Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж мийки і умивальника
у приватних оселях, офісах та ресторанах і кафе "під ключ"

Великий вибір виробників

Охайні і досвідчені сантехніки

Гарантія на роботи 1 рік

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Реалізовані проекти
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Монтаж душ кабіни, ванни, змішувачів в с. Рудно
Змонтовано акрилову ванну, душову кабіну, два унітаза і т.п в приватному будинку.
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК
Чистовий монтаж санфаянса у ЖК "Парус Смарт"
Білий монтаж сантехніки: унітазу, рушникосушки, ванни, змішувачів, бойлера і .т.п.
Етапи робіт
1) Визначення типу і моделі.
1) Визначення типу і моделі. Підбираємо тип і модель, узгоджуємо вартість.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Встановлюємо прилади і підключаємо їх до системи водопостачання і каналізації.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо на злив у каналізацію.

Кожна господарка мріє про продуманий кухонний простір, який відрізняється максимальною зручністю, функціональністю і практичністю. У Львові одним із способів втілення цього бажання є і монтаж мийки, який належним чином виконується нашою компанією «Теплософт».

Установка мийки на кухні: і посуд помити, і руки сполоснути

Монтаж умивальника на кухні – це установка кухонної раковини, яка належить до базових предметів обладнання таких приміщень. Навіть тоді, коли є посудомийна машина, вона залишається центральною річчю на кухні.

Сучасна кухня є приміщенням, котре обладнане за останніми досягнення інноваційних технологій. Монтаж раковини в такому випадку має бути продуманим, щоб під рукою завжди була вода і можливості для її використання при виникненні потреби в цьому.

Де краще виконати монтаж умивальника

Найкращим варіантом вибору місця, де буде здійснено монтаж мийки під стільницю чи установка раковини з тумбою, є зона, в якій близько розташовані робоча зона і мийка. До ключових моментів, які забезпечує установка керамічної мийки в стільницю, належать функціональність і практичність її експлуатації протягом тривалих термінів.

Важливою є і установка раковини у ванній, однак її призначення дещо інше, хоча і дуже важливе для людини. В обох випадках, тобто для кухонь і ванних кімнат можуть підбиратись раковини з різних матеріалів. Головне – відповідність призначенню і зручність установки.

Наші спеціалісти, до яких звертається замовник, завжди враховують його конкретні можливості і потреби, а також  особливості кімнат, в яких планується монтаж умивальника. Оптимальним мають бути і його габарити, щоб не створювались незручності.

Особливості монтажу мийок

Установка мийки з нержавійки, як і встановлення гранітної мийки чи монтаж мийки на тумбу, які входять до переліку наших послуг у Львові, викликають певні питання, котрі залежать від комплектуючих і видів мийок. За особливістю встановлення вони зазвичай діляться на такі групи:

  • Накладні мийки. Є простим видом, при якому виконується установка раковини на стільницю. Багато часу для її виконання не потрібно, якщо все підібрано належним чином, тобто розмір в розмір. В такому випадку нема й проблем з підключенням.
  • Більш практичними і гігієнічними є врізні мийки. Установка мийки в стільницю таким способом дозволяє отримати зручне в експлуатації обладнання, яке довго служитиме і буде мати красивіший вигляд.
  • Інтегровані мийки цікавлять користувачів тим, що в них суміщаються мийки та робочі поверхні. Така установка мийки на кухні підходить для замовників, у яких є можливість виділення достатнього місця в кухонному просторі.

Ціна установки раковини залежить від її типу, матеріалу виготовлення і інших факторів. Ніяких тіньових доплат ми ніколи не вимагаємо. Саме через це Львів користується нашими послугами постійно. У нас замовляють і установку мийки в стільницю зі штучного каменю.

Весь спектр послуг надається у відповідності з правилами. Нами не допускається ніяких промахів, які потім доводиться усувати. Це тільки на перший погляд здається, що встановлення умивальника є простим. В дійсності – це багатогранний і складний процес, який під силу професіоналам з теоретичними знаннями і практичними навичками.

Мийка, встановлена з порушеннями вимог на кухні чи у ванній кімнаті, може стати причиною високої вологості, викликаної витіканням води з водопровідних труб. Це приведе меблі в неналежний стан, які швидко стануть непридатними для використання. Ціна на установку мийки на кухні відрізняється від вартості робіт в ванній кімнаті, оскільки найчастіше доводиться виконувати різні обсяги роботи. Однак вдаватись до самостійного монтажу не слід, бо якість і функціональність на належному рівні може гарантуватись лише професіоналами.

Наші переваги в питаннях монтажу мийок

Послуги компанії, які надаються нами, відрізняються рядом факторів, котрі роблять їх затребуваними:

  • Установка мийки на кухні виконується швидко.
  • Гарантується висока якість робіт.
  • Всебічна теоретична і практична допомога в усіх питаннях, які стосуються вибору обладнання і його монтажу.
  • Ціна установки мийки в стільницю чи іншим способом гарантується на доступному рівні.
  • Робота без промахів.
  • Тривала експлуатація встановлених мийок.

Якщо вам необхідний монтаж умивальника? Можете зв’язатися з нами без зайвих складнощів, для чого достатньо скористатись одним із способів, про які можна дізнатись на нашому веб-сайті.

5.0/5 (Оцінок - 2)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Які види мийок і умивальників ви встановлюєте?

Монтуємо всі види і типи які існують.

2️⃣ Яка ціна на монтаж мийки і умивальника?

Ціна на монтаж становить від 300 грн і вище в залежності від типу і розміру.

3️⃣ Чи можна придбати мийку і умивальник у вас?

Так, у нашому асортименті є всі мийок і умивальників які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Primera, KOLO, Cersanit, Geberit, Villeroy-Boch, Devit.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 2 роки.