Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж системи захисту від затоплення
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір захисту від затоплення і узгодження ціни.
1) Підбір захисту від затоплення і узгодження ціни. Підбираємо кількість і тип датчиків, кранів і модулів управління, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Прокладаємо кабелі до датчиків протікання, встановлюємо клапани з сервоприводами і модуль управління.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо роботу датчиків і кранів.

У житті людини трапляються різні несподіванки. Потоп в житлі, мабуть, найпоширеніша аварійна ситуація в багатоповерхівках змушує страждати і сусідів знизу. Звідси величезні фінансові збитки, погіршені відносини між сусідами. Установка системи захисту від затоплення - один із шляхів вирішення проблеми, яка у Львові легко вирішується за допомогою компанії «Теплософт».

Монтаж системи захисту від затоплення: у чому її важливість і значення

На сучасному етапі проблема стала легко вирішуваною. Львів успішно користується такою послугою, як професійний монтаж захисту від потопу. Для цього застосовуються спеціальні пристрої для блокування протікання. Завдяки їм вдається уникати аварійних ситуацій з неприємними наслідками у Львові.

Установка системи захисту від затоплення: принцип її роботи

Купити систему захисту від протікання води правильне рішення. Вона складається з:

 • Бездротових датчиків (на батарейках) або дротових, що виконують функцію захисту від можливих протікань. Їх дія є миттєвою на предмет виявлення проблем, про що забезпечується передача сигналу на управлінський модуль.
 • Блоку управління, керуючого всіма процесами. Забезпечує обробку сигналів від датчиків. Якщо трапляється аварія, то на кранові механізми направляється живлення.
 • Шарових кранів, що перекривають водоподачу на вводі в квартиру. Автоматичне спрацювання забезпечується наявним електричним приводом.

Монтаж системи захисту від затоплення може вимагати також додаткового обладнання у вигляді кранових механізмів, блоків живлення або датчиків.

Принцип функціонування захисних систем

Установка систем захисту від протікання води настільки важлива, що питання навіть не обговорюється. Розібравшись з принципом її роботи, відпадуть навіть найменші сумніви:

 • Коли датчик контактує з рідиною, сигнал надходить на блок управління, забезпечуючи включення сигналізації.
 • Далі контролер забезпечує швидку фіксацію сигналів і подачу команди на закриття кранів.
 • Після чого спрацьовують електричні приводи, а також закривається водопостачання за допомогою запірної арматури.

Монтаж системи захисту від протікання води в квартирі, який ми виконуємо у Львові, забезпечує постійний контроль, завдяки постійним запитам блоку управління про стан датчиків. Відключення систем виключаються, оскільки використовується і автономне живлення.

Коли причини протікання усуваються, слідує натиск на кнопку, що знаходиться на модулях управління. Це забезпечить приведення в робочий стан кульових кранів. Області які контролюються можуть розширюватися додатковим додаванням датчиків.

Де виконується монтаж систем

Установка системи захисту від протікання води здійснюється на трубопроводи постачання водою. Гаряче водопостачання, звичайно ж, більш небезпечне: потоп від нього може стати ще й причиною серйозних опіків.

Монтаж системи захисту від протікання води в квартирі вимагає ретельного вивчення місць, де будуть розміщені датчики протікання. Для цього визначаються місця з найбільш ймовірними появами води. Практика показує, що установка системи захисту від протікання води повинна здійснюватися:

 • У водозбірних точках, які є місцями, куди вода надходить в першу чергу. Зазвичай, ці точки знаходяться в найнижчих місцях.
 • Під використовуваними побутовими приладами, що функціонують з водою. Це можуть бути пральні машинки і посудомийки, водонагрівальні бойлери, опалювальні котли. Монтаж систем захисту від потопу важливо розміщувати саме під ними, а не по сусідству.
 • Установка системи захисту від затоплення необхідна і під шлангами, оскільки саме тут витоки виникають особливо часто.
 • Біля унітазів, під ванними, раковинами, душовими кабінами.
 • Купити систему захисту від протікання води не буде зайвим, щоб розміщувати під опалювальними батареями і рушникосушками.

Технологія, за якою встановлюємо системи захисту

Ми виконуємо професійний монтаж захисту від потопу в місцях, де аварії можливі найчастіше. Це важливо, щоб не було пізнього її спрацьовування через помилку з місцем монтажу системи.

Наш монтаж системи захисту від протікання води здійснюється за технологією, яка передбачає послідовність здійснення обов'язкових операцій:

 • Розмічаємо місця монтажу таких важливих складових, як датчики, блок управління і крани.
 • Прокладаємо дроти за схемами з'єднання, які розробляються заздалегідь.
 • Врізаємо крани кульового типу.
 • Встановлюємо датчики модуля управління і протікання.
 • Підключаємо систему і налаштовуємо її.

Наші майстри в курсі всіх можливих нюансів, а тому успішно уникають їх, забезпечуючи високоякісний монтаж системи захисту від затоплення.

Львів прекрасно розуміє, що установка систем захисту від протікання води є рішенням, що виправдує вкладення фінансів. Досить один раз скористатися нашими послугами і надовго позбутися від неприємних моментів в процесі експлуатації водопроводів та інших систем.

Далі системи захисту будуть функціонувати в повністю автономному режимі, не вимагаючи втручання людей.

5.0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ В якому місці проводиться монтаж захисту від затоплення?

Запобіжний клапан встановлюється на вводі води в приміщеня, а датчики в місцях можливого затоплення.

2️⃣ Яка ціна на монтаж систем захисту від затоплення?

Ціна на монтаж захисту від затоплення залежіть від кількості зон які контролюються датчиками.

3️⃣ Які системи захисту від затоплення ви монтуєте?

У нашому асортименті є всі системи захисту від затоплення які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Ajax, Akvastorog, Grohe, Gidrolock, Neptun, Organic.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3 роки.