Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж сталевого твердопаливного котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Гарантія на роботи 5 років

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбираємо сталевий твердопаливний котел та комплектуючих для котельні і узгодження ціни.
1) Підбираємо сталевий твердопаливний котел та комплектуючих для котельні і узгодження ціни. Проводимо розрахунок тепловтрат і потужності котельні, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо стальний твердопаливний котел, трубопроводи, автоматику та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Хочете жити в теплі і затишку? Замовте підключення твердопаливного сталевого котла. Ми забезпечимо виконання побажання будь-якого клієнта.

Монтаж твердопаливного сталевого котла у Львові і Львівській області

Наша компанія Теплософт займається виконанням замовлень клієнтів, що стосуються створення для них комфортних умов проживання. Монтаж твердопаливного сталевого котла нами також виконується.

Дана послуга затребувана співвітчизниками, оскільки більшість котеджів і заміських будинків знаходиться в місцевостях, які віддалені від газопроводів. Тому доводиться вдаватися до використання обладнання, яке працює на іншому паливі. Тверде паливо в такому випадку особливо популярне.

Виникаюче питання, скільки коштує установка сталевого котла, успішно вирішується в процесі спілкування з нашими фахівцями. Ціна у всіх випадках є взаємовигідною.

Установка твердопаливного сталевого котла

Намічена установка твердопаливного сталевого котла в приватному будинку повинна починатися з ознайомлення з різновидами котлового обладнання, яких на ринку представлено досить багато. Агрегати класифікуються за такими параметрами:

  • Паливо (може бути виконана установка твердопаливного сталевого котла, для роботи яких використовуються дрова, пеллети, вугілля або змішане паливо).
  • Спосіб спалювання палива (традиційні та піролізні агрегати, пристрої, що працюють на примусовій тязі, а також котли тривалого функціонування).
  • Матеріал виготовлення (сталеві або чавунні).

Звернення із замовленнями до нас забезпечує відсутність будь-яких проблем з їх виконанням і подальшою експлуатацією встановленого обладнання. Вартість підключення сталевого котла, як і чавунного, при цьому буде демократичною, без невиправданих її завищень. До речі, з успіхом виконуємо і монтаж твердопаливного чавунного котла у Львові і області.

Вимоги до монтажу котлів на твердому паливі

Гарантією ефективної і безпечної роботи опалювальної системи є установка твердопаливного сталевого котла, виконана коректно і професійно. Агрегат підключається до розведення належним чином, без відступів від нормативних вимог.

Монтаж твердопаливного сталевого котла виконуємо за вимогами, які полягають в таких моментах:

  • Котельня має площу не менше 7-ми кв. метрів.
  • Устаткування розміщується на відстані понад півметра від стін.
  • Підлогове покриття виконане з негорючих матеріалів.
  • Є припливна вентиляція необхідних параметрів.

Установка твердопаливного сталевого котла в приватному будинку

Підключення твердопаливного сталевого котла, яке здійснюється користувачами самостійно, загрожує в майбутньому різними неполадками, низькою ефективністю, а то і небезпекою для мешканців.

Все від того, що ця процедура досить складна, щоб нею займалися професіонали. Звернення до нас - запорука виключення будь-яких неполадок, якими відрізняється частіше самостійний монтаж твердопаливного сталевого котла.

Львів, як і вся країна, прекрасно зрозуміли, що більш низька вартість підключення сталевого котла своїми руками не виправдовує тих загроз для функціонування опалювального обладнання і людини, які з'являються.

Звертайтеся до нас, і установка твердопаливного сталевого котла не принесе ніяких неприємностей. Ви будете жити в комфорті, затишку і теплі.

5.0/5 (Оцінок - 3)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Який час горіння сталевого котла?

На одній загрузці сталевий котел працює 4-8 годин.

2️⃣ Скільки коштує монтаж стального котла?

Ціна монтажу стального котла залежить від багатьох факторів, таких як: потужність котла, їх тип складність і місце встановлення.

3️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж сталевого котла «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок – БЕЗКОШТОВНО.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.