Монтаж кондиціонерів

Установка

кондиціонера

без “головного болю”

 • Монтаж проходить згідно вимог міжнародного стандартуISO 9001
 • Офіційна гарантія - 3 роки
Отримати консультацію
Скачати розрахунок
Підібрати товари
ВАЖЛИВО: наше ставлення до своїх клієнтів і власної репутації дуже відповідальне, а тому інформація, що надається нами з усіх питань, зокрема, щодо вартості та строків здійснення монтажу кондиціонерів, тільки достовірна. Якщо Ви перебуваєте в пошуку більш низьких розцінок на вітчизняному ринку, Ваш шлях у зовсім інші компанії, які відрізняються іншими корпоративними цінностями. Свій гонорар за різнобічні послуги ми розраховуємо з урахуванням свого багаторічного професійного досвіду, вимірюваного дванадцятьма роками, а також жорсткими зобов'язаннями перед будь-яким замовником. Для нас не має ніякого значення ні його статус, ні фінансовий добробут. Він робить замовлення - ми виконуємо. Вартість своїх послуг вважаємо демократичною, економічно обґрунтованою і в повній мірі прийнятною для численних клієнтів, головним для яких є якість робіт і гарантований кінцевий результат.

Приблизні розрахунки на монтаж

200 м2

Монтаж від: 30м2
Монтаж від: 30м2
Монтаж від: 30м2
Монтаж від: 30м2
Монтаж від: 30м2
Монтаж від: 30м2

Наші переваги

 • 1 рік гарантії на монтаж кондиціонера

 • Матеріали преміум класу

 • Великий вибір кондиціонерів

 • Професійні монтажники

 • Оплата по факту

 • Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Гарантія на монтажні роботи 1 рік, підкріплена актом виконаних робіт, цього достатньо щоб зрозуміти чи монтаж кондиціонера зроблений вірно і дотриманий всіх норм. Виїзд на протязі року при будь якій поломці кондиціонера БЕЗКОШТОВНИЙ ❗❗❗
1 рік гарантії на монтаж кондиціонера
При монтажі кондиціонерів використовуються труби преміум класу виробництва Італії, Німеччини, Франції. Від цього залежить довговічність системи прокладеної траси.
Матеріали преміум класу
У нашому асортименті більше 1000 кондиціонерів любих видів і типів. Це дає змогу підібрати саме той кондиціонер який потрібен Вам.
Великий вибір кондиціонерів
Встановлення кондиціонерів проводять монтажники зі стажом більш 12 років, а це дає змогу вирішувати будь які проблеми з монтажем.
Професійні монтажники
Ми не просимо на перед гроші за не виконану роботу. Оплата відбувається по факту виконаних робіт!
Оплата по факту
Досвід роботи наших спеціалістів позволяє вирішувати всі нюанси по установці кондиціонера по телефону, а це 99% з 100%. Але все ж якщо клієнт бажає консультацію на обєкті - то виїзд інженера безкоштовний!
Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Установка кондиціонера - основа його продуктивності і надійності

Якісно виконана установка кондиціонера вимагає знань і досвіду від монтажників, а також відповідних матеріалів. Все це мають кращі компанії по установці кондиціонерів, в тому числі і наша.

Почнемо з того, що для початку необхідно підібрати, який саме кондиціонер будемо монтувати. Для різних приміщень використовуються різні типи кондиціонерів, від чого залежить і ціна монтажу.

Типи кондиціонерів для різних умов експлуатації

Звичайно, поставити кондиціонер можна будь-який, але не завжди він буде забезпечувати очікуваний температурний мікроклімат. Особливо важливо правильно підібрати тип кліматичної техніки. На сучасному ринку можна зупинити свій вибір на таких приладах:

 • Спліт система - найчастіше купується для квартир середніх розмірів, оскільки відмінно підходять для таких умов експлуатації. Відрізняються діапазоном потужності від 2 до 7 кВт. Відмінно відповідають будь-якого інтер'єру.
 • Мульти спліт системи - незамінні, якщо необхідно охолоджувати декілька кімнат. Установка кондиціонера виконується з використанням з одним зовнішнім блоком відразу декількох внутрішніх модулів.
 • Канальні кондиціонери - використовуються для обслуговування невеликих офісів та 4-5-кімнатних квартир. У Львові, як і в інших місцях, установка кондера проводиться там, де є підвісні або підшивані стелі, необхідні для розміщення повітроводів.
 • Підлогово-стельові кондиціонери - зазвичай охолоджують великі приміщення. Розміщуються внизу на стінах або на стелі. Потужність коливається переважно в межах 7,5-15 кВт. Моделі малої потужності (2-3,5 кВт) можуть застосовуватися і в малих приміщеннях.
 • Касетні кондиціонери - за потужністю ідентичні канальним агрегатів. Підключення кондиціонера вимагає наявності підвісної стелі. Ідеальними є в тих випадках, коли в приміщеннях знаходиться велика кількість людей. Повітряні потоки можуть направлятися в різні боки.

Після того, як визначилися з типом кондиціонера, необхідно буде узгодити всі нюанси по монтажу кондиціонера, для чого в 95 відсотках виїзд інженера або монтажника не потрібен. Монтаж кондиціонера в середньому займає 1,5-2,5 години в залежності від складності та типу кондиціонера.

Монтаж кондиціонера: його стандартний алгоритм

Установка кондиціонера в стандартному алгоритмі полягає в дотриманні певних нормативів і вимог, при яких необхідно:

 • Встановити кондиціонер, тобто його модулі - внутрішній і зовнішній, в зручному місці.
 • Монтаж кондиціонера вимагає комунікацій, максимальна довжина яких залежить від вибраного кондиціонера. Дане правило стосується також довжини магістралі для фреону.
 • Використовувати професійний відбійник (дрель) для сверління в стіні невеликого отвору (не більше 450 мм), який необхідний для виконання з'єднань елементів.
 • Виконати підключення системи до електричної мережі.
 • Комунікації на фасаді зазвичай кріпляться до стіни. При стандартному монтажі не використовуються короби захисту.
 • Фреонові трубопроводи всередині приміщень закриваються привабливими в естетичному плані коробами, що розташовуються під ухилом, який забезпечує вихід конденсату самопливом назовні.
 • Монтаж кондиціонера на заключному етапі – перший запуск і перевірка роботи кондиціонера.

Встановити кондиціонер якісно, щоб не було проблем у замовника

Вся країна, і Львів зокрема, добре засвоїли, що монтаж кондиціонера виконується належним чином, якщо компанії слідують п'яти загальноприйнятим правилам установки:

 • Під комунікації в стіні проробляється акуратний отвір.
 • Магістраль прокладають у вже проштроблену стіну.
 • Для внутрішнього блоку підбирають найкраще місце, а потім вже встановлюють зовнішній модуль.
 • Підключають техніку до комунікації, виконують первинну перевірку її функціонування, тестуючи при цьому всі режими.
 • Здача замовнику обумовленого обсягу роботи. Здійснення вторинної перевірки систем, обговорення особливостей використання і нюансів обслуговування кліматичного агрегату.

Таким чином, якісно виконане бажання клієнта встановити кондиціонер принесе йому повне задоволення від ефективного функціонування техніки, яка забезпечить максимально комфортний кліматичний мікроклімат в приміщенні, що обслуговується.

P.S Спеціалісти компанії Теплософт підберуть для Вас оптимальну модель кондиціонера, виходячи з ваших побажань. Монтаж кондиціонера проводиться в середньому 1-3 дні після того як узгоджені всі питання.