Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж теплової завіси
у маркетах, складах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір теплової завіси та комплектуючих, узгодження ціни.
1) Підбір теплової завіси та комплектуючих, узгодження ціни. Виконуємо підбір теплової завіси згідно побажань клієнта, надаємо свої рекомендації, узгоджуємо виробника і ціну.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо теплову завісу на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо теплову завісу та підключаємо до пульта керування.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Проводимо пусконалагоджувальні роботи.

Для того щоб уникнути втрат теплоти з вриванням холодного повітря у приміщення при відкриванні зовнішніх дверей чи воріт, необхідне встановлення теплової завіси над дверним прорізом . Ми пропонуємо прайс на монтаж теплової завіси, в котрому є вся необхідна інформація. Консультація з нашими спеціалістами і наші розрахунки  – це можливість професійного встановлення теплової завіси, яка стане гарантією оптимального температурного мікроклімату.

Монтаж теплової завіси: якісно, швидко і професійно

Встановлення теплових завіс призводить до зменшення втрат тепла до мінімуму в приміщеннях різного призначення. Ця функція виконується за допомогою створення сильних потоків повітря, які не пускають холодне повітря зовні всередину приміщення.

Виконується монтаж теплової завіси безпосередньо над отворами вхідних дверей. Ці агрегати відсікають повітряні потоки з вулиці. Вони також створюють перепони для потрапляння пилу, пуху та комах в приміщення.

Особливості, якими характеризується установка теплових завіс

В стандартному виконанні, як монтаж водяної теплової завіси, так і установка електричної теплової завіси, здійснюється в отворах дверей, які мають висоту 2-3,5 метра.  Ці параметри обумовлені різницями між потоками повітря. При висоті отвору понад 3,5 метра спеціалістами рекомендується установка теплових завіс вертикального типу по боках отвору.

В деяких випадках завіси використовуються в якості джерела тепла в приміщеннях. Наша компанія може виконувати монтаж завіс різних типів: водяних, електричних чи газових.  Нами пропонується установка теплових завіс, виготовлених всесвітньо відомими брендами.

Наш прайс на монтаж теплової завіси

Встановлення теплових завіс у Львові виконується нашими спеціалістами на високому рівні, а тому в подальшій експлуатації не виникає проблем. При цьому розцінки на монтаж теплової завіси є демократичними. В стандартному виконанні ця послуга враховує наступне:

  • Розрахунки, необхідні для підбору теплової завіси, тобто дані отвору (висота та ширина), наявність електроживлення (220 В чи 380 В), управління тепло завісою.
  • Потреба в виїзді майстра на об’єкт, де планується установка теплової завіси. Це необхідно, щоб уточнити всі нюанси монтажу. Все це може визначатись і за фотографіями, які замовник може надіслати на нашу адресу.

Виконується установка теплової завіси кошторис якої не враховує потребу в додаткових витратних матеріалах.  Необхідні будуть кронштейни і шпильки, кабелі для пульта управління і для живлення.

Установка водяної теплової завіси має певні особливості, але це не повинно турбувати клієнтів. Все, що необхідно, виконають наші спеціалісти. Ціна на монтаж теплової завіси в цьому випадку буде визначена нашими менеджерами. Повірте, вона так само буде демократичною, прийнятною для замовників.

Монтаж теплових завіс у Львові потребує кваліфікованого їх підключення до електромережі. Тут особлива увага має приділятись підбору кабелю необхідного перерізу, який залежить від потужності агрегату, що монтується.

При потребі виконуємо прокладку кабелю до щитка автоматики. Це коли він не був прокладений раніше. При цьому ціна монтажу теплової завіси  буде відрізнятись, оскільки вона в стандартному переліку не врахована.

Монтаж теплової завіси на будь-якому об’єкті завершується пусконалагоджувальними роботами. Вони є обов’язковими, оскільки саме на цій стадії з’ясовується все, що буде впливати на подальшу експлуатацію змонтованого приладу.

Установка теплової завіси ціна якої виважена, таким чином, виконується без найменших упущень, а тому функціонуватиме на радість наших замовників. Це підтверджується чисельною кількістю наших клієнтів, що  повністю задоволені співпрацею з нами. Їх також влаштовує прайс на монтаж теплової завіси, який розрахований на людей.

4.3/5 (Оцінок - 6)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які види теплових завіс ви монтуєте?

Ми займаємося продажем і монтажем водяних і електричних теплових завіс.

2️⃣ Які марки теплових завіс ви монтуєте?

Встановлюємо такі теплові завіси: Neoclima, Roda, Ballu, Wing, Olefini та інші.

3️⃣ Скільки коштує монтаж теплової завіси?

Ціна залежить від багатьох факторів, таких як: висота встановлення, довжина завіси, тип завіси.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.