Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж водопостачання будинку
від проекту до монтажу "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Проведення розрахунків.
1) Проведення розрахунків. Узгоджуємо монтажну схему прокладання системи водопостачання, підбираємо матеріал та узгоджуємо його вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Пробиваємо отвори і штроби, прокладаємо трубопроводи до місця встановлення сантехнічних приладів.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему водопостачання під тиском на відсутність протікань.

Водопостачання - важлива складова комфорту в житті людини. Важливо, щоб облаштуванням такої системи займалися справжні професіонали.

Водопостачання в приватному будинку у Львові і Львівській області: швидкий, правильний і якісний монтаж

Джерела поставок води на дачах і в заміських будинках залишаються практично незмінними. Рідина, без якої неможливе повноцінне життя людини, традиційно надходить з колодязів або відкритих водойм.

Довгі роки процедура відрізнялася ручним способом. Це призводило до того, що не можна було обладнати повноцінний туалет, ванну, душову або встановити посудомийний агрегат. Сучасний монтаж систем водопостачання будинку - це підвищення рівня добробуту людства.

Установка водопроводу також дозволяє в повній мірі задовольнити потреби у воді, які істотно збільшуються з появою таких водопостачальних систем. Раніше, коли вода постачалася відрами з колодязів, людина обходилася всього 50-ма літрами на добу. З появою зручностей цей показник зріс разів в чотири.

Проектування і монтаж водопроводу

У нашої компанії Теплософт є великий досвід заміського будівництва всіляких інженерних мереж для забезпечення водопостачання на будь-яких заміських об'єктах. Виконуючи монтаж водопостачання заміського будинку, наші фахівці здійснюють надання найрізноманітніших послуг, без яких просто не обійтися замовникам.

Зокрема, це роботи:

 • По риттю колодязів.
 • По облаштуванню свердловин.
 • По обладнанню водопостачання з таких джерел, як ставки і річки.
 • По облаштуванню колодязів та свердловин, монтажу насосного обладнання.
 • По укладанню водопроводів в будинки.
 • По монтажу обладнання автоматики і виконанню пусконалагоджувальних робіт.
 • По монтажу ємностей для накопичення.

Проектування водопроводу

Монтаж водопроводу у Львові, в його передмістях, в Києві, та й в інших місцях нашої країни, традиційно виконується в кілька традиційних етапів.

Початковий етап передбачає здійснення геологорозвідки і аналізу інформації про залягання на ділянках замовників. Далі виноситься рішення щодо копання колодязя, або зупинки на постачання води з глибоких шарів, шляхом буріння спеціальної свердловини для здійснення водопостачання.

На наступному етапі монтаж водопостачання на дачі або заміському дворі продовжується виконанням робіт, які охоплюють облаштування і обв'язку колодязів або свердловин, прокладання водопровідних труб безпосередньо в будинку.

Є деякі вимоги до обладнання водопостачання, які повинні враховуватися в обов'язковому порядку. Коли виконується монтаж водопостачання будинку у Львові, як і всюди в населених пунктах України, яке буде використовуватися і в зимовий час, труби закопуються мінімум на півтора метра, тобто на глибини звичайного замерзання. На вводах в приміщення монтується нагрівальний кабель. У літньому водопостачанні заглиблення водопровідних труб і використання обігрівального кабелю не потрібні.

Останній етап, на якому монтаж системи водопостачання заміського будинку вимагає установки автоуправління насосним обладнанням, фільтрів і розширювальної ємкості (гідроакумулятора) мембранного типу.

Регулювання роботи систем забезпечується зазвичай механічними реле. Коли водопостачання буде виконуватися з свердловин, необхідним є захист від сухих ходів. Набагато краще, коли насоси в колодязях управляються спеціальними пультами.

Підготовка рішення і монтаж водопроводу

Майбутній монтаж водопостачання будинку передбачає виїзд інженерів на ділянки. Після його здійснення і виконання вимірів нами готується рішення проблеми водопостачання.

Результати цього етапу полягають в наступних документах:

 • Найдетальніший кошторис.
 • План-схема з позначенням прив'язок до всіх рельєфних елементів, будовам і дорогах, які вже існують.

Залишається виконати необхідні узгодження, які дають право на монтажні роботи по обладнанню колодязя або буріння свердловини з наступною прокладкою водопровідних труб.

Готуючись до такої процедури, як монтаж водопроводу, варто подбати про водопідйомні пристрої. Найоптимальніше рішення в цьому випадку полягає в використанні насосних станцій, в основі яких - самовсмоктуючі насоси або глибинні насоси.

Перші можуть використовуватися при глибині забору води близько 8-9 метрів. Для других доступне здійснення водоподачі зі свердловин до 300 метрів.

Водопостачання будинку з криниці

Монтаж водопостачання будинку з використанням подачі води з колодязів відрізняється певними перевагами, однією з яких є низька вартість. Плюс в тому, що вони копаються на верхні і доступні водогоризонти.

Найчастіше такі роботи виконуються вручну. Криницям зазвичай досить глибини в 2-10 метрів. Є, звичайно ж, і більш глибокі колодязі, оскільки в різних регіонах спостерігаються різні водоносні пласти.

Мінусом водопостачання з колодязів може бути вода низької якості з непостійним складом. Причина в тому, що верхні горизонти, іменовані «грунтовками», від забруднень, що змивається з поверхні природними опадами, не захищені.

При щільній житловій забудові спостерігається велика життєдіяльність, що викликає і більш значне забруднення грунтових вод. З гарною якістю води особливо погано в садівничих товариствах, в яких люди мають маленькі земельні ділянки. На них доводиться вигрібну яму або септик розміщувати в безпосередній близькості від колодязів водопостачання.

Способи підйому води з джерел

Збираючись виконувати монтаж водопостачання у приватному будинку, слід мати на увазі, що для водопідйому може використовуватися один з двох способів, які полягають в наступних характеристиках і можливостях:

 1. Застосування занурювальних насосів. У таких випадках водоподача здійснюється глибинними насосами для колодязів. Для підбору параметрів необхідного напору і об'єму рідини використовуються проекти або звичайні розрахунки постачання водою будинків.

Разом зі стандартними величинами при цьому враховуються і стандартні параметри витрати і подачі, наприклад, фільтрів для доочищення, басейнів, поливу великих площ. Від колодязів до приміщень (санвузлів) прокладаються водопровідні труби.

Монтаж водопроводу на дачі вимагає установку зворотнього клапана на початку ліній напору, а мембранної розширювальної ємкості і пристроїв автоматики - в кінці. Бак забезпечує зменшення числа спрацьовувань насосів і компенсування гідроударів в водопостачальних системах. Автоматика, зазвичай, є одним або декількома реле. Такі системи відрізняються надійністю і простотою обслуговування. Плюс до цього - відсутність шуму, потреби у великих площах для розміщення і високій енергетичної ефективності.

 1. Використання самоусмоктувальних насосних станцій, які є готовими скомпонованими і відрегульованими виробами. Вони дозволяють дачні водопроводи організовувати без великих навичок.

Дані комплекти складаються:

 • З самоусмоктувальних насосів поверхневого розміщення.
 • З електронних або механічних реле.
 • З мембранної розширювальної ємкості (гідроакумулятора).

Якщо говорити про плюси систем, то слід зазначити прийнятну вартість і оперативний монтаж водопроводу в приватному будинку. Мінусами є шумність, ККД, який характеризується досить низькими показниками, якщо порівнювати з занурювальними насосами, розширювальна ємність обмежених габаритів, можливість піднімати воду лише з 8-9 метрів, якщо не використовується інжекторний насос.

Практика показує, що монтаж водопроводу по техн. параметрах доступний по обидва описаними схемами, проте перевага використання глибинних насосів через численність переваг, гнучкого налаштування, а також комплектації.

Інженерна проблема вирішення питань постачання водою заміських будинків досить непроста. Монтаж водопроводу в будинку вимагає відповідального ставлення. Наданню в будинку якісної води доступні різні шляхи, що відрізняються різною складністю і різною доступністю за вартістю.

Інші рішення

Свердловини можуть буритися глибокими, що доходять до артезіанських горизонтів. До них активна життєдіяльність людей поки не дійшла, а тому можна сподіватися на високу якість води. Ось тільки монтаж водопостачання будинку з їх використанням відрізняється досить дорогим, а тому доступним далеко не всім співвітчизникам.

Подача і фільтрація води вручну. В окремих випадках воду отримувати вигідніше з дешевих джерел з подальшим її очищенням до питних стандартів. Воду, безпечну для пиття і здоров'я, зазвичай отримують за допомогою всіляких установок, фільтрів і методів підготовки води. Ступеня очищення визначаються призначенням води:

 • Пиття.
 • Потреби технічного плану.
 • Полив.

Заходи дозволяють досягати відчутної економії на системі водопостачання, якщо її облаштовувати без використання свердловин.

Як ми працюємо

Діяльність компанії Теплософт спрямована на допомогу людям у створенні комфортного заміського життя людей. Ми гарантуємо збереження ресурсів і екології. В облаштуванні водопостачання використовуються інноваційні обладнання, такі ж матеріали з обов'язковим проходженням нормативним документам.

У питаннях водопостачання надаємо всебічну допомогу, яка полягає і в проектуванні, і в плануванні, і в підборі необхідних матеріалів, і в безпосередньому монтажі систем водопостачання з подальшим першим пуском, наладкою і здачею в експлуатацію.

При виникненні питань зв'язатися з нами легко, використавши відповідну інформацію, розміщену на нашому веб-сайті.

5.0/5 (Оцінок - 29)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка вартість монтажу системи водопостачання будинку?

Ціна залежить від кількості сантехнічних приладів і складності монтажу.

2️⃣ Можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати водопостачання будинку «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок монтажу водопостачання будинку «під ключ» - БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Чи можу я у вас замовити монтаж інших інженерних систем будинку?

Наша компанія займається проектуванням та монтажем таких інженерних систем квартири: опалення, кондиціонування, вентиляції.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.