Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж канального кондиціонера
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Великий вибір виробників

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж VRV-системи Daikin з канальними внутрішніми блоками
Монтаж VRV-системи Daikin з канальними внутрішніми блоками
Установка VRV системи Daikin здійснювалася в міській квартирі, в центрі міста.
Монтаж канальних і настінних внутрішніх блоків Daikin
Монтаж канальних і настінних внутрішніх блоків Daikin
Монтаж системи кондиціонування на даному об'єкті був здійснений в два етапи.
Установка припливної установки VentMachine і канальних конд.
Установка припливної установки VentMachine і канальних конд.
Монтаж на даному об'єкті (квартира загальною площею 100кв.м.) Виконувався в два етапи.
Монтаж канальної мульти-спліт системи Daikin в міській квартирі
Монтаж канальної мульти-спліт системи Daikin в міській квартирі
Монтаж канальної мульти-спліт системи Daikin FBQ50C8x2/5MXS90E здійснений в два етапи.
Етапи робіт
1) Підбір кондиціонера
1) Підбір кондиціонера Для того щоб приступити до виконання робіт потрібно спочатку узгодити який кондиціонер Вам підходить. Пропонуємо декілька варіантів кондиціонерів і надаємо повний прайс на роботи.
2) Дата і час монтажу
2) Дата і час монтажу Назначаємо орієнтовну дату і час встановлення кондиціонерів, за один день до початку робіт узгоджуємо точну годину.
3) Монтажні роботи
3) Монтажні роботи В середньому встановлення одного канального кондиціонера триває 1-2 дні, в залежності від складності монтажу.
4) Здача роботи
4) Здача роботи По закінченню робіт монтажник тестує кондиціонер, тільки після його запуску Ви розраховуєтесь за кондиціонер і виконані роботи згідно прайсу.

Спекотне літо, погіршення екологічної установки вимагає від людини прийняття заходів для зменшення шкідливих впливів навколишнього середовища на її організм. Їй доводиться користуватися такою послугою, як установка канальних кондиціонерів, які відрізняються і функціональністю, і позитивними результатами від їх експлуатації.

Монтаж канального кондиціонера у Львові і Львівській області – де рекомендуємо їх використовувати

Кондиціонери в канальному виконанні використовуються для установки в житлових кімнатах і приватних будинках, в яких є підвісні стелі. Їх застосовують в офісних приміщеннях і хостелах, магазинах і багатокімнатному житлі. Монтаж канальної спліт системи можливий безпосередньо при зведенній будівлі, або при здійсненні капітального ремонту.

Основною вимогою до майбутньої ефективної роботи обладнання потрібно, щоб установка канального кондиціонера виконувалась висококваліфікованими спеціалістами по проектах, які готуються заздалегідь. В якості виконавця монтажних робіт може виступати наша компанія Теплософт, діяльність якої відрізняється високою якістю, оперативністю і прийнятною вартістю послуг.

Установка канального кондиціонера

Перед замовленням монтажу такого кліматичного обладнання пропонуємо своїм потенційним клієнтам вивчення його ключових моментів. Дані пристрої забезпечують оптимальний температурний мікроклімат одночасно в декількох приміщеннях.

Монтаж канального кондиціонера у Львові особливо практичний в багатокімнатному житлі. Він складається з декількох етапів, серед яких основними є:

 • Проектування - включає отримання техзавдання від клієнтів або шляхом формування спільно сторонами, розробка архітектури систем (вентиляції, пристроїв кондиціювання, приладів зволоження або всього разом). Аналізується інформація по всіх об'єктах, розраховуються параметри відповідно до нормативів, здійснюється ув'язка мереж з комунікаціями і дизайном. Все це складе основу для укладення договорів, за якими виконується монтаж канального кондиціонера.
 • Установка комплектуючих майбутньої системи - мова про вироби фасонного типу, повітроводи, фреонові траси. За складністю і об'ємності ці роботи надзвичайно складні. На цьому етапі прокладаються траси для фреону, вся електрика, різні кабелі для управління, повітроводи різної форми і перетинів, адаптерні пристрої, щілинні решітки, дифузори. Потрібна відводка конденсатів, здійснення інтеграції з вентиляційними і зволожуючими системами, розміщення автоматики і управлінських систем. Всі операції повинні пройти випробування до приховування всього під остаточною обробкою. Канальний кондиціонер установка якого гарантована нами, проходить саме таким чином.
 • Установка канального кондиціонера практично не має особливих відмінностей від монтажних операцій для іншої кліматичної техніки. Єдине полягає в наявності можливості для подачі повітря з певні місця по каналах. Будь-який канальний кондиціонер монтаж якого починається з розміщення зовнішніх частин, прекрасне рішення проблем із забезпеченням оптимального мікроклімату в приміщеннях.
   

Спосіб монтажу зовнішніх блоків залежить від характерних властивостей:

 • На підставках - монтаж в відведене місце, що знаходиться на підлоговому покритті, балконі, або з тилу приватного будинку.
 • На шпильках - кріпляться до балконного стелі або підвішуються в приміщеннях технічного призначення.
 • На кронштейнах - це монтаж канального кондиціонера до стін або під вікнами, останній варіант, до речі, особливо поширений.

Переваги канальних кондиціонерів

Сьогодні можна придбати будь-яке кліматичне обладнання, оскільки на вітчизняному ринку пропонується найширший його асортимент.

Важливо орієнтуватися, чому вигідна установка канального кондиціонера, і які переваги вона приносить користувачеві:

 • Температура, яку він задає, буде підтримуватися в декількох приміщеннях одночасно.
 • Устаткування канального типу може виступати і в якості доповнення до інших вентиляційних систем, економлячи при цьому кошти на купівлю обладнання.
 • Рівень шуму мінімальний.
 • Приміщення можуть провітрюватися.
 • Внутрішній блок монтується приховано, а тому немає негативного впливу на інтер'єрне оформлення приміщень.

Особливості надання нами послуг з монтажу канальних кондиціонерів

Установка канального кондиціонера у Львові, яка виконується нами, гарантовано буде якісною. Вона також відрізняється демократичною ціною, що в умовах наших реалій важливо.

Наші фахівці досягають високої якості монтажу, оскільки повітроводи укладаються строго за схемами, при розробці яких врахована циркуляція повітряних потоків. Виконуються всі роботи з використанням інноваційних технологій і спеціального устаткування. Звідси - гарантія надійності функціонування систем, адже установка канального кондиціонера виконана професіоналами за затвердженими нормативними вимогами та інструкціям виробників кліматичного обладнання.

5.0/5 (Оцінок - 46)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Скільки коштує встановлення канального кондиціонера у Львові?

Ціна стандартного монтажу залежить від потужності вибраного Вами кондиціонера, починаючи від 2400 тис. до 4500 тис. гривень, при підборі кондиціонера ми надамо також прайс на наші послуги.

2️⃣ Що входить у стандартний монтаж?

Включена вартість мідних трубопроводів, кріплення, ізоляції та кабелю довжиною до 3м.

3️⃣ Якщо у мене більше ніж 3 метри відстань від зовнішнього до внутрішнього блоку?

У цьому випадку Ви доплачуєте за кожен додатковий метр магістралі.

4️⃣ Які кондиціонери ви монтуєте?

Наша компанія займається продажем і монтажем всіх брендів які представлені на українському ринку.