При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж системи опалення
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Монтаж опалювальних систем: ми займаємося цією справою на професійному рівні півтора десятка років. Сьогодні готові поділитися напрацьованим досвідом і набутими знаннями з численними замовниками. Ми надаємо можливості для вибору систем опалення. В асортименті - пристрої, які відрізняються функціоналом, працюють на різному паливі.

Монтаж систем опалення під ключ у Львові і Львській області

Ми пропонуємо повний комплекс робіт по створенню опалення в будинках і дачних котеджах - від проектних послуг до монтажа систем опалення під ключ. Завдяки наявному вибору обладнання, задовольняємо потреби всіх замовників.

Маємо також всі можливості, щоб успішно реалізовувати всякі технічні рішення і втілення проектів, які вибирають наші замовники. Є великий вибір радіаторів за різними параметрами і дизайном, а тому наші опалювальні системи стають елементами, які успішно доповнюють інтер'єри будинків і жодним чином не порушують затишок і красу.

Досвід нашої роботи - багаторічний. Професійний колектив відрізняється злагодженістю. Це дозволяє в будь-якому житлі забезпечувати затишок і тепло в короткі терміни.

Чому замовники нам довіряють?

Наша діяльність відрізняється надійністю. Монтаж систем опалення під ключ - довговічний. Довіра до компанії заснована на різних фактах.

Компанія Теплософт багато років створює і реалізує монтаж систем опалення під ключ заміських будинків у Львові, Києві, Україні. Ми вже виконали під ключ велику кількість систем, замовниками яких були і юридичні, і фізичні особи.

У нас приділяється велика увага грамотності своїх проектувальників і інженерних працівників, майстерності робітників з монтажу. Не залишаються без уваги такі важливі моменти, як економічність систем опалення, а також їх екологічна чистота.

Приступаючи до втілення проектів, виходимо, насамперед, із принципів, які спрямовані на створення комфорту в будинках. Оптимізуємо витрати і на монтаж опалення та водопостачання, каналізації і на використання опалення при подальшому. Досягати високих показників нам вдається і за рахунок використання оптимальних видів палива, які максимально доступні в певній місцевості, на якій виконуємо замовлення клієнта.

Позитивні моменти, які суттєво підвищують престиж компанії:

Авторизована монтажна організація
Авторизована фірма, яка виконує якісний і швидкий монтаж систем опалення та водопостачання - відсутність помилок при виборі сучасних опалювальних агрегатів, які відрізняються високим ККД. При цьому з поля зору фахівців ніколи не випадають теплоємність приміщень, доступність виду палива.
Кваліфікація
Висока кваліфікація відрізняє наш персонал, який пройшов стажування за даним напрямком діяльності. Місце його підготовки - компанії-виробники інноваційного обладнання для опалення.
Надійність
Надійність створюваних опалювальних систем забезпечується внутрішнім контролем якості. Кожен проект має закріпленого персонального фахівця з високою кваліфікацією. Установка індивідуального опалення проходить під його контролем.
Гарантія
Гарантія надається на монтажні роботи. Вона стосується і всього устаткування, яке купується в компанії. Термін гарантії визначається виробниками.
 


Природний газ
Дизпаливо
Тверде паливо
Електрика
Сонячна енергія
Природний газ
Природний газ
Паливо відрізняється економічністю і зручним використанням. При цьому воно має високу вартість, але цей факт не заважає залишатися популярним в будівництві приватного житла. Природний газ, що забезпечує функціонування опалювальних та водопостачальних систем, є підходящим для додому різної площі.
Дизпаливо
Дизпаливо
Повністю автономними є системи опалення та ГВП, які працюють на дизпаливі. Вони не залежать від постачальників енергоресурсів. У різних регіонах країни вони є зручними і раціональними рішеннями. Використовувати дизельне паливо можна в будинках будь-яких площ. Системи не залежать від сезонів використання. Відрізняються широкими межами потужностей. У нас великий досвід в питаннях проектування і пристрою котелень на дизельному паливі, поставок обладнання.
Тверде паливо
Тверде паливо
Воно відрізняється особливою зручністю в будинках і дачах, які використовуються власниками для сезонного перебування. Однак успішно використовуються і в житлових приміщеннях постійного проживання. Вибір твердого палива різноманітний. Це і дрова, і вугілля, і брикети, і пелети, та ін. Незаперечні плюси - доступна вартість, зручне зберігання, практичне використання, доступність в різних куточках країни. Котельні на такому паливі в обслуговуванні прості, можуть удосконалюватися і ремонтуватися, якщо з'являється необхідність. Компанія завжди піде назустріч замовнику і створить йому унікальну систему опалення.
Електрика
Електрика
Найпростішим методом отримання тепла є електрична енергія. Електрокотли відмінно вписуються в будь-які інтер'єри. Для використання доступні в будь-яких будівлях. Відрізняються простим управлінням. Вартість споживаної електроенергії, правда, досить висока. Важливою є правильність розрахунків потужності. Якщо звернутися з цього питання до наших інженерів, то обгрунтовану відповідь підтверджену фактами, а тому користувачі отримають можливість істотної економії не тільки на монтаж опалення під ключ, але і на її майбутню експлуатації.
Сонячна енергія
Сонячна енергія
Енергія сонця відноситься до альтернативних джерел енергії, які використовує людина в своїй життєдіяльності. Вона дозволяє економити на паливі і є втіленням прагнень людини до використання екологічно чистих систем. Завдяки її використанню, звичайні приватні будинки перетворюються в сучасні екобудинки, в яких людина отримує комфорт і затишок. Використання сонячної енергії стає все більш популярним в нашій державі. Співвітчизники розуміють, наскільки вона вигідна. Всі подробиці можна отримати у наших фахівців, які займаються необхідними розрахунками і установкою сонячних колекторів.

Більшість людей розуміє, що монтаж системи опалення є завданням, що вимагає від виконавця і великого досвіду, і справжнього професіоналізму. Якщо буде допущено порушення технологічного процесу, то цілком можливі протікання систем, їх некоректне функціонування, зниження ККД. Щоб уникнути додаткових витрат на переробку та усунення недоліків звертатися слід в компанії, які виконують професійний монтаж системи опалення під ключ, наприклад, до нас, ми гарантуємо що роботи по монтажу опалення у Львові будуть виконані на високому рівні.

Консультація. Виїзд інженера
Проектування
Монтаж
Обслуговування і гарантія
Консультація. Виїзд інженера
Консультація. Виїзд інженера
 • Підбір найоптимальнішого рішення
 • Детальний аналіз об`єкта
 • Наближений розрахунок вартості
Проектування
Проектування
 • Точний розрахунок потужності приладів і діаметрів трубопроводів
 • План розташування обладнання і прокладання труб
 • Точний розрахунок вартості
Монтаж
Монтаж
 • Постачання якісних матеріалів
 • Монтаж системи опалення виконаний професіоналами
 • Пусконалагоджувальні роботи, які гарантують надійну роботу системи
Обслуговування і гарантія
Обслуговування і гарантія
 • Повноцінна гарантія на всі проведені роботи і змонтоване обладнання
 • Технічне обслуговування
 • Усунення аварійних ситуацій в найкоротші терміни

Професійний монтаж системи опалення у Львові – вибираємо основний опалювальний прилад

Почнемо відразу ж з головного - визначення, яка ж буде ваша система опалення. Потрібно визначитися з опалювальним приладом, без нього установка автономного опалення не можлива, якщо не рахувати електричні конвектори і джерела обігріву також типу. Є декілька видів приладів які можуть, як спросити монтаж опалення так і прибавити значні роботи по монтажу опалення, далі коротко про них.

Це може бути:

Газовий котел – використовують переважно де потрібно монтаж системи опалення до 200 м.кв. Відмінності полягають в великому асортименті і малому робочому просторі. На ринку таке обладнання представлене видами, які відрізняються за кількістю контурів, способом виконання, способом викиду відпрацьованих газів, способом розпалу й за своєю ефективністю. Можуть забезпечувати не тільки опалення будинків, а й їх забезпечення гарячою водою. Установка автономного опалення з цим приладом зручна у всьому, але проблематичною стає вартість використовуваного природного газу. Монтаж систем опалення у Львові і інших містах з використанням таких котлів виконується нами якісно і швидко.

Твердопаливний котел - практика показує, що монтаж автономного опалення у Львові і Львівській області з твердопаливним котлом залишається популярною і в даний час, внаслідок широкого переліку використовуваних видів палива, в якості якого виступають вугілля і дрова, торф і пелети, і більшість відомих паливних видів. Використовуються в негазифікованих місцевостях, яких ще досить в країні. Професійний монтаж по опаленню у даному випадку це особлива складова, тому що установка систем опалення не професіоналом може привести до летальних випадків, перегріву системи і вибуху самого котла, тому якщо Вам потрібно монтаж опалення звертайтесь до провірених людей, а не де вам зроблять дешевшу ціну.

Електричний котел - монтаж автономного опалення з ним, це хороший варіант, коли виконується монтаж систем опалення в приміщеннях площею не більше 100 кв. метрів. Такі обмеження пов'язані з електричною потужністю, яка підведена до будови. Вигоди використання електрокотлів знаходяться в прямій залежності від цін на електрику. Найкраще такі котли використовувати там, де він буде резервним джерелом тепла. Ну і звісно ціна на українських виробників досить приємна, починаючи від 1600 грн., а це дозволяє зробити монтаж автономного опалення не сильно затратним.

Тепловий насос - установка індивідуального опалення з даним типом приладу для більшості монтажників і компаній поки не доступна, тому що установка систем опалення з тепловим насосом вимагає детальних розрахунків кваліфікованими професіоналами, навіть дрібна помилка може привезти до не правильної і неекономної роботи опалення. Вважається альтернативою твердопаливним або газовим котлам. Його функціонування грунтується на виробництві тепла. Він отримує з вулиці енергію повітря, грунту або води, яку постачає в приміщення. Працює на опалення, підігрів води та на кондиціювання повітря. Опалює приміщення навіть тоді, коли зовнішня температура знаходиться на рівні -25 градусів. Має високий ККД. Монтаж системи опалення з таким насос не досить простий, потребує підключення різного типу автоматик. Монтаж систем опалення під ключ у Львові і інших містах України з тепловим насосом було виконано не один десяток раз нашими фахівцями.

Сонячний колектор - установка автономного опалення з даними видом прилада відноситься до особливих видів робіт, вони проходять на дахах будинків. За сонячних колекторів нагрівають воду, що використовується потім для самих різних потреб. Його робота заснована на змінах щільності води при нагріванні, що викликають виштовхування більш холодних ділянок рідини. Установка індивідуального опалення з сонячними колекторами, все більше набирає зацікавленості у наших громадян.

Монтаж сучасного опалення як Ви вже вище прочитали може бути з різноманітними приладами які можуть впливати на монтаж автономного опалення, так і на ціну загального кошториса по вашому об’єкту.

Монтаж систем опалення та водопостачання, каналізації

Люди чудово розуміють, що монтаж систем опалення та водопостачання, каналізації відноситься до важливих робіт, спрямованих на забезпечення комфортних умов для роботи і відпочинку його мешканців. Цікавлять абсолютно всі питання, що стосуються виконання цих робіт. Особливо замовники цікавляться, яка вартість монтажу системи опалення та водопостачання, на це питання ми можемо надати приклади кошторисів наших прорахунків з подібних об’єктів.

Після того, як визначилися з опалювальним приладом, далі справа за матеріалом для монтажу систем опалення. Необхідно буде прорахувати кількість і вартість, для чого буде потрібен план вашого будинку. Це дасть можливість нашим інженерам зробити детальний кошторис для проведення монтажу системи опалення.

У нашому асортименті є весь матеріал, який в даний час представлений на ринку. Це - батареї, різні труби або котли. Наша компанія Теплософт є субдилером багатьох відомих брендів, що дозволяє робити монтаж системи опалення цілком доступним для наших громадян.

Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації в нашому виконанні - це оптимальний варіант якісного виконання всіх робіт, яке гарантує їх ефективну експлуатацію і забезпечення комфортних і затишних умов для наших співгромадян.

 
5.0/5 (Оцінок - 62)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.