Монтаж сонячних колекторів

Монтаж сонячних колекторів у Львові і Львівській області

Сонячні колектори є високоефективними агрегатами, які виконують збір теплової енергії, що виділяється сонцем. Відрізняються від традиційних батарей тим, що нагрівають носії тепла, а не виробляють електричну енергію.

Установка сонячного колектора здійснюється, щоб опалювати різні об'єкти і забезпечувати їх гарячою водою. Цей агрегат незамінний там, де відчувається постійна потреба в наявності води різної температури. У домоволодіннях такі альтернативні пристрої поєднуються з котельним обладнанням, що гарантує значне зниження витрат палива.

Основні елементи сонячних колекторів і відмінність від сонячних батарей

Якщо споживач бажає, щоб на його об'єкті була виконана установка сонячного колектора, повинен знати, що собою являє цей пристрій. Він повинен розмежовувати поняття сонячних батарей і колекторів.

Перший прилад виробляє електроенергію, а другий - нагріває носії тепла, і доставляє їх в системи опалення та водопостачання. Монтаж сонячних колекторів для нас не є абсолютно новою ідеєю. Металеві ємності, пофарбовані в темні кольори і заповнені водою, яка нагрівалася сонячною енергією, - це і є прообраз сучасних геліосистем. Він малоефективний. Сонячні панелі відрізняються більшою ефективністю.

Основними елементами таких панелей є:

 • Абсорбер - трубка, яка нагріває за допомогою сонця воду, що проходить через неї. В панелі вона є головним елементом.
 • Термоізолятор - теплоізоляційний шар для зниження теплових втрат
 • Скло - шар зверху колектора. Діє подібно термосу.

Якісний монтаж сонячного колектора забезпечує ефективне виконання ним своїх функцій. Суть його роботи полягає в переміщенні спеціального теплоносія з бака по трубках. Під впливом сонця він нагрівається, після чого повертається в бак. Системи відрізняються високою ефективністю, яка залежить від самого обладнання і місця його розташування.

Установка сонячних колекторів: правила монтажу

Монтаж сонячних колекторів у Львові виконується відповідно до загальновстановлених правил, що полягають в наступному:

 • Обсяги теплоенергії, що виробляється колектором, мають пряму залежність від орієнтації, а також кутів їх нахилу щодо горизонталі. Установка сонячних колекторів, виконувана в нашій широті, здійснюється виходячи з 20-30-градусного кута нахилу, який у нас визнаний оптимальним. Якщо будуть великі відхилення, то у систем спостерігаються значні зниження енергоефективності. Кут нахилу залежить від режиму функціонування. Він різний для літа та зими, а також для цілорічного використання.
 • Приступати до установки можна лише після того, як виконано усунення всіх перешкод, що затінюють колектор, тобто, обрізані гілки дерев і т.д.
 • Монтаж сонячних колекторів передбачає, що до початку використання обладнання скління буде захищене від променів сонця, для чого використовуються непрозорі матеріали.

Нами здійснюється установка сонячних колекторів у Львові, які є:

 • Одноконтурними, тобто використовуваними лише для водопідігріву. Їх найпростіший тип - відмінний варіант для будівель на дачах. У них пред'являються високі вимоги до носіїв.
 • Двоконтурними, що забезпечують цілий рік обігрів і підігрівання води. Монтаж сонячного колектора не залежить в такому випадку від жорсткості рідини і забрудненості.

Установка сонячних колекторів може бути різною, оскільки залежить від системи:

 • Горизонтальної - розташовується колектор на дахах плоских конструкцій.
 • Похилої - розташування колекторів на похилих дахах, а тому нахил виконується під різним кутом.
 • Вільно розташованої - для розташування геліосистем використовуються опорні конструкції.

Наші кращі пропозиції

Установка сонячних колекторів - один з видів наших послуг, який включає здійснення всіх необхідних для цього операцій від проектування до монтажу та обслуговування. На все це нами надається гарантія.

© Теплософт 2017–2019 Всі права захищені