Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж бойлера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір бойлера і узгодження ціни.
1) Підбір бойлера і узгодження ціни. Підбираємо тип і марку бойлера, комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо бойлер на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Якщо потрібно, то проводимо демонтаж старого бойлера, монтуємо запірну арматуру для підключення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо бойлер під тиском на відсутність протікань, тільки після цього можна здійснювати запуск водонагрівача.

В умовах наших реалій оптимальним напрямком вирішення питання гарячого водопостачання є установка водонагрівача в квартирі. Звернення до нас - це повне усунення проблеми силами досвідчених фахівців нашої компанії.

Швидка і якісна установка бойлера

Монтаж накопичувального водонагрівача не тільки у Львові, а й в інших містах України, відноситься до найбільш часто затребуваним послуг. Великий попит пов'язаний з тим, що в старих будинках, яких у нас достатньо, жителі все ще користуються гарячим централізованим водопостачанням, яке бажає бути кращим. Непоодинокі й часті відключення гарячої води.

У цих умовах установка бойлера стане своєрідною паличкою-виручалочкою для багатьох українців. Цей нагрівач води буде доречним в заміських і дачних будинках, в офісах і на виробничих об'єктах.

Монтаж бойлера: особливості приладу і його установки

Бойлер з установкою - послуга, яка потрібна, якщо у вас проблеми з гарячим водопостачанням у побуті або на місцях трудової діяльності.

Бойлери відносяться до складних приладів, які працюють ефективно і безпечно за умови правильного підключення. Якщо підключення бойлера виконується самостійно, не виключене виникнення різних проблем, в тому числі можливе пошкодження електропроводки, загоряння і затоплення квартири.

Щоб установка бойлера на кухні не перетворилася в неприємності, монтажні роботи найправильніше доручати справжнім професіоналам, які працюють в нашій компанії.

Львів уже зрозумів це, оскільки в ньому живе чимало наших клієнтів. Їх приваблює і вартість установки бойлера, яка знаходиться на оптимальному і демократичному рівні. Ціна залежить від обраної моделі обладнання, складності процесу підключення і ряду інших чинників.

Монтаж водонагрівача починається з вибору агрегату

Наша послуга - бойлер з установкою - затребувана. Цей агрегат являє собою механізм, який завдяки постійному нагріванню забезпечує споживачів гарячою водою в автономному режимі. До відмінностей моделей таких водонагрівачів відносяться:

 • Продуктивність.
 • Тип нагрівання.
 • Потужність.
 • Вид енергоносія.
 • Матеріали.
 • Ціна.

Встановити водонагрівач в квартирі можна різного типу, для чого треба отримати уявлення про основні його види:

 • Накопичувальні електричні: вертикальні або горизонтальні, навісні або підлогові. За обсягом - 10-300 літрів. Плюси таких бойлерів: широкий асортимент, низькі витрати енергії, просте обслуговування. Мінуси: габарити і тривале нагрівання. Установка бойлера будь-якого виду буде виконана нами, якщо цього забажає клієнт.
 • Проточні електричні: гарантія нагріву в процесі подачі води. Монтаж бойлера цього виду забезпечує такі плюси: безперервність процесу нагріву, компактність габаритів, доступність вибору. Є й мінуси: необхідність додаткових робіт з електропостачання, залежність вихідної температури води від вхідної.
 • Проточно-накопичувальні: є симбіозом названих вище типів. Функціонує, як напірний і безнапірний пристрій. За обсягом - не більш ніж 30 літрів. Монтаж накопичувального водонагрівача цього типу виправданий при невеликому споживанні гарячої води.
 • Накопичувальні газові: подібні з електричними водонагрівачі. Бак за конструкцією аналогічний термосу. Його обсяг - 10-500 літрів. Встановити бойлер можна у Львові в таких місцях, як стіни або підлога. Плюси: невеликі витрати газу, швидке нагрівання і тривале зберігання тепла. Мінус: не обійтися без димоходу.

Встановлення водонагрівача в квартирі вимагає не більше двох годин. Для цього буде потрібно виконати такі роботи:

 • Вибрати і підготувати місце, де буде виконуватися установка бойлера.
 • Кріплення кронштейнів.
 • Монтаж водонагрівача.
 • Врізання в водопровід або в систему водорозподілення.
 • Пробний пуск.

Ціна установки бойлера може бути і вищою, коли виникне потреба в додаткових монтажних роботах. Якщо є бажання отримати монтаж водонагрівача, виконаний якісно і в короткі терміни, звертатися необхідно саме до нас.

Наші переваги в наданні послуг, серед яких і установка бойлера на кухні, полягають в гарантії якості, швидкості і низьких цінах.

5.0/5 (Оцінок - 3)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Яка ціна монтажу бойлера?

Вартість встановлення бойлера починається від 500 грн і вище в залежності від складності робіт.

2️⃣ А які бойлери є у вас?

У нашому асортименті всі бойлери які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Bosch, Ariston, Ferroli, Roda, Gorenje, Atlantic.

3️⃣ Як проходить процес оплати за ваші роботи і матеріал для монтажу?

Оплата відбувається після закінчення всіх робіт і перевірки роботи бойлера.

4️⃣ Які види бойлерів ви монтуєте?

Встановлюємо всі види і типи бойлерів, а саме: електричні, комбіновані, непрямого нагріву, водонагрівачі під геліоколектори.