Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж каміна
у приватних оселях, ресторанах та відпочинкових комплексах "під ключ"

Швидкий розрахунок

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Порівняно недавно каміни вважалися переважно розкішшю, проте останнім часом вони стали затребуваними. Співвітчизники зрозуміли, що такі пристрої не тільки прикрашають інтер'єр, але і є прекрасною системою для створення оптимального температурного мікроклімату. Користується попитом у Львові і монтаж каміна. Цю послугу надає наша компанія «Teplosoft», для чого маємо фахівців високої кваліфікації.

Монтаж каміна у Львові і Львівській області

Установка каміна в будинку, щоб уникнути майбутніх неприємностей, повинна здійснюватися професіоналами. Чому? Так, тому, що монтаж камінної топки - це обладнання опалювального приладу, який відрізняється пожежонебезпекою. Тут-то без спеціальних навичок і знання нормативних вимог не обійтися.

Важливо, щоб монтаж топки каміна забезпечував появу в приміщенні затишної і естетичної конструкції, яка ще й допомагала б забезпечувати обігрів житла.

Основними частинами каміна є топка і димар. Його конструкція також складається з:

 • 1
  Приладу нагрівання.
 • 2
  Засувки.
 • 3
  Зольника.
 • 4
  Футеровки.
 • 5
  Колосників.
 • 6
  Пристроїв примусової конвекції.
 • 7
  Дверцят захисного призначення.
 • 8
  Пристрою відсікання вогню.

Облицювання та портал створюють пристрій зовні. Установка каміна здійснюється з куплених окремих частин, або ж створюється своїми руками з будівельних матеріалів. Топки в виробничому виконанні виконуються зі сталі або чавуну. Це дозволяє виконувати і монтаж кутового каміна з чавунною топкою, який Львів використовує всі частіше.

Установка камінної топки: різновиди

Нашими фахівцями установка камінів під ключ виконується з використанням одного з видів основної їх частини, які бувають:

Відкритими топками - можуть зводитися з вогнетривкої цегли. У класичному вигляді вони мають велику вагу, до 800 кг. У таких випадках потрібен хороший фундамент і посилене перекриття. Відкриті конструкції виробничого виконання відрізняються меншою вагою, але вона підходить більше для естетичних функцій. Ціна на установку камінної топки в цих випадках досить демократична.
Закритими топками - являють собою повноцінні системи опалення, якими можна обігрівати і двоповерхові будинки середніх розмірів. До димоходів зазвичай кріплять трубні канали з алюмінію або сталі для теплопостачання по кімнатах. Монтаж топки каміна в таких випадках дозволяє отримувати опалювальну систему достатньої безпеки.

Монтаж камінної топки: особливості установки

Установка камінної топки вимагає дотримання деяких вимог, на які впливає місце виконання монтажних робіт. Вони залежать від приміщень, для розміщення в яких буде використаний камін:

 1. Приватний будинок - установка чавунного каміна не вимагає дозвільних документів. Користуються лише рекомендаціями щодо облаштування. Кращими варіантами є закриті топки заводського виготовлення, до яких зазвичай виробник визначає необхідний перетин димарів.
 2. Каркасні будинки - для камінних топок в них необхідний спеціальний фундамент. Є й інші вимоги, дотримання яких є обов'язковим. Димохід і вся конструкція повинні відповідати правилам пожежної безпеки.
 3. Квартира - використовувати можна лише агрегати, що відрізняються закритою топкою. Вони складні для установки тут, оскільки багатоквартирні будинки будувалися без урахування подальшого монтажу камінів. Практично немає проблем на останніх поверхах, у двоповерхових будинках і багатоповерхівках із загальними димоходами.

Професіонали гарантують належну установку камінів

Компанія «Теплософт» пропонує прайс на установку каміна, який охоплює всі пропоновані послуги. У ньому вказана і вартість установки каміна. Клієнт отримує всю необхідну йому інформацію відразу після відвідування сайту фірми.

Монтаж каміна здійснюють наші професіонали з достатнім практичним досвідом і теоретичними знаннями. Вони ж підготують пристрій до пробного розпалюванню, яке буде здійснено в їх присутності. Найменші недоліки будуть усуватися негайно. Замовник отримає камін, який буде функціонувати належним чином, і проходить необхідний інструктаж.

4.0/5 (Оцінок - 3)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.