При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж ванни
у квартирах, будинках та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 2 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Установка ванни в даний час є затребуваною послугою у Львові. Цю послугу найкращим чином надає наша компанія «Теплософт». У клієнта при цьому не виникає ніяких проблем, оскільки вони вирішуються високопрофесійними фахівцями. При цьому вартість установки ванни відповідає високій якості роботи.

Установка ванни без проблем і складнощів

Установка акрилової ванни відрізняється особливістю монтажу і самими її характеристиками. Перш за все, така ванна має не велику вагу, що істотно відрізняється від ваги чавунного або сталевого виробу. Львів добре орієнтується у всьому цьому, завдяки професіоналам з нашої компанії.

Якщо хтось думає, що монтаж акрилової ванни полягає лише в її установці на ніжки, то він глибоко помиляється. Весь цей процес - це набагато більша відповідальність, ніж та,  коли виконується установка металевої ванни.

Варіанти, за якими виконується монтаж ванни

Залежно від матеріалу виготовлення установка ванни може бути здійснена по одному з таких варіантів:

  • на раму-каркас заводського виготовлення;
  • на виготовлений самостійно каркас з дерева або фанери;
  • на цеглу;
  • на ніжки, при яких використовується підкладка з монтажної піни і металеві профілі для того, щоб забезпечити підтримку бортів ванни.

Установка кутової акрилової ванни не викликає проблем, оскільки вона комплектується каркасом. До неї додається і докладна інструкція, за якою і виконується монтаж ванни, або заміна ванни.

Належна установка забезпечується тим, що каркас найчастіше надійно кріпиться ще й до стіни. Далі виконується установка чаші. Естетичність забезпечується використанням декоративного полотна, в якості якого використовується гіпсокартон або пластикова панель, а також спеціальний плінтус, що наклеюється по контуру.

Всі ці роботи виконуються нашими фахівцями, майстерність яких вже відзначено у Львові. Затребуваність послуг пояснюється і тим, що вартість установки акрилової ванни знаходиться на демократичному рівні.

Клієнтам не варто турбуватися і тоді, коли їм буде потрібно установка ванни з гідромасажем. Вона також буде виконана нами найкращим чином. Такі послуги, як установка чавунної ванни або установка сталевої ванни також входять до переліку виконуваних нами робіт.

Установка ванни: від підготовчих робіт до декоративного облицювання

Установка акрилової ванни під плитку, як і в будь-якому іншому варіанті, передбачає певні підготовчі роботи. Для них будуть потрібні брус і водостійка фанера, саморізи для дерева і бетону, оліфа.

Одним з основних вимог, коли виконується монтаж акрилової ванни, є рівне викладання основи рами і її кріплення до підлоги. Далі йде виготовлення всього каркаса, покриття деталей оліфою. Так підходимо і до завершальної стадії, якою є безпосередньо збірка акрилової ванни.

У роботі з надання послуг співвітчизникам використовуємо передові методи роботи, які дозволяють робити все швидко, якісно і надійно, тобто так, щоб максимально задовольнити свого клієнта.

Чому вигідні наші послуги?

Установка акрилової ванни, як і ванн інших типів і моделей, у виконанні фахівців нашої компанії - це оптимальний варіант отримання якісних послуг співвітчизниками. Їх багаторічний досвід допомагає працювати належним чином.

Важливим моментом є і той факт, що послуги надаються з використанням тільки міцних і якісних матеріалів. Це забезпечує високу надійність фіксації ванн в місцях, які вказуються замовниками.

Ціна на монтаж ванни, що виставляється компанією, - це той варіант, коли вона доступна для переважної більшості українців в різних населених пунктах, які прагнуть до отримання високоякісних послуг при демократичній вартості.

Установка ванни виконується з дотриманням максимального рівня акуратності, щоб клієнти були позбавлені гір сміття і маси незручностей, якими в більшості випадків супроводжуються ремонтні роботи, коли ними займаються майстри без належного досвіду надання послуг такого плану.

Монтаж ванни будь-якого типу, в тому числі монтаж кутової ванни, завжди здійснюється відповідно до нормативних вимог і з максимальним втіленням в життя побажань і потреб реальних замовників, які потім користуються цим обладнанням практично кожен день.

Важливо, щоб замовники не відчували незручностей і будь-яких проблем при користуванні плодами нашої діяльності. Установка ванни в нашому виконанні - це найвищі гарантії якісної роботи, що забезпечує згодом ефективне використання ванн.

🚩 Які види ванни ви встановлюєте?

Монтуємо всі види і типи які існують.

💰 Яка ціна на монтаж ванни?

Ціна на монтаж ванни від 700 грн і вище в залежності від типу і розміру.

💥 Чи можна придбати ванну у вас?

Так, у нашому асортименті є всі ванни які є на вітчизняному ринку, починаючи від: KOLO, Ravak, Cersanit, Villeroy-Boch, Devit, Hansgrohe.

🔝 Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 2 роки.