Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж душової кабіни
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 2 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Змонтовано акрилову ванну, душову кабіну, два унітаза і т.п в приватному будинку.
Етапи робіт
1) Визначення типу і розмірів.
1) Визначення типу і розмірів. Підбираємо тип і вид душової кабіни та її розмір, узгоджуємо вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо душову кабіну на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Встановлюємо душову кабіну і підключаємо її до системи водопостачання і каналізації.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо душову кабіну на злив у каналізацію.

Установка душової кабіни вигідна, оскільки сприяє створенню комфортних умов для життєдіяльності людини.  У Львові декого лякає ціна на установку душ кабіни. Заспокоїмо: звертайтесь до нас, в компанію «Теплософт», і отримаєте послугу по демократичній вартості і з високою якістю.

Монтаж душової кабіни кваліфікованими спеціалістами нашої компанії

Встановити звичайну ванну чи виконати монтаж душової кабінки – це класична дилема, вирішення якої є справою особистих смаків клієнтів. На вибір варіанту впливає і індивідуальне планування санвузла. 

Які б уяви людина не мала про домашній комфорт, правильне підключення душової кабіни – це і економія дорогоцінного місця, і зменшення втрат гарячої води, і можливість створення оригінального дизайну ванної кімнати.

Надійна збірка душової кабіни, яку виконують наші професійні спеціалісти, є гарантією відсутності протікань, максимальних експлуатаційних строків, збереження повного функціоналу, який обіцяють компанії-виробники.

Монтаж душового куточка, виконаний навіть з невеликими відхиленнями від інструкцій заводу, веде до застою води, появи та розповсюдження грибкових колоній. А, значить, і до появи неприємних запахів.

З чого починається установка душової кабіни

На сьогоднішній день монтаж душового боксу вже не викликає особливих проблем. Оскільки матеріали та технологічні умови спроможні забезпечити максимум комфорту і зручностей для користувачів. Правильний вибір обладнання вже перестав бути естетичним питанням.

Монтаж гідробоксу – це установка агрегатів різних форм, функцій і оснащення, які виконуються з різних матеріалів. На даний час, непрофесіоналу важко зорієнтуватись в пропонованому асортименті. Установка душової кабіни з низьким піддоном, як і установка душової кабіни з високим піддоном, - справи не з легких, потребують і навиків, і знань, а тому самостійно не можуть бути виконані належним чином.

Найчастіше користувачі, які взялись самостійно встановлювати душові кабіни, помиляються в якості герметизації стиків та допускають помилки, коли виконується установка піддону душової кабіни і його підключення до системи водовідведення.

Монтаж душової кабіни з глибоким піддоном: допоможуть наші майстри

Вартість установки душової кабіни залежить від багатьох факторів. Однак у нас вона завжди є демократичною, оскільки ми виходимо з того, щоб послуги були доступні нашим співвітчизникам.

Вже на початковому етапі пропонуємо свої послуги, щоб правильно накреслити послідовність, за якою потім виконується установка душового боксу. До речі, нами виконується і установка душової кабіни без піддону, як і монтаж інших типів душових кабін, наприклад, установка душового піддону на ніжках.

Установка душ кабіни починається з установки піддону та його вирівнювання. Всі необхідні місця обробляються силіконом. Збірка душової кабіни з низьким піддоном виконується по інструкції.

На наступному етапі здійснюється підключення до каналізації, системи водопостачання, монтуються змішувачі.

Досвідченим спеціалістом визначається оптимальне місце майбутнього монтажу, намічається підводка водопроводу, а також надається кваліфікована консультаційна допомога в виборі комплектуючих та інших необхідних матеріалів.

Виклик майстра - це і можливість того, щоб була визначена ціна установки душової кабіни. В її розмір включаються всі роботи, які треба буде здійснити.

Співпраця з нашою компанією: в чому вигоди

Монтаж душової кабіни з глибоким піддоном, як і установка піддону у ванній, нерідко викликає у майбутніх користувачів бажання самостійного виконання власними руками. Це найчастіше пояснюється бажанням зекономити. Це не завжди оправдано, бо не може гарантуватись належне якісне виконання монтажу.

Краще звернутись до нас, оскільки наша ціна на монтаж душової кабіни повністю відповідає якості і швидкості надання послуг. Львів вже відчув вигоди від нашої співпраці.

Монтаж душової кабіни нами виконується в різних умовах, в тому числі при незвичайному плануванні ванної кімнати. Ми компактно і надійно розташовуємо сантехніку, відповідально підходимо до втілення індивідуальних  побажань замовників.

Нашими перевагами є:

  • Якісна установка душової кабіни з низьким піддоном ціна якої буде доступною всім.
  • Багаторічний досвід надання послуг сантехнічного напрямку.
  • Висока надійність монтажу.
  • Офіційні гарантії на виконаний монтаж душової кабіни.
  • Швидке розв’язання найважчих завдань.
  • Акуратна робота.
  • Лояльність в роботі с клієнтами.
  • Акції і знижки доступні для наших клієнтів.
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Потрібна установка душової кабіни? Звертайтесь до нас і отримаєте послугу, яка буде виконана швидко і якісно.

5.0/5 (Оцінок - 2)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які види душових кабін ви встановлюєте?

Монтуємо всі види і типи які існують.

2️⃣ Яка ціна на монтаж душової кабіни?

Ціна на монтаж душової кабіни від 900 грн і вище в залежності від типу і розміру.

3️⃣ Чи можна придбати душову кабіну у вас?

Так, у нашому асортименті є всі душові кабіни які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Ravak, KOLO, Cersanit, Devit, San-Swiss, Primera.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 2 роки.