Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж систем водопостачання та каналізації
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Прокладка зовнішньої каналізації для коттеджа
Прокладка зовнішньої каналізації для коттеджа
Монтаж зовнішньої каналізації в с. Ков'ярі на стадії закладки фундаменту будівлі.
Етапи робіт
1) Проведення розрахунків.
1) Проведення розрахунків. Узгоджуємо монтажну схему прокладання трубопроводів, підбираємо матеріал та узгоджуємо його вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Пробиваємо отвори і штроби, прокладаємо трубопроводи до місця встановлення сантехнічних приладів.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему водопостачання під тиском на відсутність протікань, перевіряємо систему каналізації на злив.

І водопостачання, і каналізація будуть відрізнятися ефективним функціонуванням, якщо їх проектування і монтаж здійснюється фахівцями відповідно до нормативних вимог. Монтаж водопостачання і каналізації виконуємо найкращим чином, гарантуючи високу якість.

Монтаж систем водопостачання та каналізації у Львові і області

Монтаж систем водопостачання та водовідведення передбачає цілий ряд робіт, серед яких проектування, яке відноситься до найважливіших етапів. Наша компанія Теплософт надає весь спектр послуг, які в підсумку втілюються в здійснюваний монтаж цих систем.

В процесі надання цього комплексу робіт враховуються особливості майбутньої експлуатації систем, тобто цілорічної або сезонної, а також наявність можливостей для опалення та водонагріву. Фірма стає партнером, що надає послуги у вирішенні питанням, і виконує весь монтаж систем водопостачання і каналізації у Львові і інших містах і селах нашої країни.

Гарантується повноцінність водопостачання і водовідведення з використанням врізок в централізовані мережі, або в автономні.

Комплекс послуг, що надаються полягає в декількох етапах:

  • Розробка проекту, монтаж систем водопостачання, як холодного, так і гарячого.
  • Виконання реконструкції комунікацій, які існують.
  • Монтаж систем каналізації з попередніми проектуванням.
  • Інтеграція різних мереж між собою.

Монтаж систем водопостачання

Мати стабільну і безперебійну водоподачу в квартирах і будинках означає налагодженість побуту і успіх у вирішенні життєво важливих проблем. Наші досвідчені фахівці успішно застосовують сучасні конструкторські розробки не тільки для приватних користувачів, але і для великих виробничих споживачів.

Установка водопостачання здійснюється нами якісно і швидко. Для її виконання фірма має всі необхідні документи і допуски, отримані відповідно до нормативних вимог.

Після прийняття замовлення, за яким нам необхідно буде виконати монтаж водопостачання, визначаємося з самим прийнятним для конкретних умов типом системи. Далі узгоджуємо всі нюанси, готуємо проект і укладаємо договір.

Зовнішні операції виконуються з обов'язковим утепленням. Коли монтуються всі комунікації, настає процес пуску і випробувань, в ході яких визначається їх міцність, відсутність протікання і готовність до експлуатації.

Монтаж систем водопостачання у Львові, Києві, Україні, найкраще виконувати при здійсненні будівельних робіт, коли виникає набагато менше проблем з їх прокладкою.

Виконуючи монтаж систем водопостачання і каналізації з підключенням до центральних мереж, готуємо папери для оформлення дозволів, розраховуємо системи з урахуванням побажань замовника.

Коли монтаж систем водопостачання виконується в заміському житлі, розташованому далеко від центральних комунікацій, то забезпечується облаштування автономної системи. Замовник отримує якісну підготовку води, що включає пом'якшення, фільтрацію і аерацію.

Установка водопостачання в такому випадку гарантує забезпечення і холодною, і гарячою водою. При необхідності буде запропоновано ефективну водоочистку. Висока якість робіт забезпечується і професіоналізмом нашого персоналу, і використовуваними матеріалами і обладнанням.

Монтаж систем каналізації

Монтаж систем водопостачання та каналізації взаємопов'язаний. При цьому монтаж систем каналізації не менш важливий, ніж установка водопостачання.

Каналізаційна система створюється з трубопроводів і спеціальних пристроїв, які транспортують стічні води в саму каналізацію. Системи можуть бути виробничими, дренажно-зливовими або господарсько-побутовими. Залежно від типу підключення діляться на централізовані і автономні.

Ми виконуємо монтаж каналізації з будь-яким типом підключення, забезпечуючи повну законність, підтверджену документально. Для цього використовуємо тільки якісні матеріали і обладнання. Фахівці мають достатній досвід. Вони забезпечені необхідним інструментом.

Ніхто з наших клієнтів не помилиться, якщо замовить монтаж водопостачання і каналізації саме у нас. Кожен отримає систему, діючу належним чином і забезпечує необхідні зручності.

4.9/5 (Оцінок - 38)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка вартість монтажу системи водопостачання та каналізації?

Ціна залежить від кількості сантехнічних приладів і складності монтажу.

2️⃣ Можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати водопостачання та каналізація «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок монтажу водопостачання та каналізації «під ключ» - БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Чи робите ви «чистовий монтаж сантехніки»?

Так, встановлюємо ванни, душові кабіни, інсталяції, умивальники та інші сантехнічні прилади.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.