Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж газової колонки
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж димохідного газового водонагрівача Bosch THERM 4000.
Монтаж димохідного газового водонагрівача Bosch THERM 4000.
Монтаж дихохідної газової колонки Bosch THERM 4000, вул. Конотопська 19.
Встановлення газової колонки Roda JSD20-A1
Встановлення газової колонки Roda JSD20-A1
Заміна старої газової колонки Beretta на нову димохідну Roda JSD20-A1.
Етапи робіт
1) Підбір газової колонки і узгодження ціни.
1) Підбір газової колонки і узгодження ціни. Підбираємо тип і марку газової колонки, комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо колонку на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Якщо потрібно, то проводимо демонтаж старої газової колонки, монтуємо запірну арматуру для підключення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо газову колонку під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна здійснювати запуск водонагрівача.

Установка газового водонагрівача в приватному будинку або квартирі - прекрасне вирішення питання гарячого водопостачання. За допомогою нашої компанії «Теплософт» будь-який бажаючий стає власником недорогого способу, що гарантує постійну наявність гарячої води, без якої в повсякденному житті не обійтися.

Монтаж газової колонки: гарантії та професіоналізм його виконання

Наше суспільство рухається вперед, проте є проблеми, які потребують вирішення. Це стосується і діяльності комунальних служб, яка постійно викликає нарікання.

Якщо є бажання жити в комфортних умовах, постійно мати під рукою всі блага, зокрема, гаряче водопостачання, то установка колонки у Львові є необхідним заходом. Найбільш поширеним сьогодні є водонагрівач, який функціонує на природному газі.

Нормативи, за якими виконується установка газової колонки

Забезпечення постійного гарячого водопостачання важливе питання. Для нього потрібна як установка газової колонки в приватному будинку, так і установка газової колонки в квартирі. Самостійно в такому випадку краще не діяти, оскільки можуть бути виконані не всі вимоги, що призведе до ускладнень з функціонуванням і відповідністю виконаного монтажу чинним нормативним документам.

Монтаж газової колонки, який здійснять наші фахівці, буде кваліфікованим і повністю відповідати правилам безпеки.

Переваги газових водонагрівачів

У багатьох квартирах і приватних будинках автономні водонагрівачі є практично єдиним способом, щоб забезпечити постійну наявність гарячої води. До основних характеристик такого обладнання відносяться:

  • Економне функціонування і проста експлуатація.
  • Швидкий нагрів рідини навіть у великих обсягах.
  • Можливість  підбору обладнання, щоб виконати монтаж парапетної газової колонки, яка на сучасному етапі є інноваційною.
  • Безпечна і надійна робота.
  • Цілком доступна вартість установки газової колонки.

Якщо установка газової колонки на кухні виконується професіоналами, то користувач отримує в своє розпорядження абсолютно безпечний пристрій, який служить десятиліттями, якщо він своєчасно обслуговується. Львів в цьому переконався на досвіді своїх городян.

Установка газового водонагрівача: знайомство з агрегатом

Монтаж газової колонки - це установка водонагрівача, принцип функціонування якого заснований на нагріванні води за допомогою згоряння газу. Цей вид палива може подаватися по трубах, а може поставлятися в балонах. Найчастіше в якості джерела використовуються перший варіант, тобто природний газ.

В даний час доступна установка газової колонки, яка може бути проточною або накопичувальною. При вирішенні питання з вибором агрегату, слід виходити з таких параметрів: яка модель буде найкращим варіантом в конкретному випадку, а також які типи пропонує сучасний ринок.

У Львові, наприклад, популярним сьогодні є монтаж парапетної газової колонки. Однак продовжує бути затребуваним і монтаж димохідної газової колонки.

Для накопичувальних колонок необхідно більше місця . Їх вартість також вища. Потреба в них виникає в тих випадках, коли тиск газу в газопроводі занадто слабкий. У нашій країні особливо популярними є проточні бойлери, які відрізняються такими перевагами, як:

  • Відсутність обмежень на обсяг води, що нагрівається.
  • Компактність розмірів в порівнянні з накопичувальними агрегатами.
  • Естетичність зовнішнього вигляду, в інтер'єр вписуються краще.

У цьому випадку ціна установки газової колонки в квартирі є більш демократичною.

Установка газової колонки в дерев'яному будинку при дотриманні встановлених нормативних вимог також стане відмінним варіантом і гарантією постійного гарячого водопостачання.

Окремі моделі водонагрівачів проточного типу комплектуються датчиками напору, що дозволяють зменшувати витрати на електричну енергію. Завдяки захисту від перегріву не допускається нагрів рідини вище встановленої температури. Можлива й наявність функцій захисту від перепадів і високого тиску.

Деякі особливості встановлення колонок на газу

Монтаж газової колонки вимагає особливої уваги до вибору фахівців, яким він буде доручений. В даний час можна зустріти величезну кількість осіб, які пропонують такі послуги, не маючи при цьому ні досвіду, ні допусків. Ціна монтажу газової колонки, які пропонують вони, сміхотворно мала: якісні послуги не можуть мати низьку вартість.

Установка газового водонагрівача в нашому виконанні - це зразок серйозного і відповідального ставлення фахівців до своєї роботи. Ми завжди співпрацюємо з замовником, визначаємо кращі варіанти, беремо до уваги всі побажання клієнтів.

Установка газової колонки вимагає ретельного вибору техніки. Важливі не тільки її потужність і дизайн, але і тип використовуваної камери згоряння. При наявності в будинку димаря, можна без проблем використовувати моделі відкритого типу, які представлені в достатньому асортименті. Немає димоходу - підійдуть моделі закритого типу, в яких використовується примусове відведення продуктів згоряння. У житлових приміщеннях монтаж газової колонки заборонений.

Установка газового водонагрівача можлива лише при дотриманні певних вимогах і нормативів, які стосуються мінімальних розмірів приміщення і висоти стель. Агрегати повинні кріпитися певним способом.

Замовнику при співпраці з нашою компанією не варто переживати про це, оскільки все вирішується нами. Фахівці компанії ніколи не відступлять від вимог, допоможуть клієнтові вибрати оптимальний варіант, а тому обладнання буде працювати довго і надійно.

4.3/5 (Оцінок - 6)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка ціна монтажу газової колонки?

Вартість встановлення бойлера починається від 500 грн і вище в залежності від складності робіт.

2️⃣ А які газові колонки є у вас?

У нашому асортименті всі газові колонки які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Bosch, Ariston, Ferroli, Roda, Gorenje, Atlantic.

3️⃣ Як проходить процес оплати за ваші роботи і матеріал для монтажу?

Оплата відбувається після закінчення всіх робіт і перевірки герметичності з’єднань.

4️⃣ Які види газових ви монтуєте?

Встановлюємо всі види і типи газових колонок, а саме: димохідні, парапетні (турбовані), напівпарапетні.