Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж теплових насосів
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір теплового насосу та комплектуючих для котельні і узгодження ціни.
1) Підбір теплового насосу та комплектуючих для котельні і узгодження ціни. Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності котельні, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо тепловий насос, трубопроводи, автоматику та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.
Цікаві статті

Монтаж системи опалення, котедж 220 м2

Детальніше

Монтаж систем опалення, котедж 180 м2

Детальніше

Монтаж систем опалення, будинок 210 м2

Детальніше

Монтаж систем опалення, будинок з клеєного бруса 210 м2

Детальніше

Теплові насоси є високоефективним обладнанням, яке підігріває воду, необхідну для побутових потреб людини, а також теплоносій в системах опалення. Весь цей процес здійснюється за рахунок поновлюваних ресурсів природи. Ці агрегати близько 80 відсотків потужності мають з навколишнього середовища, для чого застосовується розсіяна сонячна енергія. Монтаж теплових насосів у Львові, який виконується нами на найвищому професійному рівні, забезпечує найефективніше функціонування використання обладнання.

Монтаж теплових насосів у Львові і Львівській області

У будь-якому випадку установка теплового насоса вимагає ознайомлення замовника з усіма нюансами цієї важливої операції. Тут важливими є питання, які види теплових насосів пропонує сучасний ринок, оскільки необхідно буде вибрати найоптимальніший варіант.

Сьогодні можна вибрати вид насоса, який найкраще підійде в конкретній ситуації:

 • Повітря-вода - це вид, який забезпечує відбір тепла з повітря. Його перевагами є простий монтаж теплового насоса і використання навіть в умовах дефіциту вільних площ землі біля будинку. Особливо виправдане їх застосування там, де спостерігаються невеликі температурні перепади, а також незначними будуть тепловтрати, або використовуються і додаткові джерела тепла.
 • Грунт-вода - установка теплового насоса забезпечить використання тепла, яке накопичено в грунті. Він відрізняється набагато більшою ефективністю в порівнянні з повітряними. Земля накопичує багато тепла, навіть в умовах великих морозів скачки температур незначні. На великих глибинах взагалі спостерігається постійна температура. Монтаж теплових насосів цього типу складніший. Є необхідність і у вільних ділянках землі. Занурюючи їх на велику глибину, доведеться вдатися до недешевого буріння.
 • Універсальні агрегати - нашою компанією забезпечується установка теплового насоса під ключ. Він функціонуватиме від повітря і грунту. Це можуть бути і прилади, що працюють одночасно на цих двох варіантах. Його універсальність гарантує максимально зручну установку і використання. При цьому вартість установки теплового насоса досить прийнятна.

Теплові насоси: в чому плюси?

Установка теплового насоса у Львові, яка останнім часом замовляється все частіше, викликає у майбутніх користувачів цілком закономірні питання щодо позитивних властивостей і характеристик цього обладнання.

Відповідь вони знайдуть в даній статті, тим більше, що система опалення, в основу функціонування якої покладена робота розглянутих насосів, має масу плюсів.

 • Надійність, яка забезпечується тим, що в таких системах немає нагрівальних елементів. Це гарантує тривалість їх роботи, яка в два-три рази перевищує терміни служби котлового обладнання, що відрізняється використанням традиційних видів палива.
 • Функціонування, що відрізняється абсолютною екологічною чистотою. Тепловими насосами не виділяються продукти горіння, а тому навколишнє середовище не забруднюється. Виконуючи монтаж теплових насосів, ми гарантуємо, що замовники ніколи не зіткнуться з будь-якими проблемами в їх експлуатації.
 • Економічність, яка полягає у високій віддачі і вкрай низькому енергетичному споживанні. Коефіцієнт корисної дії знаходиться в межах 300-800 відсотків. Кожен витрачений кіловат енергії повертається 3-8 кіловатами теплової енергії.
 • Теплі насоси підбираються з орієнтуванням на умови місцевості: вологість грунту, наявність водойм і лісів поблизу, стан атмосферного повітря і т.д. Вартість установки теплового насоса, само собою зрозуміло, також береться до уваги.

Установка теплового насоса під ключ

Саме установка теплового насоса під ключ є головною фішкою послуг, що надаються нашою компанією. Вкладені замовниками кошти окупляться у всіх випадках, це підтверджено практикою.

Установка теплового насоса складається з кількох стадій, які виконуються нашими фахівцями належним чином відповідно до вимог:

 • Підготовка полягає в розробці проекту, кошторису витрат.
 • Монтаж зовнішнього колектора - це буріння свердловин, укладання труб і монтаж зовнішнього модуля.
 • Установка елементів системи опалення всередині приміщення: трубопроводів, радіаторів, теплих підлог.
 • Безпосередньо установка теплового насоса.
 • Пусконалагоджувальні роботи.

Нашій компанії можна довіряти через наявність великого досвіду роботи, високої класифікації фахівців, індивідуальне відношення до будь-якого замовлення та високу якість. Здійснюваний нами монтаж теплового насоса ціна якого є оптимальною, - це те, що необхідне будь-якому співвітчизнику.

P.S. Наша компанія Теплософт не тільки може зробити монтаж теплового насоса під ключ, але й розробити проект який дасть зрозуміти повну вартість системи опалення на базі любого теплового насоса.

4.6/5 (Оцінок - 89)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка ціна теплових насосів?

Ціна теплових насосів починається від 2500 у.о і вище в залежності від потужності, марки і типу теплового насоса.

2️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж теплового насосу «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок монтажу теплого насосу «під ключ» – БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Які марки теплових насосів ви монтуєте?

Встановлюємо такі теплові насоси: Vaillant, Immergas, Panasonic, Cooper&Hunter, LG та інші.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.