Монтаж теплових насосів

Установка теплового насоса у Львові і Львівській області

Теплові насоси є високоефективним обладнанням, яке підігріває воду, необхідну для побутових потреб людини, а також теплоносій в системах опалення. Весь цей процес здійснюється за рахунок поновлюваних ресурсів природи.

Ці агрегати близько 80 відсотків потужності мають з навколишнього середовища, для чого застосовується розсіяна сонячна енергія. Монтаж теплових насосів у Львові, який виконується нами на найвищому професійному рівні, забезпечує найефективніше функціонування використання обладнання.

Монтаж теплових насосів у Львові і Львівській області

У будь-якому випадку установка теплового насоса вимагає ознайомлення замовника з усіма нюансами цієї важливої операції. Тут важливими є питання, які види теплових насосів пропонує сучасний ринок, оскільки необхідно буде вибрати найоптимальніший варіант.

Сьогодні можна вибрати вид насоса, який найкраще підійде в конкретній ситуації:

 • Повітря-вода - це вид, який забезпечує відбір тепла з повітря. Його перевагами є простий монтаж теплового насоса і використання навіть в умовах дефіциту вільних площ землі біля будинку. Особливо виправдане їх застосування там, де спостерігаються невеликі температурні перепади, а також незначними будуть тепловтрати, або використовуються і додаткові джерела тепла.
 • Грунт-вода - установка теплового насоса забезпечить використання тепла, яке накопичено в грунті. Він відрізняється набагато більшою ефективністю в порівнянні з повітряними. Земля накопичує багато тепла, навіть в умовах великих морозів скачки температур незначні. На великих глибинах взагалі спостерігається постійна температура. Монтаж теплових насосів цього типу складніший. Є необхідність і у вільних ділянках землі. Занурюючи їх на велику глибину, доведеться вдатися до недешевого буріння.
 • Універсальні агрегати - нашою компанією забезпечується установка теплового насоса під ключ. Він функціонуватиме від повітря і грунту. Це можуть бути і прилади, що працюють одночасно на цих двох варіантах. Його універсальність гарантує максимально зручну установку і використання. При цьому вартість установки теплового насоса досить прийнятна.

Теплові насоси: в чому плюси?

Установка теплового насоса у Львові, яка останнім часом замовляється все частіше, викликає у майбутніх користувачів цілком закономірні питання щодо позитивних властивостей і характеристик цього обладнання.

Відповідь вони знайдуть в даній статті, тим більше, що система опалення, в основу функціонування якої покладена робота розглянутих насосів, має масу плюсів.

 • Надійність, яка забезпечується тим, що в таких системах немає нагрівальних елементів. Це гарантує тривалість їх роботи, яка в два-три рази перевищує терміни служби котлового обладнання, що відрізняється використанням традиційних видів палива.
 • Функціонування, що відрізняється абсолютною екологічною чистотою. Тепловими насосами не виділяються продукти горіння, а тому навколишнє середовище не забруднюється. Виконуючи монтаж теплових насосів, ми гарантуємо, що замовники ніколи не зіткнуться з будь-якими проблемами в їх експлуатації.
 • Економічність, яка полягає у високій віддачі і вкрай низькому енергетичному споживанні. Коефіцієнт корисної дії знаходиться в межах 300-800 відсотків. Кожен витрачений кіловат енергії повертається 3-8 кіловатами теплової енергії.
 • Теплі насоси підбираються з орієнтуванням на умови місцевості: вологість грунту, наявність водойм і лісів поблизу, стан атмосферного повітря і т.д. Вартість установки теплового насоса, само собою зрозуміло, також береться до уваги.

Установка теплового насоса під ключ

Саме установка теплового насоса під ключ є головною фішкою послуг, що надаються нашою компанією. Вкладені замовниками кошти окупляться у всіх випадках, це підтверджено практикою.

Установка теплового насоса складається з кількох стадій, які виконуються нашими фахівцями належним чином відповідно до вимог:

 • Підготовка полягає в розробці проекту, кошторису витрат.
 • Монтаж зовнішнього колектора - це буріння свердловин, укладання труб і монтаж зовнішнього модуля.
 • Установка елементів системи опалення всередині приміщення: трубопроводів, радіаторів, теплих підлог.
 • Безпосередньо установка теплового насоса.
 • Пусконалагоджувальні роботи.

Нашій компанії можна довіряти через наявність великого досвіду роботи, високої класифікації фахівців, індивідуальне відношення до будь-якого замовлення та високу якість. Здійснюваний нами монтаж теплового насоса ціна якого є оптимальною, - це те, що необхідне будь-якому співвітчизнику.

P.S. Наша компанія Теплософт не тільки може зробити монтаж теплового насоса під ключ, але й розробити проект який дасть зрозуміти повну вартість системи опалення на базі любого теплового насоса.

© Теплософт 2017–2019 Всі права захищені