При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж канального кондиціонера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
ВАЖЛИВО: наше ставлення до своїх клієнтів і власної репутації дуже відповідальне, а тому інформація, що надається нами з усіх питань, зокрема, щодо вартості та строків здійснення монтажу кондиціонерів, тільки достовірна. Якщо Ви перебуваєте в пошуку більш низьких розцінок на вітчизняному ринку, Ваш шлях у зовсім інші компанії, які відрізняються іншими корпоративними цінностями. Свій гонорар за різнобічні послуги ми розраховуємо з урахуванням свого багаторічного професійного досвіду, вимірюваного дванадцятьма роками, а також жорсткими зобов'язаннями перед будь-яким замовником. Для нас не має ніякого значення ні його статус, ні фінансовий добробут. Він робить замовлення - ми виконуємо. Вартість своїх послуг вважаємо демократичною, економічно обґрунтованою і в повній мірі прийнятною для численних клієнтів, головним для яких є якість робіт і гарантований кінцевий результат.

Розрахунки на монтажні роботи і канальні кондиціонери

50 м2 - ціна 3000 грн

Кондиціонер Sensei: 844 USD

Кондиціонер OLMO: 861 USD

Кондиціонер Leberg: 920 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 994 USD

Кондиціонер Neoclima: 1070 USD

Кондиціонер IDEA: 1080 USD

Кондиціонер Daikin : 1610 USD

Кондиціонер Toshiba: 2555 USD

Кондиціонер Panasonic: 2900 USD

65 м2 - ціна 3300 грн

Кондиціонер Sensei: 1046 USD

Кондиціонер OLMO: 1150 USD

Кондиціонер Leberg: 1240 USD

Кондиціонер IDEA: 1330 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 1354 USD

Кондиціонер Neoclima: 1390 USD

Кондиціонер Daikin : 1850 USD

Кондиціонер Toshiba: 3020 USD

Кондиціонер Panasonic: 3390 USD

100 м2 - ціна 3600 грн

Кондиціонер Sensei: 1156 USD

Кондиціонер OLMO: 1587 USD

Кондиціонер Leberg: 1630 USD

Кондиціонер IDEA: 1815 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 1875 USD

Кондиціонер Neoclima: 1960 USD

Кондиціонер Daikin : 3340 USD

Кондиціонер Toshiba: 4007 USD

Кондиціонер Panasonic: 4450 USD

150 м2 - ціна 3900 грн

Кондиціонер Sensei: 1719 USD

Кондиціонер OLMO: 1819 USD

Кондиціонер Leberg: 1960 USD

Кондиціонер IDEA: 2115 USD

Кондиціонер Cooper&Hunter : 2230 USD

Кондиціонер Neoclima: 2340 USD

Кондиціонер Daikin : 3950 USD

Кондиціонер Toshiba: 4458 USD

Кондиціонер Panasonic: 4920 USD

Наші переваги

 • 1 рік гарантії на монтаж кондиціонера

 • Матеріали преміум класу

 • Великий вибір кондиціонерів

 • Професійні монтажники

 • Оплата по факту

 • Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Гарантія на монтажні роботи 1 рік, підкріплена актом виконаних робіт, цього достатньо щоб зрозуміти чи монтаж кондиціонера зроблений вірно і дотриманий всіх норм. Виїзд на протязі року при будь якій поломці кондиціонера БЕЗКОШТОВНИЙ ❗❗❗
1 рік гарантії на монтаж кондиціонера
При монтажі кондиціонерів використовуються труби преміум класу виробництва Італії, Німеччини, Франції. Від цього залежить довговічність системи прокладеної траси.
Матеріали преміум класу
У нашому асортименті більше 1000 кондиціонерів любих видів і типів. Це дає змогу підібрати саме той кондиціонер який потрібен Вам.
Великий вибір кондиціонерів
Встановлення кондиціонерів проводять монтажники зі стажом більш 12 років, а це дає змогу вирішувати будь які проблеми з монтажем.
Професійні монтажники
Ми не просимо наперед гроші за невиконану роботу. Оплата відбувається по факту виконаних робіт!
Оплата по факту
Досвід роботи наших спеціалістів позволяє вирішувати всі нюанси по установці кондиціонера по телефону, а це 99% з 100%. Але все ж якщо клієнт бажає консультацію на обєкті - то виїзд інженера безкоштовний!
Виїзд фахівця - БЕЗКОШТОВНИЙ

Спекотне літо, погіршення екологічної установки вимагає від людини прийняття заходів для зменшення шкідливих впливів навколишнього середовища на її організм. Їй доводиться користуватися такою послугою, як установка канальних кондиціонерів, які відрізняються і функціональністю, і позитивними результатами від їх експлуатації.

Монтаж канального кондиціонера у Львові і Львівській області – де рекомендуємо їх використовувати

Кондиціонери в канальному виконанні використовуються для установки в житлових кімнатах і приватних будинках, в яких є підвісні стелі. Їх застосовують в офісних приміщеннях і хостелах, магазинах і багатокімнатному житлі. Монтаж канальної спліт системи можливий безпосередньо при зведенній будівлі, або при здійсненні капітального ремонту.

Основною вимогою до майбутньої ефективної роботи обладнання потрібно, щоб установка канального кондиціонера виконувалась висококваліфікованими спеціалістами по проектах, які готуються заздалегідь. В якості виконавця монтажних робіт може виступати наша компанія Теплософт, діяльність якої відрізняється високою якістю, оперативністю і прийнятною вартістю послуг.

Установка канального кондиціонера

Перед замовленням монтажу такого кліматичного обладнання пропонуємо своїм потенційним клієнтам вивчення його ключових моментів. Дані пристрої забезпечують оптимальний температурний мікроклімат одночасно в декількох приміщеннях.

Монтаж канального кондиціонера у Львові особливо практичний в багатокімнатному житлі. Він складається з декількох етапів, серед яких основними є:

 1. Проектування - включає отримання техзавдання від клієнтів або шляхом формування спільно сторонами, розробка архітектури систем (вентиляції, пристроїв кондиціювання, приладів зволоження або всього разом). Аналізується інформація по всіх об'єктах, розраховуються параметри відповідно до нормативів, здійснюється ув'язка мереж з комунікаціями і дизайном. Все це складе основу для укладення договорів, за якими виконується монтаж канального кондиціонера.
 2. Установка комплектуючих майбутньої системи - мова про вироби фасонного типу, повітроводи, фреонові траси. За складністю і об'ємності ці роботи надзвичайно складні. На цьому етапі прокладаються траси для фреону, вся електрика, різні кабелі для управління, повітроводи різної форми і перетинів, адаптерні пристрої, щілинні решітки, дифузори. Потрібна відводка конденсатів, здійснення інтеграції з вентиляційними і зволожуючими системами, розміщення автоматики і управлінських систем. Всі операції повинні пройти випробування до приховування всього під остаточною обробкою. Канальний кондиціонер установка якого гарантована нами, проходить саме таким чином.
 3. Установка канального кондиціонера практично не має особливих відмінностей від монтажних операцій для іншої кліматичної техніки. Єдине полягає в наявності можливості для подачі повітря з певні місця по каналах. Будь-який канальний кондиціонер монтаж якого починається з розміщення зовнішніх частин, прекрасне рішення проблем із забезпеченням оптимального мікроклімату в приміщеннях.

Спосіб монтажу зовнішніх блоків залежить від характерних властивостей:

 • На підставках - монтаж в відведене місце, що знаходиться на підлоговому покритті, балконі, або з тилу приватного будинку.
 • На шпильках - кріпляться до балконного стелі або підвішуються в приміщеннях технічного призначення.
 • На кронштейнах - це монтаж канального кондиціонера до стін або під вікнами, останній варіант, до речі, особливо поширений.

Переваги канальних кондиціонерів

Сьогодні можна придбати будь-яке кліматичне обладнання, оскільки на вітчизняному ринку пропонується найширший його асортимент.

Важливо орієнтуватися, чому вигідна установка канального кондиціонера, і які переваги вона приносить користувачеві:

 • Температура, яку він задає, буде підтримуватися в декількох приміщеннях одночасно.
 • Устаткування канального типу може виступати і в якості доповнення до інших вентиляційних систем, економлячи при цьому кошти на купівлю обладнання.
 • Рівень шуму мінімальний.
 • Приміщення можуть провітрюватися.
 • Внутрішній блок монтується приховано, а тому немає негативного впливу на інтер'єрне оформлення приміщень.

Особливості надання нами послуг з монтажу канальних кондиціонерів

Установка канального кондиціонера у Львові, яка виконується нами, гарантовано буде якісною. Вона також відрізняється демократичною ціною, що в умовах наших реалій важливо.

Наші фахівці досягають високої якості монтажу, оскільки повітроводи укладаються строго за схемами, при розробці яких врахована циркуляція повітряних потоків. Виконуються всі роботи з використанням інноваційних технологій і спеціального устаткування. Звідси - гарантія надійності функціонування систем, адже установка канального кондиціонера виконана професіоналами за затвердженими нормативними вимогами та інструкціям виробників кліматичного обладнання.