Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Виконробам

Досягати вершин у будь-якому напрямку діяльності завжди простіше та вигідніше в умовах співпраці з різними партнерами. Саме тому компанія «Теплософт» завжди націлена на різнобічну співпрацю.

Сфера нашої діяльності пов'язана з комфортом та зручністю співпраці з  співвітчизниками. Ми виконуємо монтаж таких систем: опалення та водопостачання, каналізація та сантехніка, вентиляція та кондиціювання, альтернативні енергоджерела.

Ми завжди відкриті для плідної співпраці у будь-якому з названих напрямків нашої діяльності. Обговорення умов здійснюється індивідуально з урахуванням інтересів сторін та спільної справи. Переваги включають такі пункти:

 • 1
  Гнучка бонусна програма.
 • 2
  Виконання монтажних робіт за короткий термін.
 • 3
  Менеджер завжди готовий відповісти на пропозиції та інші запитання.

Співпраця з компанією – це можливість реалізації власного творчого потенціалу за допомогою грамотного та надійного партнера, який пропонує досвід, знання принципів та методів монтажних робіт, а також високий професіоналізм.

Виконробам пропонуються різні умови співпраці, які дозволяють отримувати взаємовигідні результати:

 • Монтаж відповідно до проектів виконується точно та акуратно.
 • Працюємо виключно із якісними сертифікованими матеріалами.
 • У монтажі використовуються тільки безпечні сучасні технології.
 • Гарантії постійного співробітництва, що унеможливлює втрати дорогоцінного часу на пошук партнерів.
 • Надання гарантій абсолютно на всі види робіт.
 • Оптимальна політика ціноутворення.
 • За великих обсягів спільних проектів можливі додаткові знижки.
 • Реалізацією проектів займаються монтажники високої кваліфікації, досягнуті завдяки багаторічному досвіду, володінню різними інноваційними прийомами та технологіями монтажу.
 • Підбір обладнання та комплектуючих індивідуально для кожного проекту.

Співпраця з нашою компанією є чудовою допомогою виконробам для швидкого та якісного монтажу систем на най різноманітніших об'єктах.

"Теплософт" - це надійний партнер, який завжди забезпечить високопрофесійне виконання найскладнішого монтажу. Такими умовами забезпечується та отримання додаткових прибутків обома сторонами.

Ми дбаємо не лише про свої вигоди, а й про вигоди наших партнерів, чудово розуміючи, що повна довіра є основою плідної співпраці.

Не може бути жодних недомовленостей. Вибирайте підрядником нас, та у вашій діяльності зникнуть проблеми.

Договори співпраці укладаємо з усіма партнерами, у процесі обговорення умов досягаємо повних домовленостей у всіх питаннях. Чекаємо на пропозиції від усіх зацікавлених, щоб після всебічного ґрунтовного їх обговорення укласти договори та розпочати їх виконання.

Професіонал від фірми “Теплософт” проведе базові заміри, проконсультує і надасть рекомендації + підготує ескізний проект і два кошториси цін: на роботи і на матеріали.
wrapperwrapper
Заявка для співпраці
*Ваші дані повністю захищені і не будуть передані третій стороні.