При наявності проекту ми прораховуємо точну суму всіх витрат і ви чітко знаєте бюджет.
+38 (067) 766 52 54
Пн-Пт: 9:00-18:00, Субота 10:00-15:00
Email: teplosoft.com.ua@gmail.com
Монтаж димохідного газового котла
у приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Отримайте
безкоштовну консультацію
від спеціаліста:

*Ваші данні повністю захищені і не будуть передані третій стороні

Реалізовані проекти

Така важлива процедура, як установка димохідного газового котла, вимагає ретельного виконання, а тому найкращим варіантом є послуги професійних монтажників нашої компанії Теплософт.

Монтаж димохідного газового котла у Львові і Львівській області

Установка димохідного газового котла в приватному будинку під ключ є поширеною і затребуваною послугою. Причина популярності - виконання виконавцем всіх обов'язкових монтажних процесів. Замовник отримує в своє розпорядження готову систему опалення з правильно встановленим котлом, яка буде забезпечувати ефективний обігрів приміщень.

Коли здійснюється установка димохідного газового котла, то треба знати, що вона відрізняється тим, що обов'язковим є наявність димоходу. Ця конструкція забезпечує ефективне горіння котлів і відведення відходів горіння в навколишнє середовище.

Монтаж димохідного газового котла краще передбачити в процесі будівництва будинку, але це вдається не всім господарям, оскільки багато проживають у вже готовому житло. Ось і доводиться виходити з наявних реалій.

Установка димохідних газових котлів: який димохід вибрати

Перед тим, як робиться установка димохідного газового котла в приватному будинку, визначається, як буде вирішуватися питання облаштування димаря.

Відповідей в даному випадку є три:

 • Через стіну, коли частина димохідної труби знаходиться за межами будівель. Тут важливо правильне вирізання отвору в стіні, через який прокладається труба з подальшою теплоізоляцією. Труба знаходиться ззовні, покривається антикорозійним засобом, а місця стикування - сумішами від загоряння. Тобто будуємо термоізольований димохід.
 • Через дах. При використанні цього способу монтаж димохідного газового котла у Львові і Львівській області - це внутрішні роботи в котельні. Спочатку проробляється необхідний отвір для виведення димоходу. Далі кінці труб і котлових штуцерів з'єднуються з іншими компонентами. До виведеної назовні труби димоходу кріплять фартух і наконечник конусоподібного виду.
 • В димохідний канал, якщо це багатоповерхівка.

Монтаж димохідного газового котла передбачає обов'язкове обладнання вентиляції, при якому враховуються такі фактори:

 • Димохід виконаний з термо- і вогнетривкого матеріалу, який витримує високі температури і впливу відкритого вогню.
 • Димохідна труба не має звужень, вигинів і розширень.
 • Всі шви відрізняються герметичністю, а стінки - цілісністю. Труби пройшли попередню перевірку. Відсутність недоліків в швах виключає потрапляння диму та інших продуктів горіння в житлові приміщення.
 • Труба всередині має рівну і гладку поверхню.
 • Труба має не більше трьох колін.

Особливості монтажу димохідних котлів на газу

В даний час в системах опалення використовуються підлогові і навісні котли, які відрізняються один від іншого місцем установки: в першому випадку - на підлозі, у другому - на стінах.

Установка димохідного газового котла навісного типу вимагає використання наступних комплектуючих: стабілізатора напруги, газових і водяних (1/2 і 3/4) фільтрів, газового шланга, по два крана з накидною гайкою (1/2 і 3/4), а також різних муфт з різьбою, вибір яких залежить від того, чим потрібно з'єднатися.

Монтаж димохідного газового котла в підлоговому виконанні передбачає підбір комплектуючих безпосередньо на місці його установки.

Установка димохідних газових котлів передбачає дотримання певних правил, серед яких, зокрема, і такі:

 • Окремі ділянки димоходу можуть нахилятися максимум на 30 градусів, а до робітників агрегатів - мінімум 0,01 градуса. Вгору димохід повинен йти максимально рівно.
 • На поворотних ділянках димоходу краще мати додаткові люки для зручного чищення і видалення конденсату.
 • Продумування місць розташування крапельника, ревізії, заслінок і стабілізатора тяги.
 • Якщо установка димохідного газового котла в приватному будинку під ключ виконується з розташуванням ділянки труби на відкритому повітрі поза приміщенням, то її утеплення є обов'язковим. Це може бути мінеральна вата або кладка з цегли.
 • Між частинами і кріпленнями труби не може бути зазорів.

Найрізноманітніші міста, Львів в тому числі, оцінили той факт, що установка димохідного газового котла в нашому виконанні - кращий варіант досягнення оптимального температурного мікроклімату в будь-якому приміщенні. При цьому така послуга відрізняється прийнятною вартістю, що важливо для наших співвітчизників.