Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтажникам

Компанія «Теплософт» шукає нових партнерів-однодумців. Якщо ви є монтажником або монтажною організацією, наші пропозиції будуть 100% вам цікаві. Дізнатися інформацію про них просто, достатньо лише зв'язатися з нашими фахівцями.

Усіх зацікавлених осіб запрошуємо приєднатися до нашої програми партнерства, яка має основну мету, що полягає у побудові професійних робочих взаємин на довгий час і на умовах взаємної вигоди.

Співпраця з нами пропонується представникам найрізноманітніших напрямків будівельної діяльності, зокрема, виконробам та постачальникам, монтажникам та дизайнерам інтер'єру, архітекторам і представникам інших професій та сфер діяльності.

Що ми пропонуємо:

 • 1
  Співпраця у питаннях, що входять до сфери послуг, які надає наша компанія.
 • 2
  Втілення у життя проектів, які укладаються партнерами.
 • 3
  Взаємна відповідальність за всіма такими проектними рішеннями.
 • 4
  Можливість вирішувати найскладніші завдання, оскільки це робиться набагато швидше і легше.
 • 5
  Відкритість з усіх питань.
 • 6
  Оперативна допомога наших спеціалістів. Якщо цьому виникає потреба.
 • 7
  Співпраця здійснюється на законних підставах, що виключає будь-які непорозуміння у процесі реалізації проектів.
 • 8
  Передбачені вигідні бонуси для партнерів.
 • 9
  Робота над будь-яким проектом починається з ретельного вивчення всіх нюансів проекту.

Пропонуючи партнерські відносини, компанія розраховує на взаємність, щоб бути впевненим у всіх починаннях. Компанія зацікавлена у постійній співпраці.

Сфера діяльності компанії "Теплософт" дуже широка. Наші професіонали займаються системами опалення та водопостачання, вентиляції та кондиціювання, каналізації та сантехніки, альтернативних джерел енергії.

Усі напрямки є важливими для життєдіяльності співвітчизників. Працюючи на вітчизняному ринку не перший рік, ми добре вивчили його потреби. Завдяки багаторічному практичному досвіду знаходимо оптимальні шляхи задоволення запитів наших громадян.

Щоб збільшити обсяги роботи, ми прагнемо об'єднати зусиля з людьми та організаціями, які також мають аналогічні прагнення та бажання до ефективної трудової діяльності.

Ми ділимося з нашим досвідом з ким співпрацюємо, закріплюватися на ринку, набувати клієнтуру, тобто розкручуватися та ставати затребуваними серед людей, яким потрібні послуги різного плану.

Практика показує, що наші партнери від співпраці отримують значні вигоди. Це підтверджують ті, хто з нами вже співпрацює не вперше, хто постійно, хто разово. Надаючи послуги, партнери отримують можливість для забезпечення свого персоналу високооплачуваною роботою, а також розвиток компанії або організації.

Професіонал від фірми “Теплософт” проведе базові заміри, проконсультує і надасть рекомендації + підготує ескізний проект і два кошториси цін: на роботи і на матеріали.
wrapperwrapper
Заявка для співпраці
*Ваші дані повністю захищені і не будуть передані третій стороні.