Монтаж підлогово-стельового кондиціонера

Вибір виду кондиціонера здійснюється з урахуванням можливостей для його установки і характеристик безпосередньо самого приладу. Якщо він не може бути встановлений на стінах або стелях, то оптимальним варіантом стане установка підлогово-стельового кондиціонера.

Монтаж підлогово-стельового кондиціонера

Техніка кліматичного призначення сьогодні поширена серед співвітчизників. Це пов'язано з погодними умовами на території країни і специфічними умовами нашого життя. Займаємося ми послугами з його встановлення не один рік, а тому напрацювали достатній досвід, щоб займатися найрізноманітнішими кондиціонерами, не відчуваючи ніяких труднощів в цих питаннях.

Компанією Теплософт успішно здійснюється і монтаж підлогово-стельового кондиціонера. Треба сказати, що обладнання даного типу при створенні оптимального температурного мікроклімату в приміщеннях захищає людину від застуди та можливості потрапляння в так звані «мертві зони».

Кращі місця для використання підлогово-стельових кондиціонерів

Нами виконується монтаж підлогово-стельового кондиціонера в будь-якому місці, яке вказує замовник. Однак найчастіше це трапляється в великих торгових точках і магазинах, де він використовується найчастіше. Агрегати цього типу дуже рідко встановлюємо в житлових квартирах.

Головною особливістю такого обладнання є їх пристосованість до установки там, де для кріплення модулів стіни не підходять. Приклад - великі магазини, де багато вікон. Установка підлогово-стельового кондиціонера у Львові виправдана і вигідна, що доведено на практиці.

Доводилося обслуговувати густонаселений офісні приміщення. І в них виконували монтаж підлогових спліт систем належним чином. Настінні способи в них неприйнятні, оскільки спостерігається відчутна щільність людей.

Навколо кондиціонера створюється «мертва зона», що характеризується активними потоками повітря. У ній місця для роботи не повинно бути.

Установка підлогово-стельового кондиціонера на підлогових площинах створює «мертву зону», радіус якої 1-го кв. метра. Монтаж настінного варіанту - близько 4-5 кв. метрів. При першому способі напрям охолодженого повітря відбувається верх, ніж виключаються простудні захворювання.

Установка підлогово-стельового кондиціонера: місце розташування

Виконуємо монтаж підлогово-стельового кондиціонера у Львові і різних містах одним з 2-х варіантів:

  • На стіні ближче до підлогового покриття. Такий варіант найбільш підходящий для невеликих приміщень, максимально укомплектованих технікою, набитих народом.
  • Під стелею. Найбільш поширений тип для приміщень з великими вікнами або магазинів з великими вітринами. Стіни в них зазвичай не можуть використовуватися для підвішування блоків.

Побутові кондиціонери цього типу встановлюємо на рівні пояса. Повітряні потоки при цьому прямують вгору.

Етапи встановлення підлогово-стельового кондиціонера

Ефективне кондиціювання приміщень - це сучасний стельовий кондиціонер установка якого нами здійснюється найкращим чином. Вважаємо дане обладнання надійним для великих кімнат. Володіючи достатньою потужністю, такі кондиціонери забезпечують направлення повітря в будь-зони, навіть віддалені.

Ціна на монтаж підлогово-стельового кондиціонера цілком демократична, а тому доступна для більшості співгромадян. Установка вимагає проведення декількох етапів, яким ми завжди дотримуємося.

  • Етап 1 - установка внутрішнього блоку. Каркас з бетону, конструкція зі сталі і болти використовуємо для його надійного кріплення. Фіксацію здійснюємо на гладкій поверхні. Використанням рівня виключаємо перекоси, які можуть бути причиною витікання конденсатів. Монтаж підлогово-стельового кондиціонера буде якісним, якщо враховуються всі нормативи і вимоги.
  • Етап 2 - монтаж зовнішнього блоку. Для кріплення такого блоку використовується жорстка поверхня, що знаходиться з боку фундаменту. При цьому виключаємо будь-які перешкоди для повітряних потоків. Дбаємо і про те, щоб на зовнішній модуль не впливали прямі промені сонця, для чого при необхідності використовуємо навіси.
  • Етап 3 - монтаж трубопроводів. Кондиціонери даного типу можемо встановити в відремонтованих приміщеннях, оскільки для них не потрібно будь-яка реставрація. Установка підлогово-стельового кондиціонера вимагає взяття до уваги перепадів в розташуванні модулів. Завжди стежимо за такими моментами, як розташування, кути і вигину трубопроводів.
  • Етап 4 - підключення шланга для дренажу. Для фіксації патрубка на кондиціонері використовуємо поліхлорвініловий з'єднувач. Шланг підключаємо до внутрішнього модулю, а далі - до зовнішнього.
  • Етап 5 - підведення електрики. Монтаж підлогово-стельового кондиціонера на завершальній стадії вимагає підключення електроживлення. Перед цим ретельно контролюємо ізольованість використовуваних проводів, а також правильність свого виконаного монтажу. Електрика підключаємо за монтажною схемою, яка є в документації виробника.