Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж каналізації в будинку
від проекту до монтажу "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж системи каналізації трубами Magnaplast
Монтаж системи каналізації трубами Magnaplast
Змонтовано систему внутрішньої каналізації змонтовано в с. Солонка.
Прокладка зовнішньої каналізації для коттеджа
Прокладка зовнішньої каналізації для коттеджа
Монтаж зовнішньої каналізації в с. Ков'ярі на стадії закладки фундаменту будівлі.
Етапи робіт
1) Проведення розрахунків.
1) Проведення розрахунків. Узгоджуємо монтажну схему прокладання системи каналізації, підбираємо матеріал та узгоджуємо його вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Пробиваємо отвори і штроби, прокладаємо трубопроводи до місця встановлення сантехнічних приладів.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему каналізації на злив.

Проживання в приватних будинках має певні особливості. Господар про всі зручності найчастіше повинен піклуватися сам. Монтаж каналізації в будинку також лягає на його плечі, якщо він прагне забезпечити комфорт для свого життя.

Монтаж каналізації в приватному будинку у Львові і Львівській області

Приватник може робити монтаж каналізації в приватному будинку самостійно, а може просто звернутися до фахівців за допомогою. В обох випадках він повинен мати чітке уявлення про вирішення цієї проблеми, щоб каналізаційна система виконувалася правильно, грамотно, не шкодила екології та служила довго і ефективно.

Здійснення самостійного будівництва систем каналізації дозволяє домагатися пристойної економії фінансів, але тут без теоретичних знань і практичних навичок ніяк не впоратися. Установка каналізації в будинку - відповідальна справа і досить складна система, обладнання якої, ясна річ, найкраще виконують справжні фахівці.

Схема каналізації - важливий етап її установки

Важливим є і визначення схеми системи каналізації, яка повинна відповідати плануванню житла. Вона передбачає компактність розміщення всіх наявних кімнат з необхідними підводами води і її відводами. Це стосується ванних і душових, кухонь, пралень, сантехнічних вузлів.

Кращим варіантом, за яким здійснюється установка каналізації, є розміщення, що передбачає прив'язку всього санітарно-технічного обладнання до єдиного колектора, що служить відтоком для стоків в септики (вигрібні ями).

Якщо обладнанню системою підлягають заміські будинки великих розмірів з приміщеннями, в яких необхідні підводи / відводи водопостачання, а кімнати розміщуються на різних поверхах, кращими є схеми з 2-ма і більше септиками або ямами. У будинках з декількома поверхами виникне потреба в стояках.

Краще, якщо установка каналізації в приватному будинку буде доручена фахівцям нашої компанії Теплософт. Це стане гарантією, що комунікації будуть виконані найкращим чином. Клієнт отримає стовідсотково надійне обладнання, з яким не буде проблем при експлуатації.

Як ми працюємо?

Наша практична діяльність, що відрізняється якістю і оперативним виконанням робіт, відрізняється такими якостями:

 1. Немає прихованих платежів
 2. Ніяких додаткових оплат не буває. Ціни, які визначаються на монтаж каналізації в будинку, обговорюються на початку співпраці, до кінця якої вони не змінюються.
 3. Гарантії
 4. Нами надаються гарантії якості всіх робіт, які здійснюємо.
 5. Високі інженерні рівні
 6. Достатній рівень підготовки персоналу, його висока кваліфікація плюс постійне вдосконалення ним своїх навичок.
 7. Терміни монтажу фіксовані
 8. Терміни, в які здійснюється установка каналізації в приватному будинку у Львові та на території всієї країни, фіксуються документально. Ніколи не допускається їх порушення.
 9. Забезпечення комплексних підходів до всіх розділів робіт
 10. Компанія забезпечує здійснення всіх робіт від проектування до здачі в експлуатацію каналізаційної системи.
 11. Схема виконання
 12. Коли закінчується установка каналізації на дачі або в приватному будинку, замовнику видається докладна виконавська схема, що рятує його в подальшому від проблем з тим, де і що укладено.
 13. Проектування на професійному рівні

Послуги компанії з проектування відрізняються сумлінним ставленням фахівців, які не пропускають нічого, що має відношення до систем. Підсумковий кошторис відрізняється точним визначенням вартості, надійністю інженерних комунікацій.

Монтаж каналізації

Практично завжди монтаж каналізації в приватному будинку у Львові і в інших місцевостях країни, супроводжується оновлення приміщень. Можуть встановлюватися нові системи, або реконструюватися вже існуючі. Всі ці питання в повному обсязі вирішуються нашими фахівцями. Звернення за їх послугами - правильний крок, про який не будете шкодувати.

Послуги компанії Теплософт - це все, що пов'язано з каналізаційними комунікаціями. Установка каналізації в нашому виконанні охоплює демонтажні та монтажні операції, реконструкції та обладнання, наладку і пуск.

Фахівці високої кваліфікації безпосередньо на місцях визначають фронт робіт, яким передбачається установка каналізації в будинку. Цими  операціями є:

 • Визначення точок, в яких буде монтуватися сантехніка та інше обладнання.
 • Розробка схеми монтажу труб і їх прив'язки до реальних об'єктів. Вона містить розміщення систем, враховує планування, розташування предметів меблів, стін всередині, габаритів конструкцій.
 • Визначення оптимального способу демонтажу наявних каналізацій.
 • Складання списку будівельних матеріалів, їх покупка.
 • Виконання прив'язки системи до місць монтажу по комунікаційним схемами.
 • Попереднє встановлення каналізації в приватному будинку.
 • Демонтажні роботи з видалення старої системи.
 • Монтаж обладнання, приладів.
 • Підключення каналізації до автономних або центральних систем.
 • Налагодження, пуск і запуск каналізаційної системи.

Види робіт з монтажу каналізації

Здійснюючи монтаж каналізації в приватному будинку, ми використовуємо поліетиленові й поліхлорвінілові труби. Вони відрізняються малою вагою, не піддаються впливам іржі, а також витримують широкі температурні коливання. Вони практично не засмічуються, мають значну міцність, надійність і запас експлуатації.

Установка каналізації в будинку в нашому виконанні відрізняється оптимальною вартістю, оскільки наші фахівці завжди визначають шляхи надання послуг в ракурсі визначення найбільш вигідних умов для клієнта.

Для нас дорогим є імідж компанії, а тому ми завжди виступаємо за чесне і взаємовигідне співробітництво. Будь-який вид робіт, який необхідний, коли виконується установка каналізації в приватному будинку, буде виконаний належним чином. Надається гарантія на подальше обслуговування, як сервісне, так і пост-сервісне.

Зробивши замовлення у нас, клієнт на весь час стає нашим компаньйоном і не має ніяких проблем з каналізаційною системою, оскільки ми завжди будемо поруч, прибуваючи до нього на перший поклик.

4.8/5 (Оцінок - 32)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка вартість монтажу системи каналізації будинку?

Ціна залежить від кількості сантехнічних приладів і складності монтажу.

2️⃣ Можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати каналізація будинку «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок монтажу каналізації будинку «під ключ» - БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Чи можу я у вас замовити монтаж інших інженерних систем будинку?

Наша компанія займається проектуванням та монтажем таких інженерних систем квартири: опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.