Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж димоходу з нержавіючої сталі
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені монтажники

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж зовнішнього димоходу для твердопаливного котла
Монтаж зовнішнього димоходу для твердопаливного котла
Змонтовано зовнішній димохід з нержавіючої сталі для котла Candle 33 кВт.

Жоден заміський будинок не може бути представлений без опалювальної печі або каміна. Тому для них завжди потрібен  монтаж димоходу, який успішно здійснюється компанією «Теплософт» у Львові, та в інших населених пунктах. Роботи здійснюються якісно, швидко, в повній відповідності з усіма нормативними вимогами, додержання яких надзвичайно важливе.

Гарантуємо якісний і швидкий монтаж димоходу з нержавіючої сталі

Монтаж димохідної труби нами завжди проводиться належним чином, без найменших відступів від вимог нормативів. В іншому випадку можливі суттєві проблеми в процесі експлуатації. Наші майстри професійно виконують монтаж димоходу.

Установка димоходу: способи його розташування

Залежно від того, для чого необхідний димохідний пристрій, представниками компанії може здійснюватися:

 • Установка димоходу з нержавіючої сталі з розташуванням зовні будівлі. Спосіб є найпоширенішим у випадках, якщо будинок вже побудований. При цьому не варто забувати, що монтаж димоходу з нержавіючої сталі має здійснюватися з утеплених труб.
 • Установка димоходу на твердопаливний котел всередині опалювального будинку. При такому варіанті слід гарантувати його безпечне проходження через перекриття. Безпечним і герметичним повинен бути вихід через дах.
 • Монтаж димоходу з нержавіючої сталі або каналу вентиляції з гільзуванням, тобто з розміщенням труб всередині цегляних шахт або каналів. Це необхідно для збереження останніх від руйнувань або осипання. Зазвичай гільзування виконується для колонок або котлів на газу.
 • Установка димоходу в лазні, при якій монтажники дотримуються норм і особливостей таких приміщень.

Модифікації сучасних димарів з металу

Монтаж димоходу в даний час робиться одним з наступних типів:

 1. Монтаж одностінного димоходу з нержавіючої сталі або чорної сталі. В такому випадку вартість монтажу димаря,  доступна більшості користувачів у Львові. Використовуються зазвичай всередині приміщень або в вигляді вставок в цегляні конструкції.
 2. Монтаж сендвіч димоходу, який представляє собою 2-контурну 3-шарову термоізольовану трубу: зварна внутрішня труба з нержавіючої сталі і окожушка більшого діаметру. Між ними ізоляційний матеріал з базальтових матеріалів, який не горить є. Цим виключається охолодження газів, а тому випадання конденсату є мінімальним.
 3. Монтаж коаксіального димоходу використовується з газовим опалювальним устаткуванням. Його перевага полягає в тому, що він прокладається через стіни на вулицю, вимагаючи невеликих вкладень праці. Ціна установка димоходу також набагато менша, ніж в інших випадках.

Особливості вибору димоходів: на що звертати увагу

Монтаж димоходу передбачає спочатку його придбання. Правильний вибір обладнання  впливає на його безпечну експлуатацію:

 • Монтаж димохідної труби повинен виконуватися трубами з металу товщиною стінок не менше 1 міліметра. Як утеплювач повинен використовуватися матеріал, виготовлений на основі порід базальту.
 • Утеплювач має бути екологічним, без смол. Всі властивості зазвичай є в спеціальних сертифікатах до товару.
 • Монтаж сендвіч димоходу передбачає використання окожушки з нержавійки або оцинковки.
 • Установка димоходу двоконтурного типу буде гарантією поліпшення функціонування приладів опалення та підвищення ККД всієї системи.
 • У кожному конкретному випадку роботи повинні виконуватися фахівцями, які завжди підкажуть всі нюанси з обладнанням, установкою, і з подальшою експлуатацією та обслуговуванням.

Щоб уникнути будь-яких проблем звертайтеся до нас. Наші інженери мають достатні досвід, теоретичну підготовку, знання в нормативних документах, щоб виконувати монтажні операції на необхідному рівні, без порушень, які в майбутньому можуть обернутися для замовника істотними неприємностями.

5.0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.