Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж водопідготовки і водоочистки
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір водопідготовки і узгодження ціни.
1) Підбір водопідготовки і узгодження ціни. Проводимо хімічний аналіз води згідно якого підбираємо обладнання, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Проводимо монтаж водоочистки на вводі води в квартиру чи будинок.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Проводимо налаштування системи водопідготовки, перевіряємо її роботу.

Вода грає велику роль для людини, тому вона повинна відповідати необхідним нормативам. Для  вирішення проблеми чистої води важливий монтаж водоочищення, який може успішно виконати наша компанія.

Установка фільтрів для очищення води: робота на високому якісному рівні

Монтаж системи очищення води виконується нашою компанією Теплософт для систем будь-якого  призначення - побутового чи промислового. При наявності у вас заміського будинку або промислового підприємства виникне питання про водопостачання, яке ми можемо вирішити в різних регіонах, в тому числі - у Львові. Наша установка системи водоочищення задовольнить кожного.

Проблема водопостачання не завжди вирішується бурінням свердловини, а тому виникає потреба в допомозі фахівців. Серед наших послуг, зокрема, такі, як:

  • Роботи з проектування.
  • Монтаж систем водопідготовки.
  • Установка фільтрів для очищення води в квартирі.
  • Здійснення пусконалагоджувальних робіт.

Всі ці та інші наші послуги забезпечать досягнення поставлених цілей. Установки для очищення води - те, що необхідно, щоб отримувати якісну воду, яка необхідна людині в її життєдіяльності.

Монтаж системи очищення води: позитивні результати цієї процедури

Наші фахівці виконують монтаж системи водоочищення з використанням новітніх розробок і обладнання. Таким чином, установка водоочистки забезпечує істотне зниження енергоспоживання, скорочення шкідливих викидів, зменшення витрат, а разом з цим поліпшується екологія і ефективність діяльності підприємства.

Установка фільтрів для очищення води забезпечує поставки високоякісної води для побутових і промислових потреб, до чого, власне, і прагнуть всі наші замовники, які завжди залишаються задоволеними від нашої співпраці.

Монтаж фільтрів очищення води гарантує позбавлення питної води від хлору, заліза, марганцю та інших не потрібних речовин, виконання її знезараження, а також демінералізації. Завдяки цьому обладнанню, гарантується запобігання розмноженню грибків і біологічних обростань.

Професійна установка системи водоочищення

Споживачеві необхідно знати, що установка системи очищення води професійно може бути виконана після придбання всього фільтрувального обладнання, яке на ринку реалізується частково в розібраному вигляді. Саме тому, дана робота, тобто монтаж системи очищення води, повинно виконуватися надійними майстрами.

Монтаж водопідготовки передбачає встановлення і фільтра для питної води, в комплектацію якого входять сам картридж для фільтра ,  сполучна трубка, кран для вже чистої води і редуктор тиску.

Установка систем очищення води може передбачати монтаж двокомпонентної системи. Її особливість в тому, що спершу вода йде через фільтр грубої очистки води установка якого також виконується нами. На цій стадії видаляються механічні дрібні включення, а також солі.

Стадія тонкого очищення - це фільтрація хімз’єднань і забруднень біологічного плану. Монтаж системи водоочищення в нашому виконанні завжди є кваліфікованим, що виключає будь-які помилки. Львів і його жителі, які користувалися нашими послугами, це вже повністю зрозуміли, оскільки установка очищення води була виконана на високому якісному рівні.

Серед послуг компанії - і зворотний осмос промисловий, ціна установки якого коливається в розумних межах і обговорюється в кожному конкретному випадку. Втім, і вся установка системи очищення води, також проводиться виходячи з індивідуальних потреб і можливостей замовника.

Установка водопідготовки в нашому виконанні стає гарантією того, що споживач послуг в кінцевому результаті отримає постачання води високої якості. Це стосується різних населених пунктів країни, серед яких, звичайно ж, і Львів.

Установка фільтрів для очищення води може застосовуватися для різних потреб. Алгоритм наших послуг полягає в проектуванні систем з подальшим практичним втіленням в життя розроблених проектів. Це вигідно замовникам, оскільки вони мають справу з одним виконавцем, що дозволяє уникати прикрих помилок і відхилень.

5.0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Для чого потрібно системи водоочистки?

Системи водоочистки потрібно для захисту сантехнічних приладів і фільтрації питної води.

2️⃣ Які види систем водопідготовки (водоочистки) ви встановлюєте?

Виконуємо монтаж систем очистки води колонного типу, кабінетного типу, зворотнього осмосу.

3️⃣ Яка ціна на монтаж систем водопідготовки (водоочистки)?

Ціна на монтаж очистки води від 500 грн і вище в залежності від типу обладнання.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3 роки.