Меню
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: [email protected]
Монтаж плоского сонячного колектора
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Розрахунок безкоштовний

Працюємо також з ПДВ

Великий вибір виробників

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні
Етапи робіт
1) Підбір кількості плоских колекторів та комплектуючих і узгодження ціни.
1) Підбір кількості плоских колекторів та комплектуючих і узгодження ціни. Проводимо розрахунок теплової потужності гарячого водопостачання, підбираємо матеріал і комплектуючі, узгоджуємо вартість матеріалів.
2) Дата і час монтажу.
2) Дата і час монтажу. Узгоджуємо дату проведення монтажних робіт і термін їх виконання. Завозимо матеріал на об’єкт.
3) Монтажні роботи.
3) Монтажні роботи. Монтуємо плоскі сонячні колектори на даху, трубопроводи, бойлер і насосну групу та підключаємо до системи опалення.
4) Здача роботи.
4) Здача роботи. Перевіряємо систему під тиском на відсутність протікань, здійснюємо пусконалагоджувальні роботи.

Сонячна енергія при розумному підході може приносити людству величезну користь. Взяти, наприклад, сонячні колектори, здатні забезпечувати обігрів та гаряче водопостачання.

Монтаж плоского сонячного колектора у Львові і Львівській області

Нашими фахівцями компанії Теплософт виконується установка плоских сонячних колекторів, які мають відмінну рису, що полягає у використанні відчутних засклених площ, а також абсорбера.

Це є гарантією ефективного застосування енергії сонця, яка потрапляє на геліоколектор. Ціна на підключення плоских сонячних колекторів оптимальна і цілком демократична.

Пристрій і установка сонячного колектора

Абсорбційні поверхні таких колекторних пристроїв складаються з високоселективних покриттів, що відрізняються ефективністю до поглинань сонячних випромінювань. Віддача тепла в зовнішнє середовище зводиться до мінімальних розмірів.

Скло, що використовується, піддається загартовуванню, відрізняється високою стійкістю до руйнувань і функціями поглинання випромінювань. Установка має хорошу ізоляцію, що обмежує тепловтрати і підвищують віддачу. Установка плоских сонячних колекторів у Львові надзвичайно вигідна.

Сонячні колектори необхідно монтувати на дахах, ємності накопичення - в приміщеннях, зручних для облаштування роздачі гарячої рідини. Електроніка в автоматичному режимі забезпечує оптимальність циркуляції води і комфортність температур.

Монтаж плоских сонячних колекторів досвідчені фахівці здійснюють так, щоб вони повною мірою відчували сонячну активність. Якщо цього немає, автоматикою може гарантуватися додаткова енергія в потрібних обсягах для забезпечення встановлених режимів.

У баках іноді використовуються електронагрівачі або дублюючі контури нагрівання від опалювальних систем. Ці пристрої підтримують системи при слабких сонячних випромінюваннях.

Підключення плоских сонячних колекторів у Львові, Києві, Україні виконується тоді, коли є потреба в водопідігріві для особистих потреб, басейнів або підтримки систем опалення в приміщеннях. Колектори можуть бути використані в осінні і зимові періоди для максимального споживання енергії сонця.

Нами пропонується установка плоских сонячних колекторів ціна яких доступна для багатьох співвітчизників. Працюємо з обладнанням самих різних виробників, в якості продукції яких повністю впевнені. Тут різні цінові категорії, що дають можливість для вибору агрегатів.

Якісна установка сонячних колекторів

Монтаж плоского сонячного колектора у Львові, так само як і на території країни, виконується відповідно до певних вимог до самих різних напрямків обов'язкових операцій.

Зупинимося на вимогах, які висуваються до розташування агрегату:

 • Монтуються колектори таким чином, щоб скління прямувало в південну сторону. Відхилення, що допускаються: до 20 градусів на схід і до 30 градусів на захід. Якщо ці допуски будуть перевищені, то відразу відчується погіршення теплопродуктивності.
 • По відношенню до горизонту таке обладнання повинно мати постійний кут нахилу, який визначається за критеріями функціонування систем тоді, коли здійснюється монтаж плоского сонячного колектора. Системи, що діють протягом всього року, вимагають показник кута, який дорівнює широті місцевості, в якій буде відбуватися експлуатація. Устаткування для літа найкраще працює під кутом, який вираховується за широтою, від якої віднімається 15 градусів, а для зими - по широті, до якої плюсується 15 градусів.
 • Навколишні предмети, будівлі і рослинність, створюючи затемнення колектора, знижують теплопродуктивність. По можливості їх необхідно уникати.

На черзі - установка плоского сонячного колектора ціна якого не впливає на пропоновані нормативи до цих робіт:

 • Горизонтальне розташування патрубків, що знаходяться в роботі.
 • Теплоносій знизу рухається вгору.
 • Засклення системи, що заповнюється, потрібно затінювати, щоб уникнути перегрівання сухого колектора. Використовується непрозорий матеріал.
 • В ряд може бути змонтовано не більш трьох колекторів без компенсаторів лінійного теплорозширення.
 • Цілорічне функціонування колектора вимагає усунення затемнення пристроїв на горизонтальних рівнях - витримується не менш 1,7 висоти ряду. Експлуатація в літню пору вимагає не менше 1,2 цієї висоти.

Правильна заправка тепловими носіями після того, як здійснено монтаж плоского сонячного колектора, виконується з урахуванням таких нормативів:

 • Заправляються холодні пристрій - це обов'язкова умова, щоб позбутися від внутрішніх теплоударів. Теплоносій подається тільки знизу при мінімальній швидкості, що забезпечує видалення повітряних пробок.
 • Кілька днів потрібно перевіряти заповнення і поповнювати, якщо є необхідність. Забезпечується повне заповнення трубопроводів і колекторів.
 • При безнасосній водяній циркуляції заповнюються таким чином: охолодження носія, зменшення обсягів не знижують рівень контуру, який залишається заповненим.

І нарешті - вимоги до використання плоских колекторів:

 • Завершено монтаж плоского сонячного колектора, здійснена врізка в труби, виконана заправка і перевірена герметичність. Потрібне ізолювання фітингів, трубопроводів, в т.ч. заглушених або невикористовуваних патрубків. Далі виконується вологозахисна обробка ізоляції.
 • Якщо колектори в сонячному тепловому постачанні, то обслуговування не потрібне постійно. Виняток - огляди раз за сезон, а також догляд за склінням.

Замовляючи монтаж плоских сонячних колекторів ціна яких має далеко не останню роль, клієнт може бути впевнений на всі сто, що в кінцевому результаті отримає від нас ефективно функціонуючу систему, що істотно підвищує комфортність проживання у власному житлі.

5.0/5 (Оцінок - 56)
Дякуємо за Ваш голос!
Вибачте, Ви вже оцінили цей матеріал.

1️⃣ Скільки коштує монтаж плоского сонячного колектора?

Ціна монтажу плоского сонячного колектора залежить від багатьох факторів, таких як: кількість, їх тип, складність і місце встановлення.

2️⃣ Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж плоского колектора «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок – БЕЗКОШТОВНО.

3️⃣ Чи монтуєте ви не закипаючі системи?

Так, монтуємо не закипаючі системи марки Vaillant.

4️⃣ Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити становить 3-5 років.