Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж інтелектуального опалення
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір комплектуючих для інтелектуального опалення і узгодження ціни.
1) Підбір комплектуючих для інтелектуального опалення і узгодження ціни. Підбираємо датчики температури і автоматику для інтелектуального керуванням опаленням.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Встановлюємо датчики температури повітря і підлоги, сервоприводи, терморегулятори та панель керування.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Здійснюємо пусконалагоджувальні роботи, перевіряємо роботу датчиків.

Про такий спосіб теплового забезпечення приміщень, як інтелектуальні системи опалення, чули більшість з нас. Детальну інформацію про них та безпосередню їх встановлення можна отримати в нашій компанії «Теплософт». Звертайтеся до нас будь-якими способами, ми завжди раді своїм клієнтам.

Монтаж інтелектуального опалення - розумне вирішення питання опалення

Чи необхідна система інтелектуального управління опаленням багатоквартирного будинку? Відповідь стовідсотково позитивна. Це підтверджується її основними перевагами, які полягають в доступності гнучкого регулювання температурним режимом.

Система такого типу надає можливість контролю температури в авторежимі або віддалено в кожній окремій квартирі. Власник може це робити з будь-якого місця, в якому б він не знаходився.

У Львові в даний час управління опаленням в будинку системою «Розумний будинок» використовується все частіше. Городяни зрозуміли, що завдяки таким можливостям, вони повністю позбавляються від проблем з опаленням в своїй оселі. З такою системою і наявністю під рукою смартфона вони встановлюють оптимальний мікроклімат для кожної кімнати до свого приїзду додому.

Істотну економію забезпечує інтелектуальне опалення

Таке інноваційне рішення, як система інтелектуального управління опаленням квартири, відрізняється рядом переваг, які полягають:

  • В економії.
  • У комфорті.
  • У найсучаснішому дизайні.
  • В інтуїтивності.
  • У простоті.
  • У відмінній функціональності.

Система інтелектуального управління опаленням будинку, - це зручний контроль за її функціонування за допомогою спеціального мобільного додатку, який працює через вайфай.

Її ціна повністю співставна з пропонованою функціональністю і можливостями громадян, які проживають у Львові і всій країні. Всього кілька кліків і забезпечено програмування бажаної температури, яка буде відповідати  індивідуальним потребам.

Вся розробка інтелектуальної системи управління опаленням спрямована на досягнення переваг в економічному плані. Вона є гарантією виключення надмірного споживання палива, оскільки правильно вибирається оптимальна температура, виходячи з потреб господаря.

Чи виправдані інвестиції в використання подібних систем

Інтелектуальне опалення без проблем встановлюється нашими фахівцями, які впевнені, що цей спосіб опалення коштує всіх витрачених фінансів.

Крім значних економічних вигод, монтаж інтелектуального опалення є прекрасною інвестицією на багато років. Реальність фінансових вигод від таких систем відчується вже найближчим часом після здійснення модернізації будинку або квартири.

Разом з швидкою окупністю інтелектуальна система управління опаленням забезпечить гарантований комфорт і зручність, які раніше Львів і його жителі не відчували.

Принцип роботи інтелектуального опалення

Система інтелектуального управління опаленням є простою за своїм принципом дії. Відповідно до виміряної температури за програмами, які встановлені, відбувається запуск циркуляції в центральному опаленні і гарячому водопостачанні. Тип використовуваного опалювального котла ролі тут не грає.

Діапазон функціонування - широкий, температура контролюється в діапазоні 10-90 градусів. Пристрій має зручне мультисенсорне управління. Можемо виконати також монтаж інтелектуального опалення, яке буде контролюватися віддалено.

Для цього використовується підключення до Інтернету і здійснюється оснащення комунікаційним модулем. Власнику при цьому буде потрібна всього лише установка відповідного мобільного програмного забезпечення на планшеті або смартфоні.

Додатком гарантується контроль стану опалювального котла, виявляються можливі технічні проблеми і несправності, виконується регулювання температури в приміщенні й інші параметри.

Маючи інформацію, користувач самостійно домагається того, щоб інтелектуальне опалення було максимально ефективним. Ціна його установки визначається в кожному конкретному випадку. Звернувшись до нас, кожен замовник отримає не тільки повну інформацію, а й практичне втілення його заявки по організації такого сучасного способу опалення будь-якого приміщення.

4.8/5 (Оцінок - 4)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які переваги інтелектуального опалення?

Інтелектуальне опалення дозволяє керувати системою опалення і програмувати добовий графік температури кожної з кімнат.

2️⃣ Скільки коштує монтаж інтелектуального опалення?

Ціна монтажу інтелектуального опалення залежить від побажань клієнта що до можливостей керування і площі приміщення.

3️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати вартість інтелектуального опалення «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок інтелектуальногої системи опалення – БЕЗКОШТОВНО.

4️⃣ Чи надаєте Ви гарантію на ваші роботи?

На виконані роботи нашою компанією надається гарантія 5 років, строк гарантії прописаний у офіційному договорі.