При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж бойлера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 3 роки

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

В умовах наших реалій оптимальним напрямком вирішення питання гарячого водопостачання є установка водонагрівача в квартирі. Звернення до нас - це повне усунення проблеми силами досвідчених фахівців нашої компанії.

Швидка і якісна установка бойлера

Монтаж накопичувального водонагрівача не тільки у Львові, а й в інших містах України, відноситься до найбільш часто затребуваним послуг. Великий попит пов'язаний з тим, що в старих будинках, яких у нас достатньо, жителі все ще користуються гарячим централізованим водопостачанням, яке бажає бути кращим. Непоодинокі й часті відключення гарячої води.

У цих умовах установка бойлера стане своєрідною паличкою-виручалочкою для багатьох українців. Цей нагрівач води буде доречним в заміських і дачних будинках, в офісах і на виробничих об'єктах.

Монтаж бойлера: особливості приладу і його установки

Бойлер з установкою - послуга, яка потрібна, якщо у вас проблеми з гарячим водопостачанням у побуті або на місцях трудової діяльності.

Бойлери відносяться до складних приладів, які працюють ефективно і безпечно за умови правильного підключення. Якщо підключення бойлера виконується самостійно, не виключене виникнення різних проблем, в тому числі можливе пошкодження електропроводки, загоряння і затоплення квартири.

Щоб установка бойлера на кухні не перетворилася в неприємності, монтажні роботи найправильніше доручати справжнім професіоналам, які працюють в нашій компанії.

Львів уже зрозумів це, оскільки в ньому живе чимало наших клієнтів. Їх приваблює і вартість установки бойлера, яка знаходиться на оптимальному і демократичному рівні. Ціна залежить від обраної моделі обладнання, складності процесу підключення і ряду інших чинників.

Монтаж водонагрівача починається з вибору агрегату

Наша послуга - бойлер з установкою - затребувана. Цей агрегат являє собою механізм, який завдяки постійному нагріванню забезпечує споживачів гарячою водою в автономному режимі. До відмінностей моделей таких водонагрівачів відносяться:

 • Продуктивність.
 • Тип нагрівання.
 • Потужність.
 • Вид енергоносія.
 • Матеріали.
 • Ціна.

Встановити водонагрівач в квартирі можна різного типу, для чого треба отримати уявлення про основні його види:

 • Накопичувальні електричні: вертикальні або горизонтальні, навісні або підлогові. За обсягом - 10-300 літрів. Плюси таких бойлерів: широкий асортимент, низькі витрати енергії, просте обслуговування. Мінуси: габарити і тривале нагрівання. Установка бойлера будь-якого виду буде виконана нами, якщо цього забажає клієнт.
 • Проточні електричні: гарантія нагріву в процесі подачі води. Монтаж бойлера цього виду забезпечує такі плюси: безперервність процесу нагріву, компактність габаритів, доступність вибору. Є й мінуси: необхідність додаткових робіт з електропостачання, залежність вихідної температури води від вхідної.
 • Проточно-накопичувальні: є симбіозом названих вище типів. Функціонує, як напірний і безнапірний пристрій. За обсягом - не більш ніж 30 літрів. Монтаж накопичувального водонагрівача цього типу виправданий при невеликому споживанні гарячої води.
 • Накопичувальні газові: подібні з електричними водонагрівачі. Бак за конструкцією аналогічний термосу. Його обсяг - 10-500 літрів. Встановити бойлер можна у Львові в таких місцях, як стіни або підлога. Плюси: невеликі витрати газу, швидке нагрівання і тривале зберігання тепла. Мінус: не обійтися без димоходу.

Встановлення водонагрівача в квартирі вимагає не більше двох годин. Для цього буде потрібно виконати такі роботи:

 • Вибрати і підготувати місце, де буде виконуватися установка бойлера.
 • Кріплення кронштейнів.
 • Монтаж водонагрівача.
 • Врізання в водопровід або в систему водорозподілення.
 • Пробний пуск.

Ціна установки бойлера може бути і вищою, коли виникне потреба в додаткових монтажних роботах. Якщо є бажання отримати монтаж водонагрівача, виконаний якісно і в короткі терміни, звертатися необхідно саме до нас.

Наші переваги в наданні послуг, серед яких і установка бойлера на кухні, полягають в гарантії якості, швидкості і низьких цінах.

💹 Яка ціна монтажу бойлера?

Вартість встановлення бойлера починається від 500 грн і вище в залежності від складності робіт.

🚩 А які бойлери є у вас?

У нашому асортименті всі бойлери які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Bosch, Ariston, Ferroli, Roda, Gorenje, Atlantic.

💰 Як проходить процес оплати за ваші роботи і матеріал для монтажу?

Оплата відбувається після закінчення всіх робіт і перевірки роботи бойлера.

💥 Які види бойлерів ви монтуєте?

Встановлюємо всі види і типи бойлерів, а саме: електричні, комбіновані, непрямого нагріву, водонагрівачі під геліоколектори.