Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Припливна і витяжна вентиляція
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Установка припливної установки VentMachine і канальних конд.
Установка припливної установки VentMachine і канальних конд.
Монтаж на даному об'єкті (квартира загальною площею 100кв.м.) Виконувався в два етапи.
Монтаж канальної мульти-спліт системи Daikin в міській квартирі
Монтаж канальної мульти-спліт системи Daikin в міській квартирі
Монтаж канальної мульти-спліт системи Daikin FBQ50C8x2/5MXS90E здійснений в два етапи.
Монтаж припливно-витяжної установки в міській квартирі
Монтаж припливно-витяжної установки в міській квартирі
На першому етапі монтажу була встановлена припливна установка Vents.
Установка кондиціонерів Carrier і припливно-витяжної установки
Установка кондиціонерів Carrier і припливно-витяжної установки
Всі комунікації для припливно-витяжної установки закладені на стадії ремонту квартири.
Монтаж в два етапи кондиціонерів Daikin
Монтаж в два етапи кондиціонерів Daikin
Монтаж кондиціонерів в два етапи надзвичайно популярна послуга. Використана в цьому випадку.
Монтаж припливної установки Vents в перукарні
Монтаж припливної установки Vents в перукарні
Монтаж кліматичного обладнання в будівлі перукарні був здійснений в два етапи.
Монтаж канальних конд. Daikin і витяжного вентилятора Vents
Монтаж канальних конд. Daikin і витяжного вентилятора Vents
Монтаж витяжного вентилятора Vents і Daikin FDXS25F/RXS25L та Daikin FBQ35C8/RXS35L.
Встановлення вентиляції у м. Львів, кавярн'я
Встановлення вентиляції у м. Львів, кавярн'я "KaVa"
Змонтовано припливно-витяжну вентиляцію кав'ярні з вент. установкою Skystar mini.
Етапи робіт
1) Розрахунок
1) Розрахунок Розробляємо схему прокладання повітропроводів. Проводимо аеродинамічний розрахунок системи і підбираємо вентобладнання і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Прокладаємо повітропроводи системи вентиляції, монтуємо вентустановку і автоматику, встановлюємо вентиляційні решітки.
4) Здача роботи
4) Здача роботи Проводимо пробний запуск вентустановки, перевіряємо повітрообмін в приміщеннях.

Вентиляція та кондиціювання – це заміщення «використаного» повітря з приміщення шляхом заміни на свіже за допомогою спеціального обладнання, вони повинні відповідати санітарно-гігієнічним вимогам та чинним будівельним нормам.

Основним завданням вентиляції є забезпечення необхідних мікрокліматичних умов в приміщенні до яких належить:

 • температура;
 • рухомість повітряних мас;
 • вологість;
 • чистота повітря.

Які ж є системи вентиляції та кондиціонування

Системи кондиціювання та вентиляції описують процес належної обробки повітря з наданням вологісно-температурних показників в залежності від системи. Сучасні обладнання дозволяє використовувати повністю автоматизований продукт, що дозволяє істотно скороти витрати на експлуатацію системи.

Вентиляція у Львові від компанії Теплософт

Для надійної роботи вентиляційного обладнання, слід обладнувати її якісними фільтрами, з метою очищення повітря від шкідливостей, запахів та різних негативних чинників, тако ж воно повністю автоматизоване, це дозволяє задавати параметри мікроклімату, вимірювати чистоту та іонізацію повітряних мас за допомогою газових аналізаторів. Контролери автоматики збирають усю необхідну інформацію про параметри вентиляції та обробляючи інформації передають її на електронний датчик, де можна регулювати роботу кожного окремого вузла системи.

При тому, що системи кондиціювання та вентиляції дуже схожі, проте кожна система має ряд своїх особливостей:

вентиляція здійснює розрахований обмін повітря, завдяки витяжці та припливі, а кондиціонування підтримує мікрокліматичні умови (вологість, температуру, та інше) в замкнутому приміщенні ;
система вентиляції працює на основі чіткого зв’язку з зовнішнім середовищем (подача надходить з вулиці), кондиціонування в більшості використовує повітря, яке знаходиться в приміщенні;

Оскільки вентиляційне обладнання відрізняється за своїм конструктивом та своїми показниками, слід відокремити їх класифікацію:

 • За рухом повітряних мас:
 • природна циркуляція;
 • штучна циркуляція;
 • змішана система.
 • По призначенню вентиляція класифікується:
 • припливна;
 • витяжна;
 • припливно-витяжна.
 • Згідно з місцем розподілення:
 • загальнообмінна;
 • місцева;
 • аварійна;
 • протидимна;
 • комбінована.
 • За технологічним виконанням:
 • безканальна;
 • канальна.

Способи організації повітрообміну

Вентиляція приміщення може виконуватись двома способами:

 • організованим способом;
 • не організованим.

Організована система вентиляції працює завдяки влаштуванню повітропроводів та додаткового обладнання системи, або ж шляхом організації аерації. Аерація – це процес обміну повітря у якому подача повітряних мас здійснюється шляхом відкриття кватирки, спеціальних ліхтарів, дефлекторів та ін.

Не організована вентиляція відбувається шляхом інфільтрації повітряних мас через огороджуючі конструкції будівлі внаслідок нещільності будівельних матеріалів.

Системи припливного та витяжного вентилювання

Призначення системи припливної вентиляції закладається в подачі свіжого повітря з вулиці. Коли потрібно отримати кращі параметри, можна додатково нагрівати, охолоджувати, очищати, зволожувати.

Витяжна вентиляція виконує зворотну функцію, а саме видаляє шкідливе приміщення.

Оскільки роботу приливної та витяжної систем слід організовувати спільно, тому слід забезпечити баланс (скільки повітря видаляється з приміщення стільки ж має подаватись), що забезпечить комфортний та відсутність протягів.

Дизайнерські системи вентиляції, вентиляція у Львові і Львівській області

Місцева та загальнообмінна вентиляція

Завданням місцевої вентиляції полягає видалення шкідливого повітря яке зосереджене в одному місці. Такі системи вентиляції доцільно використовувати у випадку де виділяються речовини у газоподібному стані – газ, дим, чи пилюка, або часткове відведення теплоти.

Система вентиляції загальнообмінного типу здійснює обмін повітря у всьому приміщенні, шляхом рівномірного розподілення, або видалення повітря.

У промислових цілях під час проходження технологічного процесу іноді необхідна система осушення. Осушувальна система вентиляції організовує процес осушення, який забезпечить якість умови для певного виду виконання робіт.

В більшості осушувальне обладнання функціонує шляхом використання адсорбційного методу осушення, процес виконання якого проходить в агрегаті адсорбері.

Прямотокова система вентиляції

У цій системі одночасно передбачається забір свіжого повітря, обробка його параметрів та безпосередня подача в приміщення. Прямотоковий тип використовується, в більшості, у тих випадках, коли не можливе обладнання системи рециркуляцією повітря у зв’язку токсичність речовин, які видаляються з приміщення. Такі системи вентиляції в основному використовуються у виробничих приміщеннях.

Організація повітрообміну може виконуватись різноманітними способами, все залежить під призначення і типу будинку, але слід виокремити чотири основні способи обміну:

Схема «зверху-вниз» - це організація повітрообміну у якому повітря подається з верхньої зони приміщення, а видаляється в нижній зоні. Вентиляційні системи такого типу доцільно використовувати в тих випадках коли шкідливості мають більшу густину, за густину повітря.
Схема «зверху-вгору» - це організація повітрообміну в якому подача і витяжка зосереджені у верхній зоні приміщення. Використовується з тих випадках коли шкідливості, які виділяються в приміщенні є легшими за повітря, що характерне для надлишків тепла.
Схема «знизу-вниз» - це організація повітрообміну у якому подача там видалення повітряних потоків відбувається в робочій зоні приміщення. Широко застосовується така схема у високих приміщеннях. При організації синхронної роботи опалення і вентиляції схема організації «знизу-знизу» буде найбільш ефективною.
Схема «знизу-вгору» - це організація повітрообміну у якому подача повітря здійснюється в робочій зоні, а видалення зосереджене при стелі приміщення. Такого типу рішення доцільно використовувати в приміщеннях великого об’єму.

Вентиляція у Львові на даний час дістає велику популярність, адже забезпечення належних умов комфорту запорука продуктивної праці та відмінного самопочуття людини.

Природна та механічна вентиляція

Циркуляція повітряних мас в системі вентилювання може створюватись шляхом:

 • Природним - рух повітря, якої створюється за допомогою різниці температур та гравітаційних сил;
 • Механічним (штучним) – потік повітряних мас, якої створюється вентилятором;

Природну - доцільно використовувати малих котеджах чи квартирах, де не велика концентрація шкідливостей у повітрі. Перевагами такої вентиляції є її простота і надійність у процесі експлуатації. Оскільки така вентиляція залежить від погодних умов, це пояснює її малу ефективність, та практично відсутня можливість у регулюванні. 

Механічну - у більшості випадків вона є набагато ефективнішою та практичною у регулюванні. При цьому механічна дозволяє надавати повітрю додаткові параметри, а саме нагрівання (охолодження), зволоження, фільтрація, осушення. Тому при можливості встановлюють такі вентиляційні системи, а для виробничих споруд механічна система являється обов’язковою.

Вентиляція комбінованого типу

До систем комбінованого типу відносять припливно-витяжну вентиляцію, яка виконує взаємодію двох різних за властивостями повітряних мас, а саме подача та видалення повітря.

Припливно-витяжна вентиляція виконується всім обладнанням в єдиному каркасі, який встановлюється на горищі, під стелею, на балконі.

Окрім забезпечення обміну повітря припливно-витяжна вентиляція здатна забезпечувати ще додаткові функції:Вентиляція в 3D моделі

 • підігрівання повітряних мас;
 • охолодження;
 • очищення;
 • зволоження чи осушення частинок;

Щоб розширити функціональні можливості вентиляційне обладнання автоматизують датчиками контролю, управління, спеціальними сигналізаторами. Система вентиляції з рекуперацією тепла використовується для більш ефективного та економічного вентилювання, завдяки роботі такої системи витрати на нагрів чи охолодження повітря скорочуються в кілька разів.

Переваги та недоліки

Оскільки вентиляційні системи відрізняються своїми конструктивними та фізичними показниками, слід виокремити переваги та недоліки кожної з систем.

Природна:

Переваги:
- не потрібно підключати до джерела енергії;
- довгий час експлуатації;
- не вимагає періодичного обслуговування;
- не створює стороннього шуму;
- практично не ламається;
Недоліки:
- відсутність автоматизації, а отже регулювання;
- ефективність залежить від погоди;
- не висока інтенсивність обміну;

Механічна:

Переваги:
- автономність;
- можливість переносити великі об’єми повітря;
- можливість використання додаткового обігріву, охолодження, фільтрації, зволоження, осушення.
Недоліки:
- вимагає регулярних витрат на електроенергію;
- потрібне регулярне обслуговування;
- не дешевий монтаж.

Припливна:

Переваги:
- можливість регулювання кількості подачі повітря;
- можливість задавати параметри мікроклімату;
- має відносно компактні розміри;
Недоліки:
- створює шум, який необхідно усувати;
- необхідне окреме місце для встановлення, яке знаходиться трохи далі від житлових кімнат;
- вимагає технічного обслуговування під час експлуатації.

Витяжна:

Переваги:
- легкість монтажних робіт;
- абсолютна автономність;
- регулювання об’ємних потоків повітря;
Недоліки:
- значні вкладення коштів;
- необхідність регулярного обслуговування;

Припливно-витяжна:

Переваги:
- якісно надає усі мікрокліматичні умови;
- можливість використання з рекуперацією тепла;
- проста та безпечна у процесі експлуатації.
Недоліки:
- відносно велика вартість установки;
- слід встановлювати в окреме приміщення та виконувати роботи шумозаглушення;
5.0/5 (Оцінок - 49)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які є системи вентиляції?

Системи вентиляції можуть бути природніми і механічними.

2️⃣ Які є механічні системи вентиляції?

Системи вентиляції можуть бути припливними і витяжними.

3️⃣ Яка різниця між припливною і витяжною вентиляцією?

Припливна подає свіже повітря в приміщення, а витяжна видаляє відпрацьоване повітря.

4️⃣ Яка система вентиляції ефективніша припливна чи витяжна?

Для ефективного повітрообміну ці системи мають працювати одночасно.