Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Промивка системи опалення
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Професійні монтажники

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Промивка систем опалення – одна з багатьох послуг, які надає компанія «Теплософт». Вона дозволяє забезпечити ефективну роботу опалення і підтримувати максимально комфортний мікроклімат в різних приміщеннях.

Якісна промивка системи опалення – запорука тепла і комфорту

При експлуатації опалення, що складається з різних комплектуючих, які піддаються корозії, в трубах і радіаторах відбувається засмічення, налипання, з’являється осад. Все це веде до зниження загальної ефективності системи та зростання витрат на опалення.

Чистка системи опалення в такому випадку просто обов’язкова. Промивка системи опалення у Львові при цьому захищає і систему, і користувачів. Вона дозволяє запобігати виходам елементів з ладу.

Своєчасна промивка систем опалення необхідна скрізь, де вони експлуатуються, тобто в приватних і багатоквартирних будинках, в офісах і на інших підприємствах. Дехто прагне виконати цю процедуру власноруч, однак краще, коли промивка система опалення в квартирі чи будь-якому іншому місці здійснюється спеціалістами, у яких є і теоретичні знання, і практичні навички. Львів це добре розуміє, бо серед його мешканців чимало наших клієнтів, серед яких і популярна послуга промивка котлів у Львові.

Промивка котла і системи: коли вона потрібна

Очистка системи опалення, як і  промивка батарей у Львові необхідна тоді, коли з’являються ознаки накипу, котрий негативно впливає на функціональність опалення. До цих ознак належать:

  • Нерівномірне нагрівання опалювальних регістрів, які можуть мати різну температуру знизу і зверху.
  • Необхідний тривалий час для нагрівання води в опалюваних системах.
  • Чути нехарактерні для котлів звуки.
  • Спостерігаються нагріті труби і холодні батареї.
  • Різке зростання витрат палива.

Ефективні методи промивки систем опалення

Сьогодні промивка опалювальних систем нашими спеціалістами виконується різними результативними методами очищення, які найбільше підходять в кожному конкретному випадку:

  1. Промивка чавунних батарей у Львові гідропневматичним способом, при якому використовується суміш води і стисненого повітря. Він забезпечує видалення піску, хімічних домішок, різних відкладень, іржі та інших відходів. Ціна процедури невелика.
  2. Промивка системи опалення біопрепаратами дозволяє повністю видалити домішки з вузлів опалення. Метод належить до найбільш результативних, бо робить всі елементи практично новими. Біопрепарати є екологічно чистими і мають розклинювальні властивості.
  3. Чистка системи опалення з використанням пневмогідравлічного удару, який забезпечує повне очищення систем без їх розбирання. Для цього методу необхідне спеціальне обладнання, а тому без спеціалістів не обійтись. Промивка чавунних батарей, які довго використовуються, здійснюється ефективно саме таким способом.
  4. Хімічна промивка системи опалення дозволяє чистити практично всю мережу труб, прибравши забруднення навіть з ділянок, які є важкодоступними. Ця промивка системи опалення ціна якої доступна більшості клієнтів, часто використовується нами .

Послуги промивки систем опалення для всіх бажаючих

Промивка системи опалення будинку така ж популярна, як промивка системи опалення в різних комерційних організаціях та на інших підприємствах.

Своєчасно зроблене очищення систем опалення від бруду вигідне всім без винятку власникам, оскільки не тільки підвищується їх ефективність, а й відчутно знижуються фінансові затрати на все опалення.

Промивка систем опалення у нашому виконанні – це послуга, виконана професіоналами, які адекватно оцінюють обсяги роботи, визначають саме той метод, за яким очистка системи опалення принесе лише позитивні результати.

3.3/5 (Оцінок - 29)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.