Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Дизайнерам

Співпраця з компанією «Теплософт» з представниками різних професій, зокрема, таких, як проектувальники, архітектори, виконроби, монтажники, дизайнери інтер'єру, дозволяє виконувати роботу більш якісно та продуктивно.

Спільні роботи пов'язані з профілем нашої діяльності, що полягає у монтажі різних систем – опалення, водопостачання, кондиціювання, очищення повітря, каналізації, альтернативних джерел енергії.

Дизайнерам інтер'єру ми пропонуємо:

 • 1
  Високопрофесійний консалтинг клієнтури.
 • 2
  Надання спеціальних знижок.
 • 3
  За проектами наші партнери можуть працювати під нашим ім'ям.
 • 4
  Під дизайн є широкий асортимент обладнання.
 • 5
  Чітке виконання монтажу у повній відповідності до проекту.
 • 6
  Високоякісний монтаж обладнання.
 • 7
  Доступність консультування з усіх послуг інженерного та дизайнерського плану.

Умови роботи є унікальними. Вся наша діяльність – це створення комфортних та затишних умов для життєдіяльності українців. Наша компанія є колективом однодумців і професіоналів, які завжди готові до плідної співпраці в усіх напрямках.

Працювати саме з нами слід з низки причин, що приносять взаємні результати:

 • Для роботи пропонуються гнучкі та вигідні умови.
 • Створюються умови для зростання авторитету та потреби клієнта.
 • Ми надаємо реальну допомогу у всіх роботах.

При співпраці з будь-якими партнерами ми є відповідальними за проекти, які виконуються в період партнерських відносин. У разі виникнення найменших збоїв, проблем або інших питань фахівці компаній готові прийти на допомогу, щоб виправити їх.

Маючи достатній досвід з надання різноманітних послуг співвітчизникам, ми все одно прагнемо залучити все більшу кількість надійних партнерів. Завдяки цьому розширюється ринок послуг, люди отримують повноцінні послуги, працівники мають високооплачувану роботу.

Ми прагнемо зростання, а тому запрошуємо прийняти наші пропозиції та стати в один ряд з нами, щоб отримувати реальні доходи та вдячні відгуки наших численних клієнтів.

Раді бачити дизайнерів інтер'єру серед наших партнерів, якщо вони дотримуються таких самих критеріїв діяльності, що й ми: якісна робота, реальне ціноутворення, жодних незаконних накруток, швидке та якісне виконання замовлень, прагнення до роботи в команді.

Отримати повну інформацію про співпрацю кожен охочий може після звернення безпосередньо до наших спеціалістів. Вони все розкажуть, порадять, нададуть зразок договору. Після обговорення може бути укладений договір про співпрацю.

Професіонал від фірми “Теплософт” проведе базові заміри, проконсультує і надасть рекомендації + підготує ескізний проект і два кошториси цін: на роботи і на матеріали.
wrapperwrapper
Заявка для співпраці
*Ваші дані повністю захищені і не будуть передані третій стороні.