Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж пелетного твердопаливного котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбираємо пелетний твердопаливний котел та комплектуючих для котельні і узгодження ціни.
1) Підбираємо пелетний твердопаливний котел та комплектуючих для котельні і узгодження ціни. Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності котельні, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо пелетний котел, трубопроводи, автоматику та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Теплові генератори, функціонування яких здійснюється на пеллетах, мають особливу популярність. Замовивши в нашій компанії Теплософт монтаж пеллетного котла під ключ, позитивний результат не змушує себе чекати.

Монтаж пелетного котла у Львові і Львівській області

Після того, як установка пеллетного котла виконана в приміщенні замовника, останній вже на перших порах його експлуатації починає розуміти особливість цього теплогенератора. Вона полягає в мінімальних витратах на отримання великої кількості тепла, що забезпечує нагрівання теплоносія.

У Львові та області до такої послуги вдаються все частіше, оскільки швидко оцінили всі вигоди, адже підключення пеллетного котла дає можливості для обігріву та постачання гарячої води.

Установка пелетного котла: критерії придбання котла

Коли потрібно почати монтаж пелетного котла, варто спочатку підібрати все необхідне обладнання, зокрема сам опалювальний агрегат. Він вибирається за встановленими критеріями.

  • Визначення потужності котла. Для правильного вибору здійснюються досить складні розрахунки. Краще, якщо вони здійснюються фахівцями нашої компанії. Виконувана ними установка пеллетного котла під ключ передбачає також обрахування та розрахунки, перед проведенням робіт.

Встановити потребу потужності можна і самостійно, але це буде приблизний показник. Кожні 10 кв. метрів площі приміщення вимагають десь 1 кВт потужності, тобто для будинку площею в 50 квадратів потрібно 5-кіловатний котел, але в якості резерву необхідно додати пару кіловат. Оптимальний вибір, таким чином, - підключення пеллетного котла потужністю 7 кВт.

  • Визначення вигідного виду палива. Для цього знадобиться аналіз пропозицій ринку. Кожен регіон країни, зокрема, Львів відрізняється тим, що в них доступні різні види палива. З цієї ситуації і необхідно виходити.
  • Автономність і автоматизація опалювальної системи. Коли здійснюється монтаж пеллетного котла, то обов'язково враховуються можливості користувача виконувати періодичну завантаження палива. Якщо їх немає, то зупиняти вибір необхідно на автоматизованому агрегаті, який може довго функціонувати без людського втручання.

Враховуються при покупці і такі параметри, як габарити, вага, коефіцієнт корисної дії і технічні характеристики, які вказуються в інструкції.

Що за особливостями монтажу пелетних котлів

Монтаж пеллетного котла під ключ вимагає особливої уваги. Він стосується, зокрема, матеріалу для його виготовлення. Коли це котельна сталь, можна буде виключити окремий фундамент. Для чавунних котлів монолітний фундамент обов'язковий.

Горіння пелет характеризується утворенням невеликого обсягу золи, а тому не доведеться часто чистити котел. Максимальний результат досягається використанням об'ємного зольника, який дозволить виконувати чистку щотижня.

Важливість правильної обв'язки котла пелетного котла 

Норми пожежної безпеки вимагають, щоб обв'язка пеллетного котла виконувалася за допомогою трубопроводів з негорючих матеріалів. Ідеалом на сьогодні є поліпропіленові вироби.

На виходах теплоносії відрізняються високою температурою, істотно перевищують рівні нагрівання труб, що викликає швидкий знос.

Складність конструкції вимагає, щоб установка і обв'язка пеллетного котла виконувалася професіонально. Для її виконання потрібні навички і знання, а тому це повинні бути фахівці своєї справи.

Обв'язка пеллетного котла полягає в установці агрегату, підключенні пальника, монтажі бункера для пеллет і шнека для транспортування палива в спеціальну камеру горіння, а також пульта керування устаткуванням.

Після цієї процедури установка пелетного котла під ключ продовжується монтажем манометра, клапана скидання, відвідників повітря, датчика термоклапана (при необхідності), димоходу, всіх інших пристроїв, а також приладу безперебійного живлення.

Завершальні етапи монтажу пелетних котлів

Установка пеллетного котла після закінчення монтажних робіт переходить в стадію безпосереднього підключення теплогенератора до комунікацій:

  • До електрики, використовуваної як джерело живлення для пальника котлового пристрою, в якому є елементи для розпалу пеллет.
  • До водопроводу, що забезпечує подачу води в систему, яка є теплоносієм.
  • До системи опалення для створення повного опалювального контуру, який забезпечить створення необхідного температурного режиму.

Монтаж пелетного котла під ключ на завершальному етапі передбачає його налаштування з перевіркою функціональності всіх комплектуючих і всього агрегату. Воно здійснюється під час першого запуску котла.

Гарантією того, що установка пелетного котла буде якісною, є її виконання фахівцями нашої компанії. Про це говорять численні відгуки замовників, який встигли скористатися нашими послугами.

5.0/5 (Оцінок - 5)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Який час горіння пелетного котла?

Тривалість горіння залежить від бункера для зберігання пелет.

2️⃣ Скільки коштує монтаж пелетного котла?

Ціна монтажу пелетного котла залежить від багатьох факторів, таких як: потужність котла, складність і місце встановлення.

3️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж пелетного котла «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок – БЕЗКОШТОВНО.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.