Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж піролізного твердопаливного котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбираємо піролізний твердопаливний котел та комплектуючих для котельні і узгодження ціни.
1) Підбираємо піролізний твердопаливний котел та комплектуючих для котельні і узгодження ціни. Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності котельні, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо піролізний котел, трубопроводи, автоматику та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Монтаж піролізних котлів у виконанні нашої компанії «Теплософт» - це оптимальний температурний мікроклімат в різних приміщеннях при розумних витратах палива і праці.

Монтаж піролізного котла у Львові і Львівській області

Підключення піролізного котла стало вигідним в забезпеченні обігріву приміщень. Для розуміння його вигідності потрібно розібратися з тим, що ж це таке, що зветься піролізом.

Піролізні котли на просторах нашої країни використовується зовсім недавно, але практика показує, що воно стає більш затребуваним. Львів також не відстає, вдаючись до нашої послуги - монтаж піролізних котлів.

Установка піролізного котла: як проходить горіння

Схема, за якою компанією виконується установка піролізного котла в приватному будинку, дозволяє зрозуміти процес самого горіння, має певні особливості.

Усередині такого котла температурний показник сягає 1200 град. Другим плюсом є тривале горіння. Якщо здійснити повне завантаження, то користувач позбавляється від необхідності стежити за процесом протягом кількох годин, іноді протягом більше доби. На відміну від відкритого горіння в топки дрова не потрібно підкидати постійно.

Обов'язковими є також слідування суворим правилам техніки безпеки. До того ж, пристрій піролізного типу не всеїдний. Паливо потрібно невисокої вологості, інакше дорогоцінна теплоенергія частково буде йти на сушку палива, а не на нагрівання носія.

Цілком закономірним є питання щодо того, скільки коштує установка піролізного котла. Задоволення не з дешевих, але подальша робота і отримуваний комфорт підтверджує, що витрати виправдані.

У піролізному обладнанні, завдяки спеціальним умовам процесу горіння, забезпечується отримання максимально можливих обсягів тепла. І отримують його з дров, які зазвичай тепла виділяють трохи.

Установка піролізного котла в приватному будинку дозволяє отримувати опалення з агрегатами, в яких для спалювання палива використовуються закриті камери для завантаження твердого палива, тобто не тільки дров, але і пеллет, деревних відходів, тирси. Після підпалу такого палива скорочуються потоки повітря в камери.

Окислювальні процеси, що відбуваються при горінні, вимагають присутності кисню в повітрі. Коли його мало, то відбувається повільне згорання палива, виділяється теплоенергія, утворюється зола і горючий газ. Але це не закінчення піролізу. Газ згорає при змішуванні з повітрям.

Замовивши у нас монтаж піролізного котла, клієнт отримує опалювальну систему, що виділяє більше теплоенергії, ніж при використанні стандартного генератора тепла. У порівнянні з «побратимами» на твердому паливі піроліз забезпечує відмінний ККД і економію на обігріві.

Піролізні котли: конструкція і функціонування

Установка піролізного котла має на увазі використання агрегату, розділеного на 2 відділення. Перше використовується для згоряння дров, а друге - для вторинного спалювання суміші повітря і газів.

Між відділеннями розміщується решітка. На неї укладаються дрова. Нагнітання повітря виконується вентилятором примусово. Може використовуватися для цього і димосос.

Примусова вентиляція - головна відмінність піролізних котлів від стандартних варіантів обладнання на твердих видах. Корпуси виконуються з двох, вбудованих одна в іншу, частин. Простори, наявні між ними, заповнюються теплоносіями.

Після завантаження першого відділення паливом включається вентилятор і підпалюється паливо. Гази, що утворюються при цьому, направляються в другу частину, де відбувається їх згорання в суміші з повітрям.

Установка піролізного котла вимагає мати на увазі той факт, що бюджетні малопотужні моделі можуть працювати тільки на дровах. Завантаження повинно бути максимальним, але це сприяє утворенню сажі і золи в великих кількостях, що має негативні впливи на весь агрегат.

Особливості монтажу піролізного котла

Після підготовки приміщення для котельні може виконуватися установка піролізного котла в приватному будинку. Потреба в окремому приміщенні виникає тому, що має забезпечуватися розміщення всього обладнання яке забезпечує оптимальне функціонування опалення.

В такому випадку буде легше, і обслуговувати котли і складові, до яких зазвичай відносять ємність розширювальну, насос циркуляційного типу, різні прилади, датчики. Вартість підключення піролізного котла при цьому, звичайно ж, підвищується.

Котельня повинна також мати місце, в якому будуть зберігатися запаси дров.

У приміщенні, де здійснено підключення піролізного котла, обов'язковим є якісна вентиляція, оскільки в іншому випадку навряд чи буде досягнута максимально ефективна функціональність. Всі нюанси краще враховувати до того, як починається монтаж піролізного котла.

Наші фахівці забезпечують облік всіх нюансів на стадії розробки проекту. Вони також визначають, скільки коштує установка піролізного котла. Компанія «Теплософт» - це тільки обґрунтовані ціни. Ніяких накруток в процесі роботи ніколи не виникає.

Монтаж котла піролізного типу у Львові і області не складає для нас ніяких труднощів, оскільки у нас є великий штат кваліфікованих працівників.

5.0/5 (Оцінок - 4)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Який час горіння піролізного котла?

На одній загрузці піролізний котел працює 5-15 годин.

2️⃣ Скільки коштує монтаж піролізного котла?

Ціна монтажу піролізного котла залежить від багатьох факторів, таких як: потужність котла, тип, складність і місце встановлення.

3️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж піролізного котла «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок – БЕЗКОШТОВНО.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.