Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж змішувача
у приватних оселях, офісах та ресторанах і кафе "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Змонтовано акрилову ванну, душову кабіну, два унітаза і т.п в приватному будинку.
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК "Парус Смарт"
Білий монтаж сантехніки: унітазу, рушникосушки, ванни, змішувачів, бойлера і .т.п.
Монтаж сантехнічних приладів, змішувачів, дзеркала, унітаза.
Монтаж сантехнічних приладів, змішувачів, дзеркала, унітаза.
Білий монтаж сантехніки: унітаза, змішувачів, дзеркала, тумби з раковиною.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Білий монтаж санфаянса: ванни, змішувачів, унітазів, рушникосушки.
Чистовий монтаж сантехніки, дизайнерської ванни, унітазів, рушникосушки, змішувачів.
Монтаж ванни KOLO і змішувача Primera Shape.
Монтаж ванни KOLO і змішувача Primera Shape.
Монтаж ванни у стару нішу, також було змонтовано змішувач фірми Primera.
Етапи робіт
1) Визначення типу змішувача.
1) Визначення типу змішувача. Визначаємо тип і модель змішувача, узгоджуємо вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Якщо потрібно, то проводимо демонтаж старого змішувача, монтуємо новий.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо герметизацію з’єднань.

Монтаж крана, як і іншого сантехнічного обладнання, виконується на етапі проведення ремонтних робіт. У Львові  городяни  найчастіше довіряють компанії «Теплософт», оскільки повністю впевнені в професіоналізмі наших спеціалістів та їх сумлінному ставленні до виконання замовлень клієнтів.

Професійний монтаж змішувача гарантує ефективне водопостачання

Будь-кому з нас може знадобитись монтаж крана на кухні. Може скластись і так, що підключення змішувача у ванній також стане на часі. Це всі ті операції, які є важливими для створення комфорту людини.

Самостійне виконання таких робіт, до якого прагне немало наших співвітчизників, найчастіше є помилковим, оскільки тут не обійтись без навичок і досвіду.

Непрофесійний монтаж змішувача у ванній чи в іншому місці нерідко веде до зриву різьби, протікань, а, значить, і до виходу з ладу обладнання і меблів. В деяких випадках можуть виникати сварки з сусідами, через заливання їх житла саме по причині неналежних монтажних робіт.

Львів таких проблем не має, бо користується такою послугою, як виклик наших спеціалістів, які всі необхідні роботи виконують на найвищому якісному рівні.

Монтаж змішувача у ванній у відповідності з нормативними вимогами

Монтаж крана у ванній прискорюється, якщо підібрано виріб від надійного виробника. Завдяки цьому вдається отримувати бажаний результат. Сучасні ринкові пропозиції далекі від ідеальних, оскільки вистачає недобросовісних виробників, котрі пропонують речі, які часто не можна безпечно встановити навіть професіоналам.

Ми прекрасно знаємо ринок, а тому пропонуємо своїм клієнтам тільки правильний вибір. Встановлення змішувача у ванній на стіну чи виконання інших санітарно-технічних  робіт не викликає проблем у нас, оскільки використовуємо тільки  якісні комплектуючі.

Монтаж змішувача на кухні в стільницю, монтаж гігієнічного душа прихованого монтажу чи установка інших приладів – це перелік, численних замовлень від наших клієнтів.  Монтаж крана на кухні виконують хороші майстри.

Будь-які сантехнічні операції, як і монтаж кухонного змішувача, мають виконуватись спеціалістами. Ця аксіома не вимагає підтвердження, бо професіоналізм майстрів – це майбутнє ефективне використання встановлених приладів, до чого прагне кожен клієнт у Львові і всій країні.

При співпраці з нами Ви отримуєте наступні переваги:

  • Завжди монтаж змішувача на кухні залежить від кваліфікації персоналу. Наша компанія має співробітників з великим професійним стажем, високою кваліфікацією і найкращими особистими якостями. Монтаж змішувача на умивальник  виконується ними чисто, швидко і якісно.
  • Монтаж крана на мийку виконується у зручний для замовника час. Телефонуйте і отримуйте послугу, домовившись з менеджером про час, коли краще виконати монтаж змішувача на кухні.
  • Ціна заміни змішувача на кухні є відкритою і демократичною. Саме цінова політика є важливою перевагою в нашій діяльності, оскільки  ми завжди цінуємо власний імідж і повагу замовників. Разом з цим, монтаж змішувача прихованого монтажу є доступним для всіх бажаючих.
  • Монтаж змішувача на мийку з нержавійки, як і монтаж змішувача в душовій кабіні, чи на інші послуги компанії надається гарантія, що підтверджує високу якість роботи. До цього прагнуть всі замовники, а ми забезпечуємо втілення в життя їх бажань.

Види використовуваних змішувачів

Монтаж змішувача передбачає підбір оптимального приладу. Сьогодні він може бути:

  • 2-вентильним – одним з найпоширеніших. Один вентиль  - гаряча вода, другий – холодна. В його експлуатації виникають складності з достатньо тривалим налаштуванням необхідного температурного режиму.
  • 1-ричажний – використовується і тоді, коли здійснюється монтаж змішувача у ванній, і на кухні. Їх поширеність пов’язана з тим, що ціна на монтаж змішувача невелика, якщо порівнювати з іншими видами. Змішування виконується поворотом важеля.
  • Термостатні - монтаж крана на кухні цього типу, як і сам прилад, відрізняються більшою вартістю. Вигідні тим, що температурні налаштування можуть бути збереженими на тривалий час.
  • Безконтактні – їх монтаж найчастіше здійснюється в громадських місцях, де користувачами є велика кількість людей.  Вода поступає, реагуючи на рух рук, а не на торкання. Це важливо для дотримання особистої гігієни.

Клієнт обирає якість і функціональність приладів, правильно виконаний монтаж і доступну вартість монтажу змішувача. Всі ці позитивні моменти присутні при наданні послуг нашою компанією, яка вже добре відома на вітчизняному ринку санітарно-технічних послуг. Чекаємо всіх бажаючих,  замовлення яких будуть виконані найкращим чином.

5.0/5 (Оцінок - 1)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Чи можна придбати змішувач у вас?

Так, у нашому асортименті є всі змішувачі які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Zegor, Grohe, Kludi, Devit, Hansgrohe, Primera.

2️⃣ Яка ціна на встановлення змішувача?

Ціна на монтаж змішувача від 300 грн і вище в залежності від типу.

3️⃣ Чи монтуєте ви інші сантехнічні прилади?

Встановлюємо: душові кабіни, унітази, ванни, інсталяції, біде, мийки і т.п.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 1 рік.