Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж твердопаливного котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір твердопаливного котла та комплектуючих для котельні і узгодження ціни.
1) Підбір твердопаливного котла та комплектуючих для котельні і узгодження ціни. Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності котельні, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо твердопаливний котел, трубопроводи, автоматику та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Опалення різних об'єктів є важливим фактором забезпечення оптимального температурного мікроклімату. Хоча сучасний ринок пропонує для цих цілей різне опалювальне обладнання, твердопаливні котли залишаються затребуваними і в даний час.

Монтаж твердопаливного котла у Львові і Львівській області

Сучасному користувачеві не становить проблем вибір опалювальних систем, оскільки вони представлені в широкому асортименті. Але їм необхідні знання про типи пропонованих котлів та іншого обладнання. У багатьох наших співвітчизників після придбання агрегатів виникає потреба в такому вигляді послуг, як монтаж твердопаливного котла опалення.

Установка твердопаливного котла: спочатку розберемося з його типами

Спочатку необхідно розібратися з підбором твердопаливних котлів, точніше з їх типами, які використовуються сьогодні великою кількістю наших співвітчизників:

 • Сталеві котли виготовляються з вогнетривкої сталі товщиною 3,4,5,6 мм і мають верхній чи нижній способи горіння. Ударостійкі, не особливо чутливі до температурних перепадів, легкі в обслуговуванні, мають прийнятну вартість. Установка твердопаливного котла зі сталі менш складна.
 • Чавунні котли виготовляють литтям з матеріалів високої міцності. Із зростанням кількості секцій зростає і потужність агрегату. Відрізняються багатьма достоїнствами, зокрема, високим ККД, тривалим терміном служби, стійкістю до процесів корозії.
 • Піролізні котли працюють на деревині, мають дві камери для згоряння палива: для первинного горіння і догорання отриманого синтез-газу. На закладці палива працює близько 6-10 годин. Монтаж твердопаливного котла у Львові проблем не викликає.
 • Пелетні котли функціонують на гранульованій або пресованій деревині, тобто на спеціальних пеллетах. Головний плюс - можливість завантажувати ці пелети в сховище на весь сезон. Подальший процес здійснюється в автоматичному режимі.
 • Котли тривалого горіння працюють на різних видах палива. Одна закладка дров горить 12-48 годин, оскільки використовується особлива конструкція камери згоряння. Практично не має недоліків.

Після того, як вибрали котел, треба вибирати матеріал для монтажу твердопаливного котла, який буде використовуватися. Ось і основні комплектуючі для установки твердопаливного котла:

 • Буферна ємність - це бак, який виступає в ролі теплового акумулятора води. Використовується для врівноваження температурного перепаду в котлах при експлуатації, а тому установка твердопаливного котла в будинку вимагає її використання.
 • Крани - водопровідні пристрої, що застосовуються як запірна арматура в опалювальних системах. Установка твердопаливного котла у Львові, Києві, Україні та й в принципі будь де не може здійснюватися без кранів.
 • Циркуляційний насос є гідравлічним пристроєм, що входять до складу опалювальних систем. Примусово транспортують теплоносії по замкнутим контурам.
 • Розширювальний бак - герметична ємність зі сталі. Служить для врівноваження тиску в системах, що підвищується при нагріванні теплоносія.
 • Група безпеки забезпечує оптимальну керованість температури в твердопаливних котлах. Вона позбавляє користувача від постійного контролю функціонування опалювального обладнання.

Хочемо також додати, що для різних типів котлів можуть використовуватися автоматика і комплектуючі різного типу, будь то насосні групи або гідрострілка і т.д.

Монтаж твердопаливної котельні

Монтаж твердопаливного котла повинен здійснюватися з обов'язковим дотриманням послідовності операцій і тоді його подальша експлуатація буде безпечною:

 • Для котельні необхідно окреме приміщення не менше 7-ми кв. метрів.
 • Обов'язкова наявність припливної вентиляції.
 • Підлога покривається негорючим матеріалом.
 • Між котлом і стіною - не менше ніж півметра.
 • Димохід повинен відповідати потужності.

Установка твердопаливного котла зазвичай здійснюється в кілька етапів, які полягають в певній послідовності виконання монтажних робіт:

 • Місце для котла заливається стяжкою з бетону. Її товщина - не менше 7-ми сантиметрів. Котел з підлогою щільно стикається.
 • З установкою котла поєднується підключення буферної ємності, обсяг якої залежить від потужності. Ємність необхідна для зниження витрати палива, акумуляції тепла і захисту агрегату від програвав.
 • При установці енергозалежних котлів продумується їх підключення до мережі.
 • Обов'язковим є наявність димоходу, що відповідає нормативам і вимогам експлуатації і безпеки.
 • Здійснюваний монтаж твердопаливної котельні передбачає і забезпечення захисту опалювальних систем від надлишкового тиску і сифонного дренажу.

Всього перерахованого слідують і наші фахівці, які мають необхідні теоретичні знання і практичні навички. Вони також визначають розміри капіталовкладень замовників. Для точного розрахунку ваших витрат буде необхідний розрахунок кошторису і деталізований план, що дозволить зрозуміти, які витрати чекають вас в майбутньому.

5.0/5 (Оцінок - 66)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які типи твердопаливних котлів ви монтуєте?

Встановлюємо чавунні, стальні, піролізні, довготривалого горіння, пелетні.

2️⃣ Скільки коштує монтаж твердопаливного котла?

Ціна монтажу твердопаливного котла залежить від багатьох факторів, таких як: потужність котла, тип, складність і місце встановлення.

3️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж твердопаливного котла «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок – БЕЗКОШТОВНО.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.