Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж інталяції і унітаза
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Змонтовано акрилову ванну, душову кабіну, два унітаза і т.п в приватному будинку.
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК "Парус Смарт"
Білий монтаж сантехніки: унітазу, рушникосушки, ванни, змішувачів, бойлера і .т.п.
Монтаж сантехнічних приладів, змішувачів, дзеркала, унітаза.
Монтаж сантехнічних приладів, змішувачів, дзеркала, унітаза.
Білий монтаж сантехніки: унітаза, змішувачів, дзеркала, тумби з раковиною.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Чистовий монтаж сантехніки, дизайнерської ванни, унітазів, рушникосушки, змішувачів.
Етапи робіт
1) Визначення моделі.
1) Визначення моделі. Підбираємо модель і виробника інсталяції та унітазу, узгоджуємо вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Встановлюємо інсталяцію і унітаз, підключаємо їх до системи водопостачання і каналізації.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо на злив у каналізацію.

Установка інсталяції у виконанні компанії «Теплософт» передбачає виконання всіх необхідних  етапів: від вибору самого комплекту інсталяції до перевірки якості вже виконаного монтажу. У Львові нашими послугами користується все більше городян, бо впевнені, що проблем у співпраці з нами у них не буде.

Якісний і швидкий монтаж інсталяції

Установка інсталяції унітазу, проведена професіоналами, буде відповідати всім нормам розташування унітазу підвісного типу, буде забезпечено і вибір оптимального виду системи.

При всьому цьому ціна на установку унітазу порядними виконавцями послуг встановлюється в розумному діапазоні, а тому є доступною. Ніяких проблем у користуванні нашими послугами у співвітчизників не виникає, бо діємо завжди порядно і дотримуємось свого слова, даного замовнику.

Монтаж унітазу без проблем і недоліків

Монтаж інсталяції здійснюється  згідно інструкції, наданої виробником. Вся система складається з чаші та плоского зливного бачка, об’єм котрого не менший, ніж у звичайного.

Монтаж інсталяції унітазу з використанням зливного бачка невеликої товщини потребує відчутної площі. Всі основні елементи конструкції тримаються на металевих стойках, а тому не торкаються підлоги.

Частини, розташовані вертикально, монтуємо за фальш стіною, яка являє собою каркас з алюмінію, який зовні обшивається гіпсокартоном. Установка унітазу таким способом дозволяє забезпечити надійне кріплення плитки та досить масивних полиць.

Чаша розташовується на висоті, якої достатньо для нормального зливу в будь-якій квартирі, чи заміському житловому будинку.

Види систем, що вбудовуються

Слід мати на увазі, що монтаж інсталяції може виконуватись з використанням різних видів систем, серед яких у Львові особливою популярністю користуються:

  • Блочні системи, в яких монтаж унітазу виконуються наступним способом: бачок кріпиться на стіні, чаша – на перекритті. В якості основи виступає несуча стіна або перегородка, укріплена належним чином. В ній обладнуємо нішу або кріпимо обладнання на поверхні. Верхні частини закриваємо екраном.
  • Плоскі металеві рами, до яких кріпимо горизонтальні та вертикальні елементи.  Низ кріпиться до підлоги, верх – до стіни. Є і кутові рамні моделі, для монтажу яких використовуються дві перпендикулярні з’єднувальні основи.

Переваги пристроїв, які вбудовуються

В будь-якому окремому випадку ціна установки інсталяції залежить від певних чинників, але використання такого обладнання відрізняється рядом переваг, які створюють комфорт для користувачів:

  • Установка унітазу з вертикальним випуском, для прикладу, відрізняється компактністю, оскільки використовується зливний бачок, який на кілька сантиметрів тонший від звичайного. Це особливо важливо, коли установка навісного унітазу виконується в міській квартирі.
  • Монтаж унітазу також є довговічним і надійним,  завдяки тому , що стійки та кріплення відрізняються великим запасом  міцності.
  • Сучасні інсталяції відрізняються простотою догляду, оскільки всі важкодоступні місця сховані за екраном.
  • Ми здійснюємо монтаж підвісного унітаза таким чином, що злив буде безшумним, бо впускний клапан буде знаходитись за спеціальною перегородкою. При необхідності може бути використаний додатковий шар звукоізоляції.
  • Вартість установки інсталяції в нашому виконанні  відповідає якості роботи і надійності експлуатації. Львів уже зрозумів, що вона оптимальна практично для всіх співвітчизників.

Коли ж виникає потреба в такій операції, як заміна унітазу, є деякі труднощі з доступом до комунікацій. Щоби мінімізувати їх, ми використаємо перегородки, що легко знімаються.

Виконуючи монтаж інсталяції, ми в стадії підготовки до нього перевіряємо наявність всіх елементів, без яких неможлива якісна установка конструкції. Відсутність навіть одного елементу створює трудності.

Монтаж інсталяції та її особливості

Установка підвісного унітаза потребує  розмітки майбутнього монтажу. Це дозволяє встановити з максимальною точністю місця розташування всіх складових приладу.

Далі монтаж унітазу продовжується підготовкою отворів підкріплення, в які вставляються спеціальні дюбелі. Ціна монтажу інсталяції підвісного унітазу складається з вартості підключення комунікацій, і встановлення каркасу.

На останньому етапі здійснюємо перевірку функціональності змонтованого устаткування, щоб усунути можливі недоліки, яких в нашій роботі практично не буває, бо монтаж унітазу виконується справжніми професіоналами з нашої компанії.

5.0/5 (Оцінок - 2)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Чи можна придбати унітаз з інсталяцією у вас?

Так, у нашому асортименті є всі інсталяцій і унітазів які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Cersanit, Geberit, Grohe, KOLO, Villeroy-Boch, Devit.

2️⃣ Яка ціна на монтаж інсталяції і унітазу?

Ціна на монтаж унітазу становить від 400 грн і вище в залежності від типу і розміру, інсталяції від 1100 грн.

3️⃣ Чи монтуєте ви інші сантехнічні прилади?

Встановлюємо: душові кабіни, змішувачі, ванни, біде, мийки і т.п.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 2 роки.