Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж ванни
у квартирах, будинках та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 2 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Змонтовано акрилову ванну, душову кабіну, два унітаза і т.п в приватному будинку.
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК "Парус Смарт"
Білий монтаж сантехніки: унітазу, рушникосушки, ванни, змішувачів, бойлера і .т.п.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Чистовий монтаж сантехніки, дизайнерської ванни, унітазів, рушникосушки, змішувачів.
Монтаж ванни KOLO і змішувача Primera Shape.
Монтаж ванни KOLO і змішувача Primera Shape.
Монтаж ванни у стару нішу, також було змонтовано змішувач фірми Primera.
Етапи робіт
1) Визначення типу ванни.
1) Визначення типу ванни. Визначаємо тип і матеріал ванни, узгоджуємо вартість ванни і монтажу.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Встановлюємо ванну та підключаємо її до системи каналізації.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо ванну на злив у каналізацію.

Установка ванни в даний час є затребуваною послугою у Львові. Цю послугу найкращим чином надає наша компанія «Теплософт». У клієнта при цьому не виникає ніяких проблем, оскільки вони вирішуються високопрофесійними фахівцями. При цьому вартість установки ванни відповідає високій якості роботи.

Установка ванни без проблем і складнощів

Установка акрилової ванни відрізняється особливістю монтажу і самими її характеристиками. Перш за все, така ванна має не велику вагу, що істотно відрізняється від ваги чавунного або сталевого виробу. Львів добре орієнтується у всьому цьому, завдяки професіоналам з нашої компанії.

Якщо хтось думає, що монтаж акрилової ванни полягає лише в її установці на ніжки, то він глибоко помиляється. Весь цей процес - це набагато більша відповідальність, ніж та,  коли виконується установка металевої ванни.

Варіанти, за якими виконується монтаж ванни

Залежно від матеріалу виготовлення установка ванни може бути здійснена по одному з таких варіантів:

  • на раму-каркас заводського виготовлення;
  • на виготовлений самостійно каркас з дерева або фанери;
  • на цеглу;
  • на ніжки, при яких використовується підкладка з монтажної піни і металеві профілі для того, щоб забезпечити підтримку бортів ванни.

Установка кутової акрилової ванни не викликає проблем, оскільки вона комплектується каркасом. До неї додається і докладна інструкція, за якою і виконується монтаж ванни, або заміна ванни.

Належна установка забезпечується тим, що каркас найчастіше надійно кріпиться ще й до стіни. Далі виконується установка чаші. Естетичність забезпечується використанням декоративного полотна, в якості якого використовується гіпсокартон або пластикова панель, а також спеціальний плінтус, що наклеюється по контуру.

Всі ці роботи виконуються нашими фахівцями, майстерність яких вже відзначено у Львові. Затребуваність послуг пояснюється і тим, що вартість установки акрилової ванни знаходиться на демократичному рівні.

Клієнтам не варто турбуватися і тоді, коли їм буде потрібно установка ванни з гідромасажем. Вона також буде виконана нами найкращим чином. Такі послуги, як установка чавунної ванни або установка сталевої ванни також входять до переліку виконуваних нами робіт.

Установка ванни: від підготовчих робіт до декоративного облицювання

Установка акрилової ванни під плитку, як і в будь-якому іншому варіанті, передбачає певні підготовчі роботи. Для них будуть потрібні брус і водостійка фанера, саморізи для дерева і бетону, оліфа.

Одним з основних вимог, коли виконується монтаж акрилової ванни, є рівне викладання основи рами і її кріплення до підлоги. Далі йде виготовлення всього каркаса, покриття деталей оліфою. Так підходимо і до завершальної стадії, якою є безпосередньо збірка акрилової ванни.

У роботі з надання послуг співвітчизникам використовуємо передові методи роботи, які дозволяють робити все швидко, якісно і надійно, тобто так, щоб максимально задовольнити свого клієнта.

Чому вигідні наші послуги?

Установка акрилової ванни, як і ванн інших типів і моделей, у виконанні фахівців нашої компанії - це оптимальний варіант отримання якісних послуг співвітчизниками. Їх багаторічний досвід допомагає працювати належним чином.

Важливим моментом є і той факт, що послуги надаються з використанням тільки міцних і якісних матеріалів. Це забезпечує високу надійність фіксації ванн в місцях, які вказуються замовниками.

Ціна на монтаж ванни, що виставляється компанією, - це той варіант, коли вона доступна для переважної більшості українців в різних населених пунктах, які прагнуть до отримання високоякісних послуг при демократичній вартості.

Установка ванни виконується з дотриманням максимального рівня акуратності, щоб клієнти були позбавлені гір сміття і маси незручностей, якими в більшості випадків супроводжуються ремонтні роботи, коли ними займаються майстри без належного досвіду надання послуг такого плану.

Монтаж ванни будь-якого типу, в тому числі монтаж кутової ванни, завжди здійснюється відповідно до нормативних вимог і з максимальним втіленням в життя побажань і потреб реальних замовників, які потім користуються цим обладнанням практично кожен день.

Важливо, щоб замовники не відчували незручностей і будь-яких проблем при користуванні плодами нашої діяльності. Установка ванни в нашому виконанні - це найвищі гарантії якісної роботи, що забезпечує згодом ефективне використання ванн.

5.0/5 (Оцінок - 2)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які види ванни ви встановлюєте?

Монтуємо всі види і типи які існують.

2️⃣ Яка ціна на монтаж ванни?

Ціна на монтаж ванни від 700 грн і вище в залежності від типу і розміру.

3️⃣ Чи можна придбати ванну у вас?

Так, у нашому асортименті є всі ванни які є на вітчизняному ринку, починаючи від: KOLO, Ravak, Cersanit, Villeroy-Boch, Devit, Hansgrohe.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 2 роки.