При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж газового котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Реалізовані проекти

Як назвеш корабель - так і попливе. Так і монтаж газових котлів опалення: від правильної установки залежить ефективна експлуатація.

Як правильно виконується монтаж газового котла у Львові і Львівській області

Дістали практично регулярні перебої з гарячою водою? Проблеми виникають і з функціонуванням опалювальних систем? Рішення можна знайти, якщо запросити професіоналів, які швидко виконають монтаж газового котла, який є чудовою альтернативою центральним системам опалення.

Спочатку необхідно визначитися, який котел найкраще підійде по типу і виду, а також за способом монтажу.

За типами газові котли діляться на:

 • Одноконтурні - прекрасний варіант, коли користувачеві необхідне тільки опалення квартири або приватного будинку. Ці агрегати відрізняються тим, що при правильному монтажі гарантують швидко забезпечення необхідного температурного мікроклімату.
 • Двоконтурні - використовуються в тих випадках, коли потрібно і надійне опалення приміщень, і ефективне гаряче водопостачання. Зручні тим, що користувачам не потрібно додаткове придбання водонагрівачів, щоб мати гарячу воду.

Існує і класифікація газових котлів за видами:

 • Парапетні - установка газових котлів опалення цього виду вигідна, оскільки не потрібне обладнання димоходів, яке обходиться досить дорого. Достатньо лише отвору в зовнішніх стінах, в який будуть виведено спеціальні трубопроводи, що входять в комплектацію котлів.
 • Димохідні - традиційний варіант котлових агрегатів. Мають високу ефективність, але потрібен новий димар, або деякий переобладнання вже наявного в будівлі, де виконується установка газового котла.
 • Конденсаційні - новинка на вітчизняному ринку, хоча в Європі відрізняється широким розповсюдженням. Популярність - у високій продуктивності, впевнених витратах палива та екологічної безпеки.

Наші співвітчизники мають можливість вибирати обладнання виходячи з того, як виконується монтаж газового котла. Він може бути:

 • Підлоговим - більш популярний серед співвітчизників в порівнянні з навісними варіантами. Відрізняються повної енергонезалежністю, економічністю, високим ККД і автоматизацією процесів.
 • Навісні - є запорукою безперебійності функціонування, невибагливістю, компактністю. Установка газового котла виконується там, де агрегати інших типів не можуть монтуватися.

Особливості, якими відрізняється установка газового котла

Якщо необхідно виконати монтаж газового котла у Львові, Києві, Україні, та й в принципі будь де, треба знати, що цей процес відрізняється кропіткою і трудомісткою роботою. Ось тому-то кращим варіантом є замовлення цієї послуги в нашій компанії Теплософт, яка має необхідний інструментарій і фахівців-професіоналів.

Безпосередньо установка газового котла передбачає оформлення документального дозволу і проведення підготовчих робіт:

 • Підписання контракту на поставки газу для замовника.
 • Узгодження технічних умов в газових службах перед затвердженням проектної документації.
 • До монтажних робіт залучати фахівців.
 • Опалення повинне обпресовувати до Р = 1,8.

Перед монтажем слід потурбуватися про встановлення стабілізатора напруги і безперебійника, газового і водяних фільтрів. Монтаж димохідного газового котла виконується в котельних, що знаходяться на будь-яких поверхах. Такі приміщення мають обов'язково відповідати нормативам. Газові котли, укомплектовані закритими камерами згоряння можуть розташовуватися в котельнях різних розмірів. Вони не нормуються. Не обов'язковим є і наявність вікон.

Котли інших типів вимагають обладнання хорошої вентиляції. Потреба в повітрі викликана створенням оптимальних умов для хорошого згоряння газу. При недостатності повітря не повністю згоряє газ, починаючи виділятися, і створюючи загрозу для людей.

Встановити газовий котел, виконуючи передбачені вимоги

Обов'язкові нормативи, відповідно до яких виконується установка димохідного газового котла, полягають в наступних моментах:

 • Загальна квадратура приміщення для котельні - не менш 4-х метрів. Висота стель - не менше 2,5 метра.
 • Дверні прорізи - від 50 сантиметрів.
 • Розміри обов'язкових вікон і їх кількість залежить квадратури приміщення.
 • Хороша вентиляційна система обов'язкове, щоб постійним був приплив повітря.
 • Для газопроводів використовуються тільки металеві труби. Іншими матеріалами можна підключати споживачів.
 • Вибір діаметра димоходу здійснюють, виходячи з від потужності котлів.
 • Зовнішня частина димоходу підноситься над дахом не менше, ніж на півметра.
 • Обов'язковим є наявність аналізатора газу, клапана для припинення газоподачі і лічильника контролю витрат палива.

Встановити газовий котел можуть наші фахівці, якщо користувачем буде замовлена ця послуга. При цьому не буде ні найменших відхилень від діючих нормативних вимог.

Установка газового котла у Львові, - для нашої компанії Теплософт не складе труднощів, заміна від 1-3 днів від подачі заявки, але якщо Вам потрібні наші послуги за межами Львова, то потрібно завчасно спланувати роботу наших фахівців.