При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж підлогово-стельового кондиціонера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
ВАЖЛИВО: наше ставлення до своїх клієнтів і власної репутації дуже відповідальне, а тому інформація, що надається нами з усіх питань, зокрема, щодо вартості та строків здійснення монтажу кондиціонерів, тільки достовірна. Якщо Ви перебуваєте в пошуку більш низьких розцінок на вітчизняному ринку, Ваш шлях у зовсім інші компанії, які відрізняються іншими корпоративними цінностями. Свій гонорар за різнобічні послуги ми розраховуємо з урахуванням свого багаторічного професійного досвіду, вимірюваного дванадцятьма роками, а також жорсткими зобов'язаннями перед будь-яким замовником. Для нас не має ніякого значення ні його статус, ні фінансовий добробут. Він робить замовлення - ми виконуємо. Вартість своїх послуг вважаємо демократичною, економічно обґрунтованою і в повній мірі прийнятною для численних клієнтів, головним для яких є якість робіт і гарантований кінцевий результат.

Розрахунки на монтажні роботи і підлогово-стельові кондиціонери

50 м2 - ціна 3000 грн

Кондиціонер Sensei: 811 USD

Кондиціонер OLMO: 898 USD

Кондиціонер Leberg: 980 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 967 USD

Кондиціонер Neoclima: 1030 USD

Кондиціонер IDEA: 1075 USD

Кондиціонер Fujitsu : 2415 USD

Кондиціонер Toshiba: 2510 USD

Кондиціонер Panasonic: 3390 USD

65 м2 - ціна 3300 грн

Кондиціонер Sensei: 993 USD

Кондиціонер OLMO: 1140 USD

Кондиціонер Leberg: 1210 USD

Кондиціонер IDEA: 1340 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 1344 USD

Кондиціонер Neoclima: 1380 USD

Кондиціонер Fujitsu : 2920 USD

Кондиціонер Toshiba: 3023 USD

Кондиціонер Panasonic: 3820 USD

100 м2 - ціна 3600 грн

Кондиціонер Sensei: 1451 USD

Кондиціонер OLMO: 1540 USD

Кондиціонер Leberg: 1690 USD

Кондиціонер IDEA: 1580 USD

Кондиціонер Neoclima: 1870 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 1875 USD

Кондиціонер Fujitsu : 3850 USD

Кондиціонер Toshiba: 4007 USD

Кондиціонер Panasonic: 4360 USD

150 м2 - ціна 3900 грн

Кондиціонер Sensei: 1709 USD

Кондиціонер OLMO: 1781 USD

Кондиціонер Leberg: 1960 USD

Кондиціонер IDEA: 1810 USD

Кондиціонер Neoclima: 2120 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 2217 USD

Кондиціонер Fujitsu : 4120 USD

Кондиціонер Toshiba: 4266 USD

Кондиціонер Panasonic: 4900 USD

Наші переваги

 • 1 рік гарантії на монтаж кондиціонера

 • Матеріали преміум класу

 • Великий вибір кондиціонерів

 • Професійні монтажники

 • Оплата по факту

 • Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Гарантія на монтажні роботи 1 рік, підкріплена актом виконаних робіт, цього достатньо щоб зрозуміти чи монтаж кондиціонера зроблений вірно і дотриманий всіх норм. Виїзд на протязі року при будь якій поломці кондиціонера БЕЗКОШТОВНИЙ ❗❗❗
1 рік гарантії на монтаж кондиціонера
При монтажі кондиціонерів використовуються труби преміум класу виробництва Італії, Німеччини, Франції. Від цього залежить довговічність системи прокладеної траси.
Матеріали преміум класу
У нашому асортименті більше 1000 кондиціонерів любих видів і типів. Це дає змогу підібрати саме той кондиціонер який потрібен Вам.
Великий вибір кондиціонерів
Встановлення кондиціонерів проводять монтажники зі стажом більш 12 років, а це дає змогу вирішувати будь які проблеми з монтажем.
Професійні монтажники
Ми не просимо наперед гроші за невиконану роботу. Оплата відбувається по факту виконаних робіт!
Оплата по факту
Досвід роботи наших спеціалістів позволяє вирішувати всі нюанси по установці кондиціонера по телефону, а це 99% з 100%. Але все ж якщо клієнт бажає консультацію на обєкті - то виїзд інженера безкоштовний!
Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Вибір виду кондиціонера здійснюється з урахуванням можливостей для його установки і характеристик безпосередньо самого приладу. Якщо він не може бути встановлений на стінах або стелях, то оптимальним варіантом стане установка підлогово-стельового кондиціонера.

Монтаж підлогово-стельового кондиціонера у Львові і Львівській області

Техніка кліматичного призначення сьогодні поширена серед співвітчизників. Це пов'язано з погодними умовами на території країни і специфічними умовами нашого життя. Займаємося ми послугами з його встановлення не один рік, а тому напрацювали достатній досвід, щоб займатися найрізноманітнішими кондиціонерами, не відчуваючи ніяких труднощів в цих питаннях.

Компанією Теплософт успішно здійснюється і монтаж підлогово-стельового кондиціонера. Треба сказати, що обладнання даного типу при створенні оптимального температурного мікроклімату в приміщеннях захищає людину від застуди та можливості потрапляння в так звані «мертві зони».

Кращі місця для використання підлогово-стельових кондиціонерів

Нами виконується монтаж підлогово-стельового кондиціонера в будь-якому місці, яке вказує замовник. Однак найчастіше це трапляється в великих торгових точках і магазинах, де він використовується найчастіше. Агрегати цього типу дуже рідко встановлюємо в житлових квартирах.

Головною особливістю такого обладнання є їх пристосованість до установки там, де для кріплення модулів стіни не підходять. Приклад - великі магазини, де багато вікон. Установка підлогово-стельового кондиціонера у Львові виправдана і вигідна, що доведено на практиці.

Доводилося обслуговувати густонаселений офісні приміщення. І в них виконували монтаж підлогових спліт систем належним чином. Настінні способи в них неприйнятні, оскільки спостерігається відчутна щільність людей.

Навколо кондиціонера створюється «мертва зона», що характеризується активними потоками повітря. У ній місця для роботи не повинно бути.

Установка підлогово-стельового кондиціонера на підлогових площинах створює «мертву зону», радіус якої 1-го кв. метра. Монтаж настінного варіанту - близько 4-5 кв. метрів. При першому способі напрям охолодженого повітря відбувається верх, ніж виключаються простудні захворювання.

Установка підлогово-стельового кондиціонера: місце розташування

Виконуємо монтаж підлогово-стельового кондиціонера у Львові і різних містах одним з 2-х варіантів:

 • На стіні ближче до підлогового покриття. Такий варіант найбільш підходящий для невеликих приміщень, максимально укомплектованих технікою, набитих народом.
 • Під стелею. Найбільш поширений тип для приміщень з великими вікнами або магазинів з великими вітринами. Стіни в них зазвичай не можуть використовуватися для підвішування блоків.

Побутові кондиціонери цього типу встановлюємо на рівні пояса. Повітряні потоки при цьому прямують вгору.

Етапи встановлення підлогово-стельового кондиціонера

Ефективне кондиціювання приміщень - це сучасний стельовий кондиціонер установка якого нами здійснюється найкращим чином. Вважаємо дане обладнання надійним для великих кімнат. Володіючи достатньою потужністю, такі кондиціонери забезпечують направлення повітря в будь-зони, навіть віддалені.

Ціна на монтаж підлогово-стельового кондиціонера цілком демократична, а тому доступна для більшості співгромадян. Установка вимагає проведення декількох етапів, яким ми завжди дотримуємося.

 • Етап 1 - установка внутрішнього блоку. Каркас з бетону, конструкція зі сталі і болти використовуємо для його надійного кріплення. Фіксацію здійснюємо на гладкій поверхні. Використанням рівня виключаємо перекоси, які можуть бути причиною витікання конденсатів. Монтаж підлогово-стельового кондиціонера буде якісним, якщо враховуються всі нормативи і вимоги.
 • Етап 2 - монтаж зовнішнього блоку. Для кріплення такого блоку використовується жорстка поверхня, що знаходиться з боку фундаменту. При цьому виключаємо будь-які перешкоди для повітряних потоків. Дбаємо і про те, щоб на зовнішній модуль не впливали прямі промені сонця, для чого при необхідності використовуємо навіси.
 • Етап 3 - монтаж трубопроводів. Кондиціонери даного типу можемо встановити в відремонтованих приміщеннях, оскільки для них не потрібно будь-яка реставрація. Установка підлогово-стельового кондиціонера вимагає взяття до уваги перепадів в розташуванні модулів. Завжди стежимо за такими моментами, як розташування, кути і вигину трубопроводів.
 • Етап 4 - підключення шланга для дренажу. Для фіксації патрубка на кондиціонері використовуємо поліхлорвініловий з'єднувач. Шланг підключаємо до внутрішнього модулю, а далі - до зовнішнього.
 • Етап 5 - підведення електрики. Монтаж підлогово-стельового кондиціонера на завершальній стадії вимагає підключення електроживлення. Перед цим ретельно контролюємо ізольованість використовуваних проводів, а також правильність свого виконаного монтажу. Електрика підключаємо за монтажною схемою, яка є в документації виробника.