Меню

Шановні відвідувачі, велика подяка вам за використання нашого ресурсу. Українське законодавство та ці правила є регуляторами використання сайту. Переконливо прохаємо покинути сайт всіх, для кого наведені нижче умови є неприйнятними повністю чи частково.

Якщо ви залишаєтесь на веб-сайті, взаємодієте з його інтерфейсом, то підтверджуєте ознайомлення з даними правилами користування ресурсом, те, що вони вам зрозумілі і повністю прийнятні, і даєте зобов’язання їх дотримуватися.

 • Власником інформації, фотографій, статей, аудіо-відео контенту, які розміщені на сайті, є власник сайту. Виняток – це випадки, коли вказано іншого власника.
 • Вся інформація на нашому сайті відповідає Закону України «Про авторське право та суміжні права». Вона є об’єктом авторського права, і охороняється законами. Винні в його порушенні можуть бути притягнуті до адміністративної, цивільної чи кримінальної відповідальності на рівні діючого законодавства України.
 • Вся інформація з сайту може поширюватися на інших ресурсах Всесвітньої мережі Інтернет лише в якості посилання. Дані не можуть передруковуватись, копіюватись, використовуватись на різноманітних сторінках в мережі. Поширювати можна лише у вигляді, що представлений в першоджерелах. Стосується вказане і розміщення інших об’єктів. В усіх цих випадках необхідно використовувати посилання на джерела, з яких отримана інформація. На друковане поширення інформації варто отримувати письмову згоду власника веб-сайту.
 • Мета всієї інформації, що є на нашому сайті, переслідує мету інформаційного ознайомлення. Вона не є підставою для виникнення юридично значущих прав і зобов’язань щодо власника чи його партнерів. Винятком можуть бути випадки, коли є чіткі і прямі обумовлення.
 • За зміст, як і за безпеку сайтів, на які здійснюються посилання з наших сторінок, ні власник, ні партнери не несуть відповідальності. Вони не несуть відповідальності і тоді, коли через незаконне або/та невірне використання веб-сайту користувач несе збитки. Це стосується і того, коли дані розміщуються не ресурсах не ними та/або не за їх бажаннями.
 • Продовження перебування користувача на сайті, або/та створення й оплата здійснюваного замовлення означає, за Законом України «Про захист персональних даних» (з врахуванням доповнень та змін від 01.06.2011 року), автоматичне погодження на процедуру збору та обробки персональних даних, вказаних в замовленні чи/та документації, які створювались при виконанні замовлення. Погодження дається без умов, строків та прав на відкликання. Персональна інформація вноситься в бази даних постачальника (продавця) і обробляться лише тоді, коли обробляються замовлення.
 • Відвідувач сайту гарантує всю повноту, достовірність і актуальність інформації, що надає. Якщо ці вимоги не дотримуються, то власник сайту і партнери не відповідають за наслідки, які можуть наступати для користувача.

Користувачам забороняються:

 1. Додавати на сайт інформацію, яка є забороненою або обмеженою для розповсюдження у відповідності з законодавством.
 2. Використовувати сайт, його ресурси і можливості, щоб отримати доступ до публічних даних інших користувачів, а також для порушення законних прав або/та інтересів юридичних і фізичних осіб, що знаходяться під охороною держави чи закону.
 3. Втручатися в функціонування сайту і його складових ресурсів.
 4. Власнику сайту надаються права на зміну умов використання сайту шляхом доповнень і змін в цей документ. При цьому від нього не вимагається попереднє попередження.  Перед здійсненням дій. Котрі можуть викликати для вас юридичні наслідки, варто  на цій сторінки ще раз переглянути дані правила. Завдяки цьому забезпечується своєчасне і повне вивчення всіх положень використання сайту.

Договір публічної оферти

Цей публічний договір укладений у розумінні ст. 663 Цивільного кодексу України компанією «Теплософт» в особі директора Дулі Ігора Васильовича, котрий діє на підставі Статуту (надалі – компанія «Теплософт») і фізичною особою, котра здійснила замовлення на сайті і оплатила замовлені товар, послуги чи роботу.

Договір має статус усної угоди і юридичних наслідків для обох сторін – компанії «Теплософт» і покупця.

1. Загальні положення

1.1. Предметом Договору є всі умови, які забезпечують законні правовідносини між сторонами при здійсненні покупок товару та замовлення послуг і роботи на сайті.

1.2. На компанію «Теплософт» покладаються зобов’язання по доставці товару, наданню послуг і виконанню робіт на умовах та в порядку, який узгоджується в процесі оформлення замовлень.  Покупець має оплачувати замовлення на товар. Він отримує в своє розпорядження інтерфейс веб-сайту або телефонні номери, які є на ресурсі, для самостійного оформлення замовлення.  Покупець має гарантувати достовірне надання власної інформації, вказувати необхідний товар (послуги, роботу), адресу для доставки. Сайт дає наступні гарантії: товар – його власність, не перебуває у заставі чи під арештом, не заборонений для відчуження. А також стосовно товару немає будь-яких обтяжуючих обставин або обмежень, які передбачені законодавством України.

1.3. Оформлене на сайті замовлення покупця, або/та внесена 100-процентна оплата за послуги (товар чи роботу), згідно з положеннями ст. 642 Цивільного кодексу України, - достатній доказ прийняття (акцепту) покупцем положень, які прописані в договорі. Цим покупець підтверджує ознайомлення і прийняття Правил використання цього сайту з наданням  дозволу на використання персональних даних, необхідних продавцю для виконання положень договору.

2. Ціна послуг (товару чи робіт) та їх оплата

2.1. При замовленні товарів чи послуг здійснюється визначення їх вартості. Ціна може бути повідомлена на номер телефону. Наші номери вказуються на веб-сайті.

2.2. Спосіб оплати замовлення визначається в ході взаємодії інтерфейсу сайту та покупця.

3. Строки, умови доставки замовлення, передача та прийом товарів (робіт та послуг).

3.1. Для визначення асортименту товарів (послуг, робіт), який необхідний покупцеві, визначається при допомозі інтерфейсу чи телефонного дзвінка клієнта. Поставка буде здійснюватись на цих умовах і на адресу, яку вкаже покупець.

3.2. Інформація про терміни доставки замовлених товарів (робіт, послуг) надається за телефонними номерами, які є на цьому сайті.

3.3. Після передачі товару покупцеві всі права власності на нього, як і всі ризики, котрі можуть виникнути з втратою і/чи поломкою, переходять до клієнта і знімаються з компанії, за винятком випадків вибору способи доставки кур’єрськими службами (НОВА ПОШТА, Meest Express, Justin) по країні, крім Києва. В таких випадках для визначення права власності  використовується FCA (згідно з ІНКОТЕРМС 2010). Вартість доставки формується за наданою нами інформацією.

3.4. На покупця покладаються обов’язки при отриманні товару перевіряти упаковку, оглядати товар на предмет виявлення поломок, подряпин, вм’ятин, випадків використання товару, а також перевіряти комплектацію. Якщо подібне буде виявлене, покупець і особа мають обов’язково скласти відповідний акт з вказуванням всіх недоліків і поломок.

4. Права і обов’язки сторін

4.1. Компанія має наступні права:

4.1.1. Виставляти вимоги до покупця, щоб він приймав надіслані йому товари, надані послуги чи виконані роботи згідно з даним договором.

4.1.2. Коли покупцем неналежно виконуються обов’язки за договором зупиняється виконання обов’язків компанією.

4.1.3. Змінити в односторонньому порядку цей договір, як і вартість товарів, розміщуючи інформацію про це на сайті. Дія нововведень починається після їх опублікування.

4.1.4. Діяти у відповідності правами продавця, які прописані в Законі України «Про захист прав споживачів».

4.2. Обов’язки компанії-продавця

4.2.1. Продавати товар покупцям, який є вільним від прав 3-х осіб.

4.2.2. До товару мають надаватись передбачені документи, в т.ч. гарантію на товар, оформлену належним чином. Це стосується товарів, котрі підлягають гарантійному обслуговуванню.

4.2.3. Виконувати всі зобов’язання продавця згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

4.3. Права покупця:

4.3.1. Вимагати належного виконання Інтернет-сайтом зобов’язань по доставці товарів (наданню послуг чи виконанню робіт).

4.3.2. Використовувати всі права продавця, які прописані в Законі України «Про захист прав споживачів».

4.4. Обов’язки покупця:

4.4.1. Уважне ознайомлення до оформлення замовлені на веб-сайті з даними про товари (послугами, роботи), їх ціну, та про інші умови, що стосуються співпраці сторін.

4.4.2. Огляд стану упаковки и самих товарів перед отриманням відправлень на предмет відсутності поломок. Покупці повинні перевіряти комплектацію.

4.3.3. При відсутності розбіжностей з договором і законодавством України покупець має прийняти товар.

4.3.4. Виконання інших обов’язків покупця за  Законі України «Про захист прав споживачів».

5. Прикінцеві положення.

5.1. При порушенні договірних умов, їх недобросовісному виконанні відповідальність несуть винні сторони у відповідністю з чинним законодавством.

5.2. При форс-мажорних відносинах сторони звільняються від відповідальності за повне чи/та часткове порушення договору, якщо настання непереборної сили  знайшло підтвердження компетентних органів.

5.3 Вирішення суперечок, що виникли за договором, здійснюється при допомозі прямих перемовин чи в судових інстанціях згідно з законодавством.

5.4. Початок дії даного договору – момент самостійного оформлення замовлень через сайт чи з допомогою телефону. Закінчення дії даного документу – виконання сторонами взятих зобов’язань.