Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж VRV і VRF систем
у офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Великий вибір виробників

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір обладнання
1) Підбір обладнання Проводимо розрахунок тепло-надходжень, підбираємо внутрішні та зовнішні блоки, комплектуючі і узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Проводимо установку внутрішніх і зовнішніх блоків, пайку труб і заповнення системи фреоном.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

При виникненні потреби в організації кондиціювання і вентиляції відразу декількох приміщень найкраще звернути увагу на vrv і vrf системи, які гарантують комплексне вирішення питання. Звернувшись в нашу компанію Теплософт, кожен клієнт отримає допомогу в правильному виборі обладнання, а потім і в його правильному монтажі.

Монтаж vrv і vrf систем у Львові і Львівській області нашими кваліфікованими фахівцями

Належним чином проведений монтаж vrv і vrf системи, а саме так його виконують наші фахівці, вигідний, оскільки таке обладнання гарантує створення ефективного мікроклімату одночасно в декількох приміщеннях. Внутрішніми блоками управляються або в централізованому порядку, або в індивідуальному.

Це означає, що користувачі можуть встановлювати необхідні параметри для будь-яких кімнат. У цьому відмінність таких агрегатів від інших типів кліматичної техніки. Вони також мають набагато більшу енергоефективність.

Де виправдані системи кондиціонування vrv і vrf

Перелік приміщень, де буде оптимальним і виправданим монтаж vrv і vrf систем, широкий. Це:

 • Офісні контори та адмінбудівлі, центри бізнесу.
 • Котеджі, домоволодіння за містом, великі квартири.
 • Готелі та приміщення аналогічного використання.
 • Приміщення для різного використання в промисловості.
 • Гіпермаркети, центри торгівлі.
 • Спортивні зали, клуби.
 • Ресторани, сучасні кафе і т.д.

Установка vrf системи кондиціювання складається з комплексу робіт, спрямованих на закріплення зовнішнього блоку і на під'єднання до зовнішніх модулів. Блоки всередині монтуються за певними схемами, які залежать від обраного типу:

 • Пристрої настінного, підлогово-стельового виконання розташовують на внутрішніх стінах.
 • Агрегати канальних і касетних видів кріплять під стелею.

Число блоків всередині підбирають за кількістю кімнат, де буде виконуватися монтаж vrv і vrf систем. Правильною установкою досягається рівномірність подачі і подальшого розподілу повітряних потоків по великих кількостей кімнат, що вимагають різного теплонавантаження.

Місцями можливого встановлення зовнішнього модульного блоку бувають дахи, підвали або приміщення виробничого використання, поверхи технічного призначення. Для них також потрібно віброгасильний фундамент.

Фреонова траса, або відстань між блоками, може дорівнювати і сотні метрів, а перепади висот не повинні перевищувати півсотні метрів. Вимог, яким необхідно слідувати, коли виконується монтаж vrv і vrf систем, багато. Це відносить дані роботи до досить складних і тих, що вимагають високої класифікації.

Монтажні роботи повинні відповідати технічним особливостям будівель і побажанням клієнтів. Можливість використання різних способів монтажу - це доступність виконання вимог до інтер’єрного оформлення і температурного мікроклімату.

Факторами, які впливають на функціонування систем, є:

  • Якість монтажних робіт.
  • Використання професійного інструментарію та обладнання.
  • Робота з якісними витратниками і комплектуючими.

Два етапи монтажу vrv і vrf систем

Сучасний монтаж vrv і vrf систем у Львові і не тільки виконується за загальноприйнятими певними схемами, які втілюються в два етапи.

 • Перший етап - організаційні питання, пов'язані з розробкою проектної документації, вибором оптимальних систем для конкретного випадку. Установка мультизональних систем і підготовка проекту відносяться до досить складних робіт, а тому їх виконанням повинні займатися кваліфіковані фахівці. При такому розкладі монтаж vrf буде виконано якісно в оптимальні терміни, а всі недоліки будуть усунені вже на етапі підготовки.
 • Другий етап - операції, в ході які встановлюється vrv система кондиціювання. Обов'язковим на даному етапі є дотримання регламентів, встановлених виробниками.

Порядок дій фахівців при монтажі мультизональних кліматичних пристроїв

Професіонали, які виконують монтаж vrf систем, дотримуються встановленого порядку, що дозволяє забезпечувати високу якість робіт.

Блоки з'єднуються між собою, монтується обладнання диспетчеризації і управління, трубопроводи для фреону й ін. комплектуючі.

 • Установка фреонового трубопроводу полягає в прокладці спеціальних магістралей, по яких циркулює холодоагент. Визначення діаметра використовуваних труб здійснюється по проектних документах. Правильність монтажу впливає на всі наступні експлуатаційні витрати. Разом з фреономагістралями також монтаж vrv передбачає укладання міжблочних кабелів.
 • Виконання перевірки фреонових трубопроводів. Коли встановлено рефнети, то перевіряється герметичність трубопроводу шляхом кільцювання систем і закачування азоту під тиском. Цей стан зберігається півмісяця, чим гарантується точність діагностики.
 • Закріплення внутрішніх блоків у кожного типу своє: його визначають фахівці. Якщо установка буде неякісної - можливі протікання або поломка внутрішніх пристроїв.
 • Установка пультів управління.
 • Монтаж систем дренажу, які необхідні для відведення конденсату, що утворюється при роботі. Вони підключаються до каналізації або відводяться в стоки.
 • Зовні блок встановлюється у дворах, на дахах або ж в приміщеннях, які працюють окремо.
 • Здійснення вальцювання трубопроводу, який підключається до блоків.
 • Виконання електропідключення.
 • Перевірка герметичності дозволяє виявити витік і проінспектувати вальцювальні з'єднання.
 • Вакуумування полягає у видаленні неконденсованих речовин і вологи/повітря. Для його виконання використовуються вакуум-компресори.
 • Перевірка холодоносія і дозаправка, що проводиться за спеціальними розрахунками.
 • Диспетчеризація, в ході якої підключаються пульти, шлюзи, консолі, встановлюється інтелектуальна система обслуговування.
 • Пуско-налагоджувальний етап - тестовий пуск в експлуатацію з заключній перевіркою. Далі відбувається здача об'єкта, якщо монтаж vrf систем не викликає нарікань.

Монтаж vrf на робочі процеси підприємств не впливає. Зміни у функціонування не потрібні. Абсолютно всі роботи на різних етапах здійснюються за нормативами безпеки.

5.0/5 (Оцінок - 33)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж VRV чи VRF системи «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок - БЕЗКОШТОВНО.

2️⃣ Скільки коштує монтаж VRV чи VRF систем?

Ціна на монтаж залежить від багатьох факторів, таких як: потужність системи, кількість внутрішніх блоків, їх тип, складність та місце установки.

3️⃣ Чи можу я у вас замовити проект VRV чи VRF систем?

Так, розраховуємо потужність системи і розробляємо технічні креслення.

4️⃣ Системи яких виробників ви монтуєте?

У нашому асортименті є всі виробники починаючи від: Neoclima, Cooper-Hunter, LG, Daikin, Electrolux, Gree, Mitsubishi-Electric, Mitsubishi-Heavy-Industries.