віддача тепла в обсязі 85 ват.
 • З алюмінію - віддача тепла в обсязі 175-199 ват.
 • З біметалу - віддача тепла в обсязі 199 ват.

Установка індивідуального опалення в квартирі вимагає визначити площу радіаторів, які необхідні в кожному конкретному випадку, тобто для кожного окремого приміщення. Наші фахівці зроблять цю процедуру швидко і в повній відповідності з нормативами.

У будь-якому випадку замовника хвилює ціна отримуваних послуг. Ціна автономного опалення в квартирі  цілком демократична і відповідає його ефективності і якості виконуваних робіт. Вона складається з багатьох чинників, серед яких матеріали, котел, труби, схема опалення. У будь-якому випадку витрати на індивідуальне опалення в новобудові повністю окупаються, оскільки спостерігається висока економія на витратах на ЖКГ.

3.8/5 (Оцінок - 9)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка вартість монтажу системи опалення квартири?

Ціна монтажу системи опалення квартири залежить від площі приміщення, і побажань клієнта що до виробників обладнання і комплектуючих матеріалів.

2️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати опалення квартири «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок системи опалення – БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Чи можу я у Вас замовити проект системи опалення квартири?

Наша компанія займається проектуванням і монтажем таких інженерних систем квартири: опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання.

4️⃣ Чи надаєте Ви гарантію на ваші роботи?

На виконані роботи нашою компанією надається гарантія 5 років, строк гарантії прописаний у офіційному договорі.