Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж системи опалення
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж системи опалення, будинок з клеєного бруса 200 м2.
Монтаж системи опалення, будинок з клеєного бруса 200 м2.
Монтаж системи опалення з газовим котлом Vaillant VU TurboTEC plus і навісним бойлером Drazice
Монтаж системи опалення, будинок 210 м2
Монтаж системи опалення, будинок 210 м2
Монтаж системи опалення з газовим котлом Baxi Luna-3 Comfort 31 Fi і бойлером Drazice
Монтаж системи опалення, будинок 220 м2
Монтаж системи опалення, будинок 220 м2
Монтаж системи опалення з газовим котлом Vaillant і електр. котлом Vaillant eloBLOCK 14 квт.
Монтаж системи опалення, будинок 105 м2
Монтаж системи опалення, будинок 105 м2
Монтаж системи опалення з газовим котлом Thermona і бойлером Drazice 200л.
Монтаж системи опалення, цегляний будинок 400 м2
Монтаж системи опалення, цегляний будинок 400 м2
Монтаж системи опалення з пелетним котлом Kiturami KRP-50A і електр. котлом Vaillant eloBLOCK.
Монтаж системи опалення, будинок з бруса 250 м2
Монтаж системи опалення, будинок з бруса 250 м2
Монтаж системи опалення з газовим котлом Baxi Nuvola-3 Comfort 320 Fi і радіаторами Global.
Монтаж системи опалення, будинок з клеєного бруса 210 м2
Монтаж системи опалення, будинок з клеєного бруса 210 м2
Монтаж системи опалення з газовим котлом BAXI Luna-3 280 Fi і бойлером Drazice OKC 200 NTR.
Монтаж системи опалення, квартира 98 м2
Монтаж системи опалення, квартира 98 м2
Монтаж системи опалення на базі труб Rehau і внутрішньо-підлогових конвекторів Polvax.
Етапи робіт
1) Підбір комплектуючих для системи опалення і узгодження ціни
1) Підбір комплектуючих для системи опалення і узгодження ціни Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності системи опалення, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Прокладаємо трубопроводи системи опалення, підключаємо нагрівальні прилади, котел і бойлер.
4) Здача роботи
4) Здача роботи Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна здійснювати запуск котла.

Монтаж опалювальних систем: ми займаємося цією справою на професійному рівні півтора десятка років. Сьогодні готові поділитися напрацьованим досвідом та набутими знаннями із численними замовниками. В асортименті - пристрої, які відрізняються функціоналом, працюють на різному паливі.

Монтаж систем опалення під ключ у Львові і Львівській області

Ми пропонуємо повний комплекс робіт по створенню обігріву в будинках й дачних котеджах - від проектних послуг до монтажа систем опалення під ключ. Завдяки наявному вибору обладнання, задовольняємо потреби всіх замовників.

Маємо також всі можливості, щоб успішно реалізовувати всякі технічні рішення із втілення проектів, які вибирають наші замовники. Є великий вибір радіаторів за різними параметрами та дизайном, а тому наші опалювальні системи стають елементами, які успішно доповнюють інтер'єри будинків і жодним чином не порушують затишок і красу.

Наш досвід - багаторічний. Досвідчений колектив відрізняється злагодженістю. Це дозволяє в будь-якому житлі забезпечувати затишок і тепло в короткі терміни.

Опалення у Львові від компанії Теплософт

Наша компанія може запропонувати такі послуги:

 • проєктування;
 • підбір та постачання устаткування;
 • налаштування системи;
 • електромонтажні роботи;
 • пусконалагоджувальні роботи;
 • модернізація;
 • моніторинг та диспетчеризація;
 • сервісне обслуговування;
 • підготовка документів.

Чому замовники нам довіряють?

Наша діяльність відрізняється надійністю. Довіра до компанії заснована на різних фактах, один із них, це відгуки у інтернеті.

Компанія Теплософт багато років створює та реалізує обігрів будинків у Львові, Києві, Україні. Ми вже виконали під ключ велику кількість систем, замовниками яких були юридичні та фізичні особи.

У нас приділяється велика увага грамотності своїх проєктувальників та інженерних працівників, майстерності робітників. Не залишаються без уваги такі важливий момент, як економічність та екологічна чистота.

 

Приступаючи до втілення проектів, виходимо насамперед із принципів, які спрямовані на створення комфорту в будинках. Досягати високих показників нам вдається за рахунок використання оптимальних видів палива, які максимально доступні в певній місцевості, на якій виконуємо замовлення клієнта.

Професійний монтаж системи опалення у Львові – вибираємо основний опалювальний прилад

Потрібно визначитися з опалювальним приладом, без нього установка автономного опалення не можлива, якщо не рахувати електричні конвектори й джерела обігріву також типу. Є декілька видів приладів які можуть, як спростити, так і прибавити ціну вашого об'єкту, далі коротко про них.

Це може бути:

 • Газовий котел – використовують переважно де площа до 200 м.кв. Відмінності полягають в великому асортименті й малому робочому просторі. На ринку таке обладнання представлене видами, які відрізняються за кількістю контурів, способом виконання, способом викиду відпрацьованих газів, способом розпалу й за своєю ефективністю. Можуть забезпечувати не тільки обігрів будинків, а і їх забезпечення гарячою водою. Установка автономного опалення з цим приладом зручна у всьому, але проблематичною стає вартість використовуваного природного газу. Монтаж системи опалення у Львові під ключ
 • Твердопаливний котел - практика показує, що монтаж автономного опалення у Львові та Львівській області з твердопаливним котлом залишається популярним і в цей час, внаслідок широкого переліку використовуваних видів палива, в якості якого виступають вугілля, дрова, торф, пелети і більшість відомих паливних видів. Використовуються в негазифікованих місцевостях, яких ще досить в країні. Професійний монтаж по опаленню у такому випадку це особлива складова, тому що виконана робота не професіоналом може привести до летальних випадків, перегріву системи та вибуху самого котла, тому якщо Вам потрібно монтаж опалення звертайтесь до перевірених людей, а не де вам зроблять дешевшу ціну.
 • Електричний котел - це хороший варіант, в приміщеннях площею не більше 100 кв. метрів. Такі обмеження пов'язані з електричною потужністю, яка підведена до будови. Вигоди використання електрокотлів знаходяться в прямій залежності від цін на електрику. Найкраще такі котли використовувати там, де він буде резервним джерелом тепла. Звісно ціна на українських виробників досить приємна, починаючи від 1600 грн, а це дозволяє зробити монтаж автономного обігріву не сильно затратним.
 • Тепловий насос - з даним типом приладу для більшості монтажників і компаній поки не доступна, тому що установка систем індивідуального опалення з тепловим насосом вимагає детальних розрахунків кваліфікованими професіоналами, навіть дрібна помилка може привезти до не правильної та неекономної роботи. Вважається альтернативою твердопаливним або газовим котлам. Його функціонування ґрунтується на виробництві тепла. Він отримує з вулиці енергію повітря, ґрунту або води, яку постачає в приміщення. Працює на обігрів приміщення та підігрів води, також кондиціювання повітря. Опалює приміщення навіть тоді, коли зовнішня температура знаходиться на рівні -25 градусів. Має високий ККД. Монтаж системи опалення з таким насос не досить простий, потребує підключення різного типу автоматик. Монтаж систем опалення під ключ у Львові та інших містах України з тепловим насосом було виконано не один десяток раз нашими фахівцями.
 • Сонячний колектор - це особливий вид робіт, він проходить на дахах будинків. За сонячних колекторів нагрівають воду, що використовується потім для самих різних потреб. Його робота заснована на змінах щільності води при нагріванні, що викликають виштовхування більш холодних ділянок рідини. Сонячні колектори все більше набирають зацікавленості у наших громадян.

Ваш об'єкт як Ви вже вище прочитали може бути з різноманітними приладами які можуть впливати на ціну загального кошторису по вашому об’єкту.

Монтаж систем опалення та водопостачання, каналізації

Люди чудово розуміють, що цей вид робіт є важливим, спрямованм на забезпечення комфортних умов відпочинку його мешканців. Цікавлять абсолютно всі питання, що стосуються інженерних мереж. 

Після того, як визначилися із опалювальним приладом, далі справа за матеріалом. Необхідно буде прорахувати кількість і вартість, для чого буде потрібен план вашого будинку. Це дасть можливість нашим інженерам зробити детальний кошторис для проведення робіт.

У нашому асортименті є весь матеріал, який в цей час представлений на ринку. Це - батареї, різні труби або котли. Наша компанія Теплософт є субдилером багатьох відомих брендів, що дозволяє запропоновану послугу "Установка індивідуального опалення" цілком доступною для наших громадян.

Співпраця із нашою компанією - це оптимальний варіант для якісного встановлення індивідуального опалення. Ми гарантуємо його ефективну експлуатацію й забезпечення комфортних і затишних умов для наших співгромадян.

4.9/5 (Оцінок - 141)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Скільки коштує зробити систему опалення?

Ціна системи опалення залежить від площі приміщення, і побажань клієнта що до виробників обладнання і комплектуючих матеріалів.

2️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати система опалення «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок системи опалення – БЕЗКОШТОВНО.