Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж рушникосушки
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК "Парус Смарт"
Білий монтаж сантехніки: унітазу, рушникосушки, ванни, змішувачів, бойлера і .т.п.
Монтаж сантехнічних приладів, змішувачів, дзеркала, унітаза.
Монтаж сантехнічних приладів, змішувачів, дзеркала, унітаза.
Білий монтаж сантехніки: унітаза, змішувачів, дзеркала, тумби з раковиною.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Чистовий монтаж сантехніки, дизайнерської ванни, унітазів, рушникосушки, змішувачів.
Етапи робіт
1) Визначення типу і розмірів.
1) Визначення типу і розмірів. Підбираємо тип і вид рушникосушки та її розмір, узгоджуємо вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Якщо потрібно, то проводимо демонтаж старої рушникосушки, монтуємо запірну арматуру і нову рушникосушку.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо герметизацію з’єднань.

Установка рушникосушки – поширена послуга, що надається нашою компанією «Теплософт». Звичайно, процедура може виконатись і власноруч, але у Львові городяни прагнуть звертатись саме до нас, оскільки отримують гарантовано якісну роботу.

Якісний та швидкий монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки в новобудові чи установка сушарки у ванній належать до тих видів діяльності людини, без яких її життя не проходить. Львів прекрасно розуміє, що спеціалістами такі послуги надаються швидко.

Коли ж виникає потреба в переобладнанні стояка гарячого водопостачання, то без майстрів-професіоналів ніяк не обійтись. При цьому, звісна річ, вартість монтажу рушникосушки дещо зростає, як і збільшується термін виконання робіт.

При заміні обладнання потрібен і демонтаж рушникосушки, який може бути виконаний нашими працівниками. Видалення старого агрегату проходить також швидко і без традиційних гір сміття, які виникають в таких випадках, коли справою займаються, м’яко кажучи, профани.

Типи рушникосушок

За зовнішнім виглядом сьогодні доступні такі типи рушникосушок, як:

  • М-подібні прилади (змійка), що мають тепловіддачу не більше 500 Вт. В такому випадку оптимальною є установка змійовика у ванній, яка відрізняється невеликими розмірами і не має туалету. Матеріали для виготовлення цих сушок – оцинковка, нержавійка чи сантехнічна латунь. Така установка сушарки у ванній проста і надійна.
  • П-подібні («драбинки»), які мають теплову віддачу в діапазоні 600-2000 Вт. Тут монтаж рушникосушки є оптимальним для санвузлів з ванною та туалетом, для домашніх лазень і для великих ванних кімнат.  Їх установка є трохи складною.
  • Дизайнерські рушникосушки – бувають різних форм, кольору і розміру.

Монтаж електричної рушникосушки – вигідний варіант

Користувачі відзначають, що монтаж електричної рушникосушки вигідний тим, що дозволяє користуватись нею весь рік, а не лише в опалювальний період, для якого здійснюється монтаж водяної рушникосушки. Електроприлад, правда,  збільшує витрати на електроенергію, але додаткові зручності того варті.

Монтаж водяної рушникосушки: етапи виконання

Установка рушникосушки в будь-якому випадку починається з підготовчих робіт, в ході яких встановлюється вартість монтажу рушникосушки, необхідних матеріалів (труб, фітингів, муфт, перемичок), види робіт (демонтаж рушникосушки, що відслужила свій строк, установка змійовика у ванній, ізоляція з’єднань), також інші додаткові роботи (відключення води в мережі, зварювання, продовження труб, монтаж перемичок, прибирання сміття.

Іноді трапляється, що виникає така потреба, як заміна рушникосушки в новобудові. Звертайтесь до нас. Ми все зробимо найкращим чином.

У Львові нами здійснюється і установка рушникосушки з боковим підключенням, яка не має альтернативи в окремих випадках через особливість місця обраного для монтажних робіт. Монтаж електричної рушникосушки є вигідним для певної категорії користувачів, як і монтаж водяної рушникосушки.

Кожен користувач обирає той тип рушникосушки, яка йому найбільше підходить за всіма параметрами. На вибір впливають побажання клієнта, місце, де він хоче, щоб був виконаний монтаж рушникосушки. Будь-яке побажання замовника завжди виконується нами так, що він потім немає ніяких проблем з експлуатацією приладу.

Монтаж електричної рушникосушки здійснюємо там, де для її роботи є необхідні умови. Замінюємо прилади і там, де до цих пір використовувались старі радянські опалювані системи, в яких з’єднання виконувались на різьбі.

Якщо неможливо відкрутити стару рушникосушку, зріжемо її за допомогою болгарки і наріжемо леркою нову різьбу, яка стане надійним кріпленням, необхідним, щоб виконати монтаж рушникосушки. Коли нову сушарку передбачається припаяти до поліпропіленових труб, то лерка не використовується. Правда, при цьому не обійтись без спеціального апарату для пайки.

Монтаж водяної рушникосушки здійснюється з використанням труб, які прокладаються з нахилом по напрямку руху теплоносія. Коли труби були прокладені в стінах, то доведеться виконувати штромблення і з’єднувати труби швидкороз’ємними з’єднаннями двох фітингів, з прокладками між ними і накидною гайкою. Коли труби прокладені по стінах, на різьбу просто накручуємо «американку», яка складається з двох гайок, що накручуються  одна на одну.

В переліку наших послуг є абсолютно всі операції, що необхідні для виконання монтажних робіт. Звертайтесь до нас і ваше замовлення буде виконане найкращим чином. Ціна монтажу рушникосушки нашими спеціалістами завжди демократична і доступна практично для всіх клієнтів.

0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Чи можна придбати рушникосушку у вас?

Так, у нашому асортименті є всі рушникосушки які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Mario, Laris, Kermi, Devit, Purmo, Korado.

2️⃣ Які види рушникосушок ви встановлюєте?

Монтуємо: електричні, водяні та дизайнерські.

3️⃣ Яка ціна на встановлення рушникосушки?

Ціна на монтаж від 500 грн і вище в залежності від типу і розміру.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3 роки.