Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж вакуумного сонячного колектора
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Великий вибір виробників

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір кількості вакуумних колекторів та комплектуючих і узгодження ціни.
1) Підбір кількості вакуумних колекторів та комплектуючих і узгодження ціни. Проводимо розрахунок теплової потужності гарячого водопостачання, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо вакуумні сонячні колектори на даху, трубопроводи, бойлер і насосну групу та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Одним з найбільш поширених напрямків в забезпеченні обігрівання і гарячого водопостачання шляхом використання альтернативної енергії є монтаж вакуумного сонячного колектора з виносним накопичувальним баком,  ціна ж отримання необхідного тепла з його допомогою практично нульова.

Монтаж вакуумного сонячного колектора у Львові і Львівській області з виносним накопичувальним баком

Динаміка зростання комунальних тарифів приголомшує споживачів. Зростає вартість абсолютно всіх послуг, що змушує наших співвітчизників шукати шляхи виходу з ситуації, що складається. Позитивним результатом є монтаж вакуумних сонячних колекторів з виносним накопичувальним баком.

Це обладнання є доречним на будь-яких об'єктах, як за належністю, функціональним призначенням, так і обсягом. Енергія сонця в таких випадках надзвичайно актуальна. Вона являє собою велике енергоджерело.

За підрахунками фахівців, кожен квадратний метр земної кулі щорічно отримує 3,16х109 кДж сонячної енергії, що в 20 000 разів більше споживання енергії сьогодні.

Установка вакуумних сонячних колекторів з виносним накопичувальним баком зросла за останні роки в кілька разів. Кажуть, що вже до 2020 року потреба в електричній енергії буде задоволена шляхом використання сонячної енергії десь на 15-20 відсотків.

Правильний вибір сонячного вакуумного колектора з виносним накопичувальним баком

Все більше уваги до альтернативних джерел енергії виявляють і наші співвітчизники, а тому виникає питання правильного вибору необхідного обладнання, щоб підключення вакуумних сонячних колекторів з виносним накопичувальним баком у Львові, Києві, Україні та інших містах, було виконано належним чином.

При такому розкладі сім'я забезпечується теплом, гарячою водою. Яка ж послідовність складання такого колектора. Які саме комунікації і інструментарій будуть потрібні - також хвилює.

Підключення вакуумного сонячного колектора ціна якого цілком доступна, може не хвилювати, якщо справою займаються професіонали нашої компанії Теплософт. Однак, коротко спробуємо роз'яснити ці запитання, щоб люди мали про це уявлення і не сумнівалися в ефективності колекторів.

Перш за все, треба знати: число елементів нагрівання (теплотрубок) визначається пропорційно обсягам ємностей. Коли монтаж вакуумного сонячного колектора з виносним накопичувальним баком виконується правильно, нагрівання рідини в накопичувачах відбувається протягом усього дня. Вибір оптимального бака здійснюється виходячи з водоспоживання сім'єю.

Іноді витрата гарячої води важко визначається. У цих випадках на допомогу приходять норми, відповідно до яких в добу сім’ї необхідно 85-115 л гарячої води.

Підбір водонагрівачів цього типу, як стверджують фахівці, особливих зусиль і не становить, а ось установка вакуумних сонячних колекторів з виносним накопичувальним баком у Львові і Україні - завдання складніше, оскільки обладнання купується в розібраному вигляді. Виконати самостійно його збірку, установку з подальшим підключенням вельми проблематично, тут не обійтися без навичок фахівців самих різних професій. Наприклад, покрівельника і монтажника, електрика та сантехніка. Необхідний також професійний інструмент, який є у наших майстрів.

Що входить в комплект сонячного вакуумного колектора з виносним накопичувальним баком?

Установка вакуумного сонячного колектора з виносним накопичувальним баком характеризується ідеальним співвідношенням якості обладнання і його вартості, здійснюється з придбаних комплектів, в які входять:

 • Накопичувальна ємність.
 • Розібрана рама для подальшої установки приладу.
 • Вакуумні теплотрубки.
 • Теплопровідні листи з алюмінію.
 • Чашки для фіксації.
 • Зворотні клапани, що мають скиди надлишків тиску.
 • Екрани, ущільнювачі.
 • Гайки, болти та інші робили для кріплення.
 • Тепловий електронагрівач.
 • Термостат для захисту.
 • Температурний датчик.
 • Комплект для встановлення блока.
 • Провід.
 • Контролер.

Комплектація поставок іноді змінена в залежності від виробників. Деякі елементи поставляються окремо.

Де розмістити колектори?

Монтаж вакуумного сонячного колектора з виносним накопичувальним баком у Львові і в інших наших містах забезпечить максимальну ефективність функціонування, якщо колектор буде встановлювати у правильній орієнтації по відношенню до сторін світу.

У північній півкулі площина колектора повинна орієнтуватися на південь. Краще, якщо відхилення буде менше. Коли це неможливо, вибирають між сходом і заходом.

По відношенню до площини землі кут нахилу визначається в діапазоні 45-55 градусів. Якщо водонагрівач має виносний бак, то кут повинен враховуватися вже при виготовленні рами. Її опори досить встановлювати в горизонтально, або з незначними ухилами.

Виконуючи монтаж вакуумного сонячного колектора з виносним накопичувальним баком, слід брати до уваги щоб не було затемнень з сторони дерев і коминів.

Як зібрати колектор і підвести комунікації?

Установка вакуумних сонячних колекторів з виносним накопичувальним баком ціна якої визначається при укладенні договору з клієнтом, виконується бригадою, що складається мінімум з 2-х фахівців.

Сам монтаж зазвичай розбивається на етапи:

 • Збірка рами виконується переважно на місці установки система. Послідовність - в інструкціях виробника.
 • Кріплення рами максимально надійно.
 • Підйом ємності і її монтаж досить трудомістка операція, оскільки бак відрізняється не тільки великою вагою, а й обсягом.
 • Монтаж допоміжних вузлів (температурний датчик, теплоелектронагрівач, автоповітревідвідник) передує підводу води.
 • Підведення водопроводу виконується будь-якими трубами, які можна використовувати при температурі не менше 95 градусів. Вони повинні бути морозостійкими. Оптимальний діаметр - 20-25-міліметрова труба з поліпропілену.
 • Заповнення ємності водою виконується перед підключенням водопроводів до водонагрівачів. Далі - перевірка герметичності, з'єднань труб.
 • Монтаж елементів нагрівання: теплотрубка з міді служить для одягання на неї алюмінієвого теплопровідного листа, заглушки з силікону.
 • Підведення електрики: встановлюється монтажний блок, в який вводиться 220 вольт, під'єднується температурний датчик, контролер, ТЕН. Наявність електроживлення дозволяє можливості колекторів відчувати в повному обсязі.
 • Установка контролера в приміщенні повинна виконуватися в зручних місцях. Так буде зручно стежити за роботою обладнання.
 • Запуск системи передбачає програмування контролера, визначення графіка догрівання рідини, установка температурного рівня. Після цього система запускається і функціонує. Обслуговувати її необхідно вчасно, щоб продовжити терміни служби.

Монтаж вакуумного сонячного колектора з виносним накопичувальним баком, як стало відомо з цієї статті, - річ досить непроста. Це говорить про те, що їм повинні займатися фахівці, яких ми надамо з радістю для кожного замовника.

5.0/5 (Оцінок - 56)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Скільки коштує монтаж вакуумного сонячного колектора?

Ціна монтажу вакуумного сонячного колектора залежить від багатьох факторів, таких як: кількість, їх тип, складність і місце встановлення.

2️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж вакуумного колектора «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок – БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Чи монтуєте вакуумні сонячні колектори для системи опалення?

Так, встановлюємо вакуумні сонячні колектори як допоміжне джерело опалення.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.