Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж зворотнього осмосу
у приватних оселях, офісах, ресторанах і кафе "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір зворотнього осмосу і узгодження ціни.
1) Підбір зворотнього осмосу і узгодження ціни. Підбираємо тип і потужність зворотнього осмосу залежно від потреб і кількості користувачів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Проводимо монтаж зворотнього осмосу, підключаємо його до системи водопостачання, виводимо кран питної води.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Проводимо промивку фільтрів і перевіряємо систему на герметичність.

Потреба людини в чистій воді - аксіома, яка не потребує доказів. Її отримання неможливе без спеціальних фільтрів. Монтаж фільтра зворотного осмосу відноситься до важливих факторів, якими забезпечується отримання чистої води. У Львові такі послуги надає наша компанія. Їх ціна доступна і цілком демократична.

Правильний і доступний монтаж фільтра зворотнього осмосу

При появі потреби у смачній, корисній і чистій воді, найкраще звернутися до нас. Нашими фахівцями буде забезпечена установка фільтра зі зворотним осмосом, який дозволить отримувати воду, яка не відрізняється за характеристиками від джерельної.

Установка зворотного осмосу з мінералізатором: в чому переваги

Скористатися такою послугою, як установка фільтра зворотного осмосу, - це оптимальний крок, який дозволить досягти бажаного результату. В основу забезпечуваного ним принципу очищення покладено процес, який зустрічається в навколишній живій природі.

Клітини живих організмів мають напівпроникні мембрани. Служать вони для регулювання проникнень різних елементів всередину. Вода крізь ці фільтри надходить вільно. При цьому проходить фільтрація рідини від небажаних шкідливих і небезпечних елементів.

Фільтр осмос установка якого пропонується нами, діє за аналогією. Він забезпечує відмінну фільтрацію, яка досягає рівня в 99 відсотків. При цьому водопровідна вода стає практично ідеально чистою.

Львів, як, власне, і вся Україна, в даний час має доступ до обладнання такого типу. У нас установка очищення води зворотного осмосу стала відразу популярною, оскільки вітчизняні водогони постачають воду далеко не кращої якості. Принцип очищення води за допомогою розглянутого обладнання є гарантією надійного захисту організму людини.

Установка зворотного осмосу з мінералізатором забезпечує очистку в кілька ступенів, серед яких: механічна, а також за допомогою гранульованого, брикетованого і кокосового вугілля й інших елементів. Мінералізатор забезпечує балансування ph води і робить його нейтральним.

Принцип дії і порядок установки фільтрів зворотного осмосу

Розуміння принципу дії фільтрів дуже важливе, щоб установка системи зворотного осмосу виконувалася відповідним чином. Тобто відповідно до нормативів і стандартів.

Ці фільтри забезпечують поетапну очистку води. Спочатку - спеціальні поліпропіленові та вугільні картриджі, за допомогою яких виконується очищення потоків від забруднювачів і домішок великих фракцій. Цей попередній етап складається з 2-3-х ступенів.

На мембрани зі спеціальних матеріалів з безліччю отворів надходить підготовлена вода без великих домішок. Через них можуть проходити лише молекули води.

Далі йдуть спеціальні картриджі, що забезпечують насичення води корисними елементами. Завдяки тому, що виконується монтаж фільтра зворотного осмосу, гарантованою є комплексна очистка, а тому в подальшому їй не потрібна додаткова обробка.

Візьміть на замітку!

Порядок установки фільтрів зворотного осмосу передбачає попередню перевірку рівня тиску в водопровідних магістралях. Він повинено бути в діапазоні від 3 до 6 атмосфер.

Ціна на установку зворотного осмосу для дому, як і ціна установки зворотного осмосу промислового, залежить від конкретних умов їх монтажу. Замовник повинен бути знайомим з такими показниками, як технічні характеристики обладнання, так і його відповідність існуючим водопровідним системам. При високому тиску потрібно установка понижуючого редуктора. Через це ціна, звичайно ж, зміниться. Те ж саме трапиться і при низькому тиску, оскільки буде потрібно нагнітаючий насос.

Різноманітність пропонованих фільтрів

Порядок установки фільтрів зворотнього осмосу залежить від основних забрудників, що є конкретно у вас. Для того щоб їх визначити необхідно провести аналіз води - цепроцедура, що стає все більш популярною у нас. Число користувачів зростає з кожним днем. Це сприяє і тому, що ринок пропонує все ширший асортимент даного обладнання.

Ми завжди готові надати всебічну допомогу своїм клієнтам: фільтр зворотного осмосу установка якого в нашому виконанні, є гарантією високої ефективності. Ми допомагаємо вибирати найбільш підходящий варіант. Благо в даний час є, з чого робити вибір.

Установка фільтра зворотного осмосу доступна з використанням обладнання, виробниками якого є різні компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Тайваню, Сінгапуру і, звичайно ж, України. При цьому вітчизняна продукція вже практично не поступається закордонним аналогам.

У Львові пропонована компанією установка фільтра зворотного осмосу враховує такі параметри, як виробник обладнання і його особливості, модифікації кранів і наявність додаткових функціональних можливостей, продуктивність чистої води і число ступенів очистки.

Всі ці характеристики застосовуються до конкретних умов майбутньої експлуатації фільтрів. Ціна на установку зворотного осмосу також важлива, оскільки ми прагнемо, щоб придбання фільтрів і їх монтаж був доступний все більшій кількості наших співвітчизників.

Корисні поради, які допоможуть вибрати кращу модель зворотного осмосу

Вода з водогонів у різних регіонах нашої країни потребує різного ступеня додаткового її очищення. Установка очищення води зворотного осмосу вимагає звертати увагу на моделі, в яких використовуються не тільки базові картриджі і мембрани. У них повинні бути і такі додаткові елементи:

  • Мінералізатори, що забезпечують насичення води різними корисними мінералами при проходженні потоків через мембрани.
  • Ультрафіолетові лампи для знищення шкідливих мікроорганізмів і небезпечних бактерій, які зустрічаються у воді.
  • Біокераміка для поліпшення загальної структури води і перетворення її в корисну для людського організму рідину.

Порядок установки фільтрів зворотного осмосу нашими фахівцями витримується завжди. Вони звертають увагу на картриджі, якими укомплектовані кожні конкретні моделі. Вигода і економія спостерігаються тоді, коли використовуються водні фільтри, оснащенням яких є універсальні і легкозйомні картриджі.

Монтаж зворотного осмосу в такому випадку вигідний для власника тим, що він зможе самостійно змінити забруднений картридж, не викликаючи фахівців.

Звертайтеся до нас і ви отримаєте можливість скористатися нашими послугами. Ціна на установку зворотного осмосу приємно здивує вас, а вся подальша експлуатація буде приносити тільки приємні моменти.

5.0/5 (Оцінок - 4)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Для чого потрібно зворотній осмос?

Для фільтрації питної води.

2️⃣ В якому місці проводиться монтаж зворотього осмосу?

За звичай монтаж зворотнього осмосу проводиться під кухоною мийкою з виводом окремого крану під питну воду.

3️⃣ Скільки коштує встановлення зворотнього осмосу?

Ціна на встановлення зворотнього осмосу починається від 500 грн.

4️⃣ Які системи зворотнього осмосу ви монтуєте?

У нашому асортименті є всі системи зворотнього осмосу які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Ecosoft, BWT, AQUAPHOR, Water-Boss, Organic, Ecowater.