Монтаж системи опалення

Монтаж систем опалення у Львові і Львівській області

Більшість людей розуміє, що монтаж системи опалення будинку є завданням, що вимагає від виконавця і великого досвіду, і справжнього професіоналізму. Якщо буде допущено порушення технологічного процесу, то цілком можливі протікання систем, їх некоректне функціонування, зниження ККД. Щоб уникнути додаткових витрат на переробку та усунення недоліків звертатися слід в компанії, які надають послуги з монтажу систем опалення, наприклад, до нас.

Монтаж системи опалення будинку: в системі головний - котел

Почнемо відразу ж з головного - визначення, яка ж буде ваша система опалення. Потрібно визначитися з опалювальним приладом, який буде головним при монтажі систем опалення, що забезпечують належний температурний мікроклімат в будинку, квартирі або офісі. Це може бути:

  • Газовий котел - відмінності полягають в великому асортименті і малому робочому просторі. На ринку таке обладнання представлене видами, які відрізняються за кількістю контурів, способом виконання, способом викиду відпрацьованих газів, способом розпалу й за своєю ефективністю. Можуть забезпечувати не тільки опалення будинків, а й їх забезпечення гарячою водою. Зручні у всьому, але проблематичною стає вартість використовуваного природного газу. Монтаж систем опалення у Львові і інших містах з використанням таких котлів виконується нами якісно і швидко.
  • Твердопаливний котел - практика показує, що він є оптимальним для порівняно невеликих приміщень, площа яких - максимум 200 кв. метрів. Залишаються популярними і в даний час внаслідок широкого переліку використовуваних видів палива, в якості якого виступають вугілля і дрова, торф і пелети, і більшість відомих паливних видів. Використовуються в негазифікованих місцевостях, яких ще досить в країні. Правильний монтаж систем опалення забезпечує їх максимальну тепловіддачу.
  • Електричний котел - хороший варіант, коли виконується монтаж систем опалення в приміщеннях площею не більше 100 кв. метрів. Такі обмеження пов'язані з електричною потужністю, яка підведена до будови. Вигоди використання електрокотлів знаходяться в прямій залежності від цін на електрику. Найкраще такі котли використовувати там, де він буде резервним джерелом тепла.
  • Тепловий насос - вважається альтернативою твердопаливним або газовим котлам. Його функціонування грунтується на виробництві тепла. Він отримує з вулиці енергію повітря, грунту або води, яку постачає в приміщення. Працює на опалення, підігрів води та на кондиціювання повітря. Опалює приміщення навіть тоді, коли зовнішня температура знаходиться на рівні -25 градусів. Має високий ККД. Монтаж системи опалення будинку з таким насос не досить простий, потребує підключення різного типу автоматик.
  • Сонячний колектор відноситься до особливих видів кліматичної техніки. З його допомогою нагрівають воду, що використовується потім для самих різних потреб. Його робота заснована на змінах щільності води при нагріванні, що викликають виштовхування більш холодних ділянок рідини.

Монтаж систем опалення та водопостачання

Люди прекрасно розуміють, що монтаж систем опалення та водопостачання відноситься до важливих робіт, спрямованих на забезпечення комфортних умов для роботи і відпочинку його мешканців. Цікавлять абсолютно всі питання, що стосуються виконання цих робіт. Особливо замовники цікавляться, яка вартість монтажу системи опалення та водопостачання, на це питання ми можемо надати приклади кошторисів наших прорахунків з подібних об’єктів.

Після того, як визначилися з опалювальним приладом, далі справа за матеріалом для монтажу систем опалення. Необхідно буде прорахувати кількість і вартість, для чого буде потрібен план вашого будинку. Це дасть можливість нашим інженерам зробити детальний кошторис для проведення монтажу системи опалення.

У нашому асортименті є весь матеріал, який в даний час представлений на ринку. Це - батареї, різні труби або котли. Наша компанія є субдилером багатьох відомих брендів, що дозволяє робити монтаж системи опалення ціна якого є привабливою для всіх наших клієнтів.

Монтаж систем опалення та водопостачання в нашому виконанні - це оптимальний варіант якісного виконання всіх робіт, яке гарантує їх ефективну експлуатацію і забезпечення комфортних і затишних умов для наших співгромадян.

© Теплософт 2017–2019 Всі права захищені