При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Встановлення кондиціонерів
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Розробка об’єкту
1) Розробка об’єкту Створення оптимального проекту вентиляційної системи згідно з бюджетом та технічними вимогами і стандартами якості.
2) Виробництво і постачання обладнання
2) Виробництво і постачання обладнання На власному виробництві виготовляються необхідні воздухопроводи, закупається обладнання та здійснюється сбірка.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи Устанавлюємо обладнання та воздухопроводи. Перевіряємо ісправність системи та даємо рекомендації по її експлуатації і обслуговуванню.
4) Здача об’єкту
4) Здача об’єкту Наш майстер проводить для замовника демонстрацію працездатності системи та передає всю технічну документацію.
ВАЖЛИВО: наше ставлення до своїх клієнтів і власної репутації дуже відповідальне, а тому інформація, що надається нами з усіх питань, зокрема, щодо вартості та строків здійснення монтажу кондиціонерів, тільки достовірна. Якщо Ви перебуваєте в пошуку більш низьких розцінок на вітчизняному ринку, Ваш шлях у зовсім інші компанії, які відрізняються іншими корпоративними цінностями. Свій гонорар за різнобічні послуги ми розраховуємо з урахуванням свого багаторічного професійного досвіду, вимірюваного дванадцятьма роками, а також жорсткими зобов'язаннями перед будь-яким замовником. Для нас не має ніякого значення ні його статус, ні фінансовий добробут. Він робить замовлення - ми виконуємо. Вартість своїх послуг вважаємо демократичною, економічно обґрунтованою і в повній мірі прийнятною для численних клієнтів, головним для яких є якість робіт і гарантований кінцевий результат.

Розрахунки на монтажні роботи і кондиціонери

20 м2 - ціна 2000 грн

Кондиціонер Idea: 5988 грн

Кондиціонер OLMO: 6272 грн

Кондиціонер Leberg: 6499 грн

Кондиціонер Neoclima: 8299 грн

Кондиціонер Electrolux: 8899 грн

Кондиціонер Toshiba: 9999 грн

Кондиціонер Daikin: 16398 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 16590 грн

Кондиціонер Panasonic: 19999 грн

25 м2 - ціна 2100 грн

Кондиціонер Idea: 6264 грн

Кондиціонер OLMO: 6563 грн

Кондиціонер Leberg: 6999 грн

Кондиціонер Neoclima: 8799 грн

Кондиціонер Electrolux: 9749 грн

Кондиціонер Toshiba: 10499 грн

Кондиціонер Daikin: 16864 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 17250 грн

Кондиціонер Panasonic: 21499 грн

35 м2 - ціна 2200 грн

Кондиціонер Idea: 7853 грн

Кондиціонер OLMO: 8500 грн

Кондиціонер Leberg: 8999 грн

Кондиціонер Neoclima: 10399 грн

Кондиціонер Electrolux: 11830 грн

Кондиціонер Toshiba: 13499 грн

Кондиціонер Daikin: 17644 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 19575 грн

Кондиціонер Panasonic: 23499 грн

50 м2 - ціна 2350 грн

Кондиціонер Idea: 11000 грн

Кондиціонер OLMO: 12399 грн

Кондиціонер Leberg: 13499 грн

Кондиціонер Neoclima: 16199 грн

Кондиціонер Electrolux: 18530 грн

Кондиціонер Toshiba: 19999 грн

Кондиціонер Daikin: 27727 грн

Кондиціонер Mitsubishi: 30650 грн

Кондиціонер Panasonic: 39999 грн

Наші переваги

 • 1 рік гарантії на монтаж кондиціонера

 • Матеріали преміум класу

 • Великий вибір кондиціонерів

 • Професійні монтажники

 • Оплата по факту

 • Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Гарантія на монтажні роботи 1 рік, підкріплена актом виконаних робіт, цього достатньо щоб зрозуміти чи монтаж кондиціонера зроблений вірно і дотриманий всіх норм. Виїзд на протязі року при будь якій поломці кондиціонера БЕЗКОШТОВНИЙ ❗❗❗
1 рік гарантії на монтаж кондиціонера
При монтажі кондиціонерів використовуються труби преміум класу виробництва Італії, Німеччини, Франції. Від цього залежить довговічність системи прокладеної траси.
Матеріали преміум класу
У нашому асортименті більше 1000 кондиціонерів любих видів і типів. Це дає змогу підібрати саме той кондиціонер який потрібен Вам.
Великий вибір кондиціонерів
Встановлення кондиціонерів проводять монтажники зі стажом більш 12 років, а це дає змогу вирішувати будь які проблеми з монтажем.
Професійні монтажники
Ми не просимо наперед гроші за невиконану роботу. Оплата відбувається по факту виконаних робіт!
Оплата по факту
Досвід роботи наших спеціалістів позволяє вирішувати всі нюанси по установці кондиціонера по телефону, а це 99% з 100%. Але все ж якщо клієнт бажає консультацію на обєкті - то виїзд інженера безкоштовний!
Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Встановлення кондиціонера у Львові і Львівській області

Якісно виконана установка кондиціонера вимагає знань і досвіду від монтажників, а також відповідних матеріалів. Встановлення кондиціонерів – це одна з основних спеціалізацій компанії Теплософт, наші монтажники кондиціонерів мають весь потрібний інструмент для встановлення і вакуумування магістралі.

Почнемо з того, що для початку необхідно підібрати, який саме кондиціонер будемо монтувати. Для різних приміщень використовуються різні типи кондиціонерів, після вибору типу, будемо розуміти який монтаж кондиціонера, тобто схема підходить Вам.

Типи кондиціонерів для різних умов експлуатації

Звичайно, встановити кондиціонер можна будь-який, але не завжди він буде забезпечувати очікуваний температурний мікроклімат. Особливо важливо правильно підібрати тип кліматичної техніки.

На сучасному ринку можна зупинити свій вибір на таких кондиціонерах:

Спліт система - найчастіше купується для кімнат малих-середніх розмірів від 5 до 60 кв.м. , оскільки відмінно підходять для таких умов експлуатації. Відрізняються діапазоном потужності від 2 до 7 кВт. Встановлення кондиціонера зазвичай становить від 1,5-2,5 годин,  в залежності від об’єму робіт.

Мульти спліт системи - незамінні, якщо необхідно охолоджувати декілька кімнат. Установка кондиціонера виконується з використанням з одним зовнішнім блоком і відразу декількох внутрішніх модулів. Монтаж кондиціонерів мульти спліт системи зазвичай роблять у місці де немає можливості вішати декілька зовнішніх блоків.

Канальні кондиціонери - використовуються для обслуговування невеликих офісів та 4-5-кімнатних квартир. У Львові, як і в інших місцях, встановлення кондиціонера проводиться там, де є підвісні або підшивані стелі, необхідні для розміщення повітроводів. Підключення кондиціонера і розрахунок мають проводити тільки професіонали, в іншому випадку можлива не правильна робота обладнання і витрачені не малі кошти. Фірми по установці кондиціонерів у Львові пропонують різні варіанти по ціновій категорії, тому звертайте увагу на «холодовиробництво» і «тепловиробництво» кондиціонерів.

Підлогово-стельові кондиціонери - зазвичай охолоджують великі приміщення. Розміщуються внизу на стінах або на стелі. Потужність коливається переважно в межах 7,5-15 кВт. Моделі малої потужності (2-3,5 кВт) можуть застосовуватися і в малих приміщеннях. Монтаж кондиціонерів у Львові даного типу можна зустріти у деяких макетах «Рукавичка»

Касетні кондиціонери - за потужністю ідентичні канальним агрегатам. Підключення кондиціонера вимагає наявності підвісної стелі. Ідеальними є в тих випадках, коли в приміщеннях знаходиться велика кількість людей. Повітряні потоки можуть направлятися в різні боки. Встановити кондиціонер даного типу легше ніж канальний, для нього не потрібні повітропроводи.

Узгодження всіх нюансів що до встановлення кондиціонерів у Львові

Після того, як визначилися з типом кондиціонера, необхідно буде узгодити всі нюанси по роботі, для того в 95-ти відсотках виїзд інженера або монтажника не потрібен, так як наш досвід дозволяє вирішувати більшість питань в телефоному режимі, але якщо ж таки не вдалося вирішити всі нюанси, тоді назначаємо час і дату для огляду об’єкта.

 • Після огляду об’єкта - узгодження всіх деталей, а саме:
 • Чи можливо встановити кондиціонер (в 0,1 % випадків це не можливо).
 • Місце монтажу внутрішнього блоку.
 • Місце монтажу зовнішнього блоку.
 • Відвід конденсату з внутрішнього блоку.
 • Відвід конденсату з зовнішнього блоку (якщо це інверторний кондиціонер).
 • Ціна на робити.

Безпосередня установка кондиціонерів

Коли всі етапи пройдені і з клієнтом погодженні всі нюанси, приступаємо до виконання робіт, для цього назначаємо дату і час. Нагадаємо що монтаж кондиціонера в середньому займає 1,5-2,5 години в залежності від складності та типу кондиціонера.

Установка кондиціонера в стандартному алгоритмі полягає в дотриманні певних нормативів і вимог, при яких необхідно:

 • Встановити кондиціонер, тобто його модулі - внутрішній і зовнішній, в зручному місці.
 • Монтаж кондиціонера вимагає прокладання магістралі з труб, максимальна довжина яких залежить від вибраного кондиціонера, для цього проводимо штробіння стін.
 • Використовувати професійний відбійник (дрель) для сверління в стіні невеликого отвору (не більше 450 мм), який необхідний для виконання з'єднань елементів.
 • Виконати підключення системи до електричної мережі.
 • Комунікації на фасаді зазвичай кріпляться до стіни. При стандартному монтажі не використовуються короби захисту.
 • Фреонові трубопроводи всередині приміщень закриваються привабливими в естетичному плані коробами (якщо встановлення кондиціонера проводиться після ремонту), що розташовуються під ухилом, який забезпечує вихід конденсату самопливом назовні.
 • Монтаж кондиціонера на заключному етапі – перший запуск і перевірка роботи.

Монтаж кондиціонерів в квартирі, офісі, будинку і т.п. від компанії Теплософт

Послуги з встановлення кондиціонерів у Львові і Львівській області спеціалісти компанії Теплософт виконають професійно, а наші інжнери підберуть для Вас оптимальну модель кондиціонера, виходячи з ваших побажань, в асортименті нашої фірми є всі виробники кліматичної техніки які завозяться на територію України, а це більше 1000 одинциць.

Монтаж кондиціонера проводиться в середньому 1-3 дні після того як узгоджені всі питання.

Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти отримати комфортну температуру вашого приміщення.